بهترین استان های کانادا برای مهاجرت به کانادا و اقامت در کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱

هر ساله افراد زیادی با اهداف مختلفی تصمیم به مهاجرت کانادا و اقامت در کانادا در یکی از بهترین شهرهای این کشور میگیرند. به همین دلیل آشنایی با استان های کانادا به منظور مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا، سرمایه گذاری و کارافرینی در کانادا، مهاجرت سریع کانادا و … از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر شما نیز قصد مهاجرت و اقامت در کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ را دارید با ما همراه باشید.

بهترین استان های کانادا (The Best Cities in Canada) با توجه به عوامل مختلفی از جمله کیفیت بالای زندگی، سطح آموزش، موقعیت های شغلی، نرخ تورم و بیکاری، هزینه های زندگی و … تعیین میشود. بر همین اساس ۵ شهر برتر کانادا ۲۰۲۰ به شرح زیر میباشند:

  • شهر تورنتو کانادا (Toronto): مقصد نهایی بسیاری از ایرانیان مهاجر به کانادا، شهر Toronto میباشد. دلیل این امر را میتوان به وجود دانشگاه های خوب، موقعیت های شغلی عالی، آب و هوای فوق العاده، محله های ایرانی نشین (ایرانیان مقیم کانادا) و … اشاره کرد. وجود سه دانشگاه برتر در این شهر به نام های، دانشگاه تورنتو (University of Toronto)، دانشگاه یورک (York University) و دانشگاه رایرسون (Ryerson University) نظر بسیاری از دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل در کانادا را به خود جلب کرده است. همچنین با توجه به اینکه تورنتو از شهرهای بزرگ کانادا محسوب میشود و دارای فرصت های شغلی فراوانی است. مهاجران ایرانی میتوانند به راحتی به پیدا کردن شغل مورد نظر خود پرداخته و به کار در کانادا مشغول شوند. و درآمد های بالایی را نیز کسب نمایند. هزینه های اقامت و زندگی در شهر تورنتو بالا بوده و جز شهرهای گران در کانادا به حساب می آید.

  • شهر ونکوور کانادا (Vancouver): به طور معمول دومین انتخاب متقاضیان مهاجرت به کانادا و اقامت در کانادا شهر Vancouver میباشد. جالب است بدانید به دلیل چند فرهنگی بودن ونکوور، این شهر محل زندگی و اقامت بسیاری از ایرانیان مقیم کانادا است. همچنین ونکوور تنها شهر بزرگی است که در کانادا از آب و هوای بسیار خوب و معتدلی برخوردار بوده و تنها ۱۱ روز در سال هوا برفی است. ونکوور کانادا یکی از بهترین شهرهای تجاری بوده و مقصد مناسبی برای متقاضیانی است. که قصد مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا را دارند. علاوه بر آن وجود دو دانشگاه برتر بریتیش کلمبیا (University of British Columbia) و سایمون فریزر (Simon Fraser University) در این شهر باعث جذب بسیاری از دانشجویان بین المللی شده است. این افراد میتوانند با اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ اقدام کنند. شهر ونکوور نیز جز شهرهای گران در کانادا به حساب می آید که به همین نسبت کیفیت زندگی در این شهر بسیار بالا است.

ofogh71 02 300x205 - بهترین شهرهای کانادا 2020 | زندگی در کانادا 2021 | روادید اقامت دائم کانادااستان های کانادا" width="300" height="205" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/ofogh71-02-200x137.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/ofogh71-02-300x205.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/ofogh71-02-400x273.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/ofogh71-02-600x410.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/ofogh71-02-768x524.jpg 768w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/ofogh71-02.jpg 800w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

  • شهر مونترال کانادا (Montreal): یکی دیگر از بهترین استان های کانادا ۲۰۲۰ به منظور مهاجرت به کانادا و اقامت در این کشور شهر Montreal میباشد. به همین دلیل بسیاری از ایرانیان مهاجر به کانادا پس از ورود به کانادا به اقامت در مونترال میپردازند. این شهر را میتوان جز شهرهای فرانسوی زبان کانادا در نظر گرفت. زیرا در اکثر مراکز دولتی و خصوصی مونترال زبان فرانسه به گوش میرسد. از مزایای این شهر میتوان به هزینه های پایین مسکن اشاره کرد. در نتیجه شهر مونترال جز شهرهای مناسب برای افرادی که قصد مهاجرت سریع به کانادا با استفاده از روش های مهاجرتی مختلف مانند مهاجرت کاری به کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا، سرمایه گذاری در کانادا، خوداشتغالی در کانادا و … را دارند. جالب است بدانید شهر مونترال کانادا به عنوان دانشجویی ترین شهر کانادا نیز شناخته میشود. از این رو بسیاری از دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارند این شهر را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب میکنند. اگر قصد دارید در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به کانادا مهاجرت کرده و به اقامت در مونترال بپردازید. لازم است بدانید در این شهر مراکز تفریحی و توریستی بسیار زیادی وجود دارد، و از آب و هوای بسیار خوبی نیز برخوردار است. به همین دلیل شهر مونترال لقب بهترین شهر کانادا برای زندگی را به خود گرفته است.

