بهترین استان های کانادا برای مهاجرت اقامت وکیل تضمینی ۲۰۲۰

بهترین شهر یا ایالت (ارزان یا اقتصادی) کانادا برای زندگی ۲۰۲۰ برای مهاجران ایرانی کدام اند؟

بهترین استان های کانادا با توجه به نوع و شکل زندگی هر فردی مشخص میشود. هدف بسیاری از ایرانیان از مهاجرت به کانادا زندگی در مکانی ارام و به دور از دغدغه های شهری میباشد. بعضی دیگر برای یافتن کار مناسب (مهاجرت کاری به کانادا یا کار در کانادا) و درامد بالاتر به کانادا مهاجرت میکنند. همچنین تعدادی زیادی از ایرانیان نیز به دلیل وجود مدارس و دانشگاه های برتر کانادا و بالا بودن سطح اموزش کانادا به منظور تحصیل در کانادا به کشور کانادا مهاجرت میکنند. درنتیجه باتوجه به شرایط هر فرد و هدف او از مهاجرت کانادا بهترین و مناسب ترین استان های کانادا برای زندگی متفاوت است. اما به طور کلی سه شهر بزرگ ونکوور (Vancouverتورنتو و مونترال کانادا از جمله بهترین استان های کانادا برای زندگی به حساب می ایند. ونکوور و تورنتو جز شهرهای تجاری و اقتصای کانادا به حساب می ایند به همین دلیل بسیاری از تجار، سرمایه گذاران در این دو شهر کانادا زندگی میکنند و شرکت های مطرح بین المللی نیز در این دو شهر شعبه دارند.

درنتیجه شهر تورنتو کانادا و شهر ونکوور کانادا جز شهرهای مدرن و تجاری کانادا ۲۰۲۰ به حساب می ایند. شهر مونترال کانادا نیز شهری تاریخی و دانشجویی میباشد و سیل عظیمی از جمعیت ان را دانشجویان بین المللی تشکیل میدهند. از جمله دیگر شهرهای خوب کانادا میتوان به شهر کلگری (Calgary) اشاره کرد که کشاورزی و دامداری در این شهر رونق فراوانی دارد و مزارع زیادی نیز در شهر کلگری کانادا دیده میشود. با این حال در کنار این ها میتوان مدرنیته بودن را هم در کلگری کانادا حس کرد. در دو شهر وینیپگ و ساسکاتون (Saskatoon) کانادا زندگی دامپروری و کشاورزی دیده میشود و این شهرها برای مهاجرت خوداشتغالان کشاورزی به کانادا ۲۰۲۰ (مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی ۲۰۲۰) بسیار مناسب است.

با این حال سه شهر کلگری، ونکوور و تورنتو کانادا معمولا در میان ۵ یا ۱۰ شهر برتر دنیا برای زندگی در کانادا قرار دارند. اگر قصد مهاجرت به کانادا و اقامت در بهترین استان های کانادا ۲۰۲۰ را دارید با مراجعه به گروه بین المللی افق اطلاعات کاملی در این زمینه کسب نمایید. وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی افق دارای سوابق درخشان در امور مهاجرتی کانادا از جمله زندگی در بهترین استان های کانادا برای ایرانیان ۲۰۲۰ یا بهترین شهر کانادا از نظر کار برای ایرانیان مهاجر یا امن ترین شهر کانادا یا شهرهای کانادا مهاجرت یا اقامت سریع شهر های کانادا یا سردترین شهر کانادا یا جمعیت استان های کانادا یا نام استان های کانادا یا پایتخت کانادا یا ارزان ترین استان های کانادا یا شهر کبک کانادا یا Qoebec City Canada 2020 یا شهر انتاریو کانادا یا شهر انتاریو کانادا یا استان های کانادا برای زندگی یا هزینه های زندگی در استان های کانادا و … میباشد. گروه افق اماده خدمت رسانی به کلاینت های عزیز در جهت مهاجرت و اقامت فوری و ارزان کانادا ۲۰۲۰ میباشد. بهترین خدمات مهاجرتی کانادا را از گروه کاریابی بین الملل افق بخواهید و بدانید که شما لایق بهترین ها هستید.

aerial view toronto city skyline canada 300x203 - بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت اقامت وکیل تضمینی 2020

ارزان ترین شهرهای (یا شهر یا ایالت) کانادا برای زندگی در سال ۲۰۲۰ کدام شهرها هستند؟

اصولا شهرهای کوچک کانادا دارای هزینه های پایین تری برای زندگی هستند. برخی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین استان های کانادا ۲۰۲۰ برای مهاجران ایرانی به شرح زیر است:

 • شربروک استان کبک کانادا Sherbrooke
 • لاوال استان کبک کانادا Laval
 • ساگونه استان کبک کانادا Saguenay
 • لویس استان کبک کانادا Levis
 • تربونه استان کبک کانادا Terrebonne
 • لانگوی استان کبک کانادا Longueuil
 • مونکتون استان نیوبرانزویک کانادا Moncton
 • ترویس ریورس استان کبک کانادا Trois-Rivieres
 • تندر بی استان انتاریو کانادا Thunder Bay
 • سنت کاتارینز استان انتاریو کانادا Catharines
 • ابوتسفورد استان بریتیش کلمبیا کانادا Abbotsford

