اسکلارشیپ برای دانشجویان بین المللی در کانادا گروه بین المللی افق ماندگار

اسکولارشیپ یا بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در کانادا

دولت کانادا و بسیاری از موسسات آموزش عالی به دانشجویان بین‌ المللی این فرصت را می‌دهند تا از طریق بورسیه‌ها، کمک‌های مالی و جوایز، هزینه تحصیلات خود را تأمین کنند. در این مقاله، ما لیستی از بورسیه های تحصیلی با بودجه کامل و جزئی را برای دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در کانادا را دارند، در اختیارتان قرار می دهیم.

نحوه اخذ بورسیه تحصیلی کانادا

بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در کانادا بسیار رقابتی و اکثر آنها برای متقاضیان مقاطع ارشد و دکترا در دسترس هستند. با این حال نگران نباشید، اگر فرآیند درخواست را رعایت نموده و تمام شرایط و مدارک مورد نیاز دانشگاه مقصد را رعایت کنید، دریافت بورسیه تحصیلی در کانادا غیر ممکن نخواهد بود. همچنین، مطمئن شوید که مهلت های تعیین شده توسط سازمان اعطا کننده بورسیه را مد نظر قرار می دهید و پس از آن، با مسئول دفتر کمک های مالی دانشگاه مورد نظر خود در کانادا تماس بگیرید تا از هرگونه امکان کمک مطلع شوید. دستورالعمل های درخواست بورسیه را نیز بررسی کنید.

سایر مکان هایی که می توانید برای یافتن فرصت های بیشتر بورسیه تحصیلی بررسی کنید، سازمان های دولتی، غیرانتفاعی و خصوصی در کانادا هستند. واجد شرایط بودن و سایر جزئیات مورد نیاز را بررسی، تأیید و برنامه را شروع کنید. معمولاً شرایط یک بورسیه تحصیلی با دیگری متفاوت است. برخی ممکن است به پیشرفت تحصیلی یا پیشرفت فوق برنامه یا مهارت های خلاقانه بیشتری از متقاضی وابسته باشد.

در اینجا مراحل کلی برای درخواست بورسیه تحصیلی در کانادا آمده است:

  • فرم درخواست را کامل کنید
  • بیانیه هدف و پروپوزال تحقیقاتی بنویسید
  • مدارک مورد نیاز را الصاق کنید، از جمله: ریزنمرات دانشگاه، مهارت های زبانی، تجربیات کاری و هر نوع مدرک دیگری که مرتبط با دستاوردها و موفقیتهای شخصی شماست.
  • هر نوع تغییری در قوانین دولتی و الزامات مرتبط با برنامه را بررسی کنید.
شاید برای شما مفید باشد.  اجازه تحصیل در کانادا | مهاجرت به کانادا و ویزای تحصیلی | تحصیل رایگان

بورسیه های تحصیلی مقطع لیسانس در کانادا

اسکولارشیپ بین المللی Lester B. Pearson

این سازمان اسکولارشیپ بین المللی در دانشگاه تورنتو، به طور مداوم در جستجوی دانشجویان بین المللی است. دانشجویان انتخاب شده باید توانایی های تحصیلی و قابلیت های رهبری استثنایی در دانشگاه از خود نشان دهند. این اسکولارشیپ مبلغ شهریه، کتاب ها و اقامتگاه دانشجویی برای 4 سال کامل را پوشش می دهد.

اسکولارشیپ کالج Humber

کالج هامبر بورسیه های تحصیلی کامل و جزئی قابل تمدید را برای دانشجویان بین المللی جدید ارائه می دهد. این اسکولارشیپ به دانشجویانی پیشنهاد می شود که تحصیل خود را در سپتامبر و ژانویه هر سال شروع می کنند.

اسکولارشیپ دانشگاه York

اگر دانشجوی بین المللی با سوابق تحصیلی استثنایی هستید که در دانشگاه یورک پذیرفته شده، واجد شرایط دریافت اسکولارشیپ هستید. ارزش گرنت شما از 60.000 دلار تا 100.000 دلار برای 4 سال می باشد.