  • شهر کلگری کانادا (Calgary): شهر Calgary جز بهترین شهرهای ایالت البرتا بوده و در منطقه ای کوهپایه ای در مقابل کوه های راکی واقع شده است. به همین دلیل از مناظر و چشم اندازهای فوق العاده برخوردار بوده و آب و هوای بسیار خوبی نیز در این شهر حاکم است. از این رو بسیاری از گردشگران و افراد توریست با اخذ اقامت موقت در کشور کانادا برای تفریح در این شهر، به کانادا سفر میکنند. علاوه بر آن پایین بودن نرخ مالیات و مسکن در شهر کلگری باعث شده بسیاری از ایرانیان پس از مهاجرت به کانادا، این شهر را برای زندگی و اقامت در کانادا ۲۰۲۰-۲۰۲۱ انتخاب کنند. وجود صنایع نفتی و گازی و صنایع کشاورزی در این شهر باعث شده است. بسیاری از افراد دارای سوابق کاری معتبر در زمینه های ذکر شده، برای مهاجرت کاری به کانادا، شهر کلگری را انتخاب نمایند. در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق تخصص را دارید میتوانید با داشتن شرایط لازم از طریق سیستم اکسپرس اینتری (Express Entry) اقدام کرده و با اخذ اقامت دائم، به کشور کانادا مهاجرت کنید.

  • شهر ساسکاتون کانادا (Saskatoon): اگر قصد مهاجرت سریع به کانادا و اقامت در کانادا در سالهای ۲۰۲۰، ۲۰۲۱ و حتی ۲۰۲۲ را دارید. لازم است بدانید یکی از بهترین استان های کانادا برای زندگی شهر Saskatoon است. به دلیل وجود پل های متعدد در این شهر، شهر ساسکاتون به عنوان شهر پل ها نیز نام گذاری شده است. از آنجایی که رودخانه ساسکاچوان از وسط شهر ساسکاتون عبور کرده است شاهد آب و هوای بسیار خوبی در این شهر هستیم. برای متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا در زمینه های حمل و نقل، انرژی، صنعت و معدن و … را دارند، شهر ساسکاتون فرصت های شغلی بسیار خوبی را برای این افراد فراهم کرده است. مهاجران ایرانی قادر خواهند بود با کار در مشاغل پردرآمد و پر رونق کانادا ۲۰۲۰ درآمدهای بسیار خوبی را کسب نمایند. علاوه بر آن شهر ساسکاتون یکی از شهرهای بسیار خوب در کانادا به منظور مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا ۲۰۲۰ به حساب می آید. دانشجویان بین المللی قادر خواهند بود با ارائه مدارک و استادی پلن (Study Plan) مناسب افیسر را برای تحصیل در کانادا متقاعد کرده و با دریافت ویزای تحصیلی کانادا و استادی پرمیت کانادا (Study Permit) برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند.

ofogh71 04 300x200 - بهترین شهرهای کانادا 2020 | زندگی در کانادا 2021 | روادید اقامت دائم کانادااستان های کانادا" width="300" height="200" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/ofogh71-04-200x133.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/ofogh71-04-300x200.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/ofogh71-04-400x267.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/ofogh71-04-600x400.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/ofogh71-04.jpg 708w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

برای موفقیت در پروسه مهاجرت کانادا، تشکیل پرونده های مهاجرتی اقامتی قانونی و دقیق از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه بین الملل افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا بوده و با اشراف کاملی که به قوانین و اخبار و اطلاعات دولت فدرال کانادا دارد. میتواند در این امر راهنمای بسیار خوبی برای شما عزیزان باشد. فرصت را از دست ندهید و برای اپلای کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ از اپشن ها و شرایط گروه مهاجرتی افق استفاده نمایید.

پیشنهاد میکنیم در ابتدا با مراجعه به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com به تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا بپردازید. تا شرایط اولیه شما توسط کارشناسان و مشاوران زبده و با تجربه افق مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. پس از آن قادر خواهید بود با رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکیل رسمی مهاجرتی کانادا برای مهاجرت و اقامتی تضمینی در کانادا اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آشنایی با بهترین استان های کانادا با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. مفتخریم که میتوانیم در کمک به شما گام کوچکی برداریم. همراهی گروه افق را مانند دوستی صمیمی در تمام مسیر مهاجرتی کانادا احساس خواهید کرد.