شهرهای اتاوا کانادا، وینیپگ (Winnipeg) کانادا و ساسکاتون کانادا نیز جز شهرهای ارزان کانادا برای زندگی در سال ۲۰۲۰ برای ایرانیان میباشد. همچنین در میان سه شهر بزرگ کانادا نیز شهر مونترال نسبت که بهترین شهر کانادا محسوب می شود به دو شهر ونکوور و تورنتو دارای هزینه های پایین تری برای زندگی است و جز شهرهای بزرگ ارزان کانادا برای اقامت و زندگی به حساب می اید. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مراجعه فرمایید.

کدام یک از استان های کانادا جز بهترین شهر یا شهرها یا الیالت برای مهاجرت کاری و کار در کانادا ۲۰۲۰ به حساب می اید؟

برای مهاجرت به کانادا از طریق کار به بهترین شهر کانادا و کار در ایالت ها و استان های کانادا ۲۰۲۰ ابتدا باید شناخت دقیقی از وضعیت کار و شغل در بهترین شهر اقامت کانادا داشته باشید. سپس با توجه به شغل و حرفه خود میتوانید بهترین و مناسب ترین شهر در کانادا برای مهاجرت کاری و کار کردن را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر حوزه کاری شما در زمینه هایی مانند بیزینس، مهندسی کامپیوتر، مهندسی IT، ساخت و ساز و … است میتوانید به شهرهایی مانند تورنتو (Toronto) و ونکوور کانادا مهاجرت کنید و مشغول به کار در کانادا در حرفه و شغل مورد نظر خود شوید. اما اگر شما کشاورز، دامدار و یا خوداشتغال کشارزی هستید شهرهای وینیپگ، ساسکاتون و کلگری بهترین استان های کانادا برای مهاجرت کاری ۲۰۲۰ برایتان به حساب می اید. در نتیجه برای مهاجرت کاری به کانادا باید ببینید رشته شغلی و کاری شما به کدام یک از شهر های کانادا نزدیک تر است.

اما به طور کلی میتوان گفت چون شهرهای ونکوور، تورنتو و مونترال جز شهرهای بزرگ کانادا هستند و گردش مالی در این سه شهر بسیار بالاتر از دیگر استان های کانادا است در نتیجه مهاجرت به کانادا و زندگی در شهرهای ونکوور، تورنتو و مونترال میتواند پیدا کردن موقعیت های کاری را افزایش داده و شرایط بهتر و ایده ال تری برای شما رقم بزند. اگر تصمیم به مهاجرت کانادا و کار در ایالت ها و استان های کانادا را دارید بهتر است قبل از هرگونه اقدامی برای مهاجرت ابتدا به موسسه مهاجرتی معتبر افق مراجعه کنید تا شرایط شما به دقت توسط وکلا و مشاوران رسمی افق مورد بررسی قرار گیرد. سپس با توجه به شرایط و موقعیت های شما بهترین شهر کانادا برای مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا ۲۰۲۰ به شما معرفی میگردد. برای رزرو مشاوره حضوری و انلاین با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. افق سعی دارد در تمام پستی ها و بلندی های راه مهاجرتی کانادا همراه شما باشد.

canadian rockies maligne lake spirit island national park 300x199 - بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت اقامت وکیل تضمینی 2020

هزینه تحصیل و زندگی در کدام یک از استان های کانادا ارزان تر و مقرون به صرفه تر است؟

شهر مونترال (Montreal) کانادا در رنکینگ های جهانی جز بهترین شهرهای دانشجویی کانادا ۲۰۲۰  و بهترین شهر کانادا محسوب میشود. مونترال کانادا تمامی فاکتور های لازم برای زندگی دانشجویی برای دانشجویان بین المللی را دارا میباشد. همچنین هزینه های زندگی در این شهر نسبت به دیگر شهرهای بزرگ کانادا ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. درنتیجه با توجه به مناسب بودن هزینه های زندگی و تحصیل، مونترال جز اولین انتخاب برای مهاجران ایرانی به حساب می اید. بعد از ان دو شهر ونکوور و تورنتو کانادا به دلیل موقعیت های عالی ان و شرایطی که برای پیشرفت افراد فراهم میکند پیشنهاد میشود. برای دریافت لیست کامل شهرهای ارزان برای تحصیل در کانادا ۲۰۲۰ با مشاوران و کارشناسان افق در ارتباط باشید. در مجموعه بین المللی افق کانادا اخرین اطلاعات و اخبار به روز شده از دولت فدرال کانادا به اطلاع کلاینت های عزیز خواهد رسید. تا رسیدن به کانادا (کانادا مهاجرت افق)، اخذ اقامت کانادا ۲۰۲۰ و زندگی در بهترین استان های کانادا گروه افق را در کنار خود احساس خواهید کرد.