بورسیه های دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشجویان ممتاز سراسر دنیا را می پذیرد. به همین دلیل است که آنها بیش از 10 میلیون دلار کانادا به عنوان جوایز، بورسیه و سایر کمک های مالی به دانشجویان بین المللی اعطا می کنند.

بورسیه های دانشگاه Carleton

دانشگاه کارلتون، اسکولارشیپ های جزئی از 4000 دلار تا 16.000 دلار به دانشجویان خاص واجد شرایط، اعطا می کند. به همین دلیل، نیاز به حداقل شرایط پذیرش دارند که 80% و بالاتر باشد.

بورسیه های تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان بین المللی در کانادا

اسکولارشیپ Vanier CGS

اسکولارشیپ تحصیلات تکمیلی کانادا Vanier، برای دانشجویان دکترا در سطح جهانی است. هدف برنامه تبدیل کانادا به جایگاهی بین المللی جهت تحقیقات خاص و درجات بالاتر تحصیلی است. علاوه بر این، این اسکولارشیپ برای دانشجویان دکترا (یا ترکیبی از کارشناسی ارشد/ دکترا یا دکترای داروسازی ) می باشد. همچنین گرنتی با ارزش معادل 50.000 دلار در سال برای 3 سال دارد.

شاید برای شما مفید باشد.  استان آلبرتای کانادا | مهاجرتی اسان با افق | متقاضی اکسپرس اینتری

بورسیه تحصیلی دانشگاه Manitoba

UMGF جوایزی مبتنی بر شایستگی ارائه می دهد. بورسیه متعلق به دانشجویان بین المللی تمام وقت ( کارشناسی ارشد/ دکترا ) در دانشگاه منیتوبا بدون در نظر گرفتن ملیت است. علاوه بر این، بورسیه تحصیلی برای دانشجویان دکترا 18.000 دلار و برای دانشجویان ارشد 14000 دلار در سال می باشد.

بورسیه دکتری بنیاد پیر الیوت ترودو The Pierre Elliott Trudeau Foundation

این برنامه برای دانشجویان بین المللی مقطع دکترا در رشته های علوم انسانی یا اجتماعی است (متقاضیانی از کشورهای در حال توسعه در اولویت هستند). این بورسیه به دانشجویانی اعطا می شود که در سال اول یا دوم خود در دانشگاه های کانادا به صورت تمام وقت ثبت نام کرده اند. ارزش این بورسیه تحصیلی برای هر محقق تا 60000 دلار به مدت سه سال است.

جوایز بین المللی کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه واترلو

دانشجویان بین المللی در حال تحصیل در مقاطع دکترا یا ارشد Master پژوهش محور، می توانند جوایز دانشجویی بین المللی دریافت کنند. به عنوان یک دانشجوی ارشد، شما واجد شرایط دریافت 2045 دلار در هر ترم در بازه زمانی 2 ساله هستید. علاوه بر این، اگر دانشجوی دکترا هستید، برای هر ترم به مدت 3 سال، مبلغ 4090 دلار دریافت خواهید کرد.

جوایز ارشد و دکترای دانشگاه Calgary

کلگری طیف وسیعی از اسکولارشیپ های جزئی و کلی برای دانشجویان بین المللی را ارائه می دهد. دامنه بورسیه های تحصیلی از 1000 تا 40.000 دلار می باشد و رشته های دانشگاهی زیادی را پوشش می دهد.

در صورتیکه به دنبال یافتن دانشگاه هایی در اروپا، آمریکا یا کانادا هستید و شرایط شما مناسب استفاده از فاند ، اسکولارشیپ یا بورسیه را دارا می باشید، می توانید با همکاران ما در گروه بین المللی افق ماندگار در تماس باشید و یا ما را از طریق رسانه های اجتماعی دنبال نمایید. همچنین اگر اطلاعات شما به گونه ای است که می توانید مستقیماً فرایند پذیرش را انجام دهید، پکیج های اطلاعات دانشگاه های دارای بورسیه و روش برقراری ارتباط با آنها را جهت دریافت اسکولارشیپ از گروه بین المللی افق ماندگار بخواهید . 

شاید برای شما مفید باشد.  مهاجرت سرمایه گذاری کبک برنامه های استانی مهاجرتی افق

تلفن های تماس با ما : 31071-051 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *