بهترین ارزان ترین روش سرمایه گذاری کانادا با خدمات مهاجرتی گروه افق

بهترین و ارزان ترین راه برای سرمایه گذاری در کانادا ۲۰۲۰ برای ایرانیان کدام است؟

سرمایه گذاری کانادا در ابتدا به دو صورت سرمایه گذاری فدرال کانادا و سرمایه گذاری کبک انجام میشده است. (در واقع در این مقاله به بررسی بهترین مدل سرمایه گذاری کانادا می پردازیم). اما دولت کانادا چندین سال است که پرونده های سرمایه گذاری فدرال را قبول نمیکند و تنها تعدادی از پرونده های سرمایه گذاری کبک کانادا در مدت زمان مشخصی توسط ایالت کبک مورد بررسی قرار میگیرد. سرمایه گذاری کبک کانادا جز روش های بسیار راحت سرمایه گذاری و مهاجرت به کانادا به حساب می اید و فرد متقاضی مهاجرت سرمایه گذاری کانادا تنها با داشتن سرمایه ای به ارزش دو میلیون دلار کانادا به نرخ ارز دولتی در ایران قادر به مهاجرت کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا ۲۰۲۰ خواهد شد. گروه بین المللی افق دارای سوابق درخشان در امور مهاجرتی کانادا میباشد و پرونده های سرمایه گذاری موفقی را برای کلاینت های خود ایجاد کرده است درنتیجه میتواند مهاجرت سرمایه گذاری کانادا را برای شما با کمترین هزینه تضمین کند. مطالعه Best Investments in Canada توصیه می شود.

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری در کانادا افق یا انواع سرمایه گذاری کانادا یا کمترین مبلغ سرمایه گذاری در کانادا ۲۰۲۰ یا بهترین سرمایه گذاری در کانادا یا سود سرمایه گذاری در کانادا برای ایرانیان یا فرصت های سرمایه گذاری در کانادا ۲۰۲۰ یا سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا برای ایرانیان یا مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی یا حداقل سرمایه برای مهاجرت به کانادا یا تمکن مالی لازم برای مهاجرت سرمایه گذاری کانادا یا کانادا مهاجرت سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری ۲۰۲۰ کانادا یا شرایط لازم برای سرمایه گذاری ایرانیان مهاجر به کانادا یا هزینه های زندگی سرمایه گذاران ایرانی در کانادا و … به گروه مهاجرتی و سرمایه گذاری افق مراجعه کنید. گروه افق در تلاش است مشتریان خود را راضی نگه دارد. با ما در تماس باشید پاسخگوی شما هستیم.

handshake two businessmen suits shaking hands 300x200 - بهترین ارزان ترین روش سرمایه گذاری کانادا با خدمات مهاجرتی گروه افق

حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در کانادا ۲۰۲۰ چقدر است؟

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۰۲۰ حداقل سرمایه لازم برای بهترین سرمایه گذاری کانادا دو میلیون دلار کانادا میباشد که شما باید از این مبلغ ۱۲۰۰۰۰۰ دلار کانادا در بانک های این کشور به مدت پنج سال قرار دهید و پس از ان میتوانید پول و سرمایه خود را از بانک پس گیرید. همچنین قادر خواهید بود سود پنج ساله پول خود را به بانک پرداخت کنید سپس بانک های کانادا به سرمایه گذاری در دولت کبک از طرف شما میپردازند. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق در ارتباط باشید و از تجربیات وی برای مهاجرت موفق به کانادا و اخذ اقامت فوری کانادا ۲۰۲۰ بهره گیرید. افق بهترین همراه برای سرمایه گذاری سود اور در کانادا میباشد. فرصت های سرمایه گذاری موفق در کانادا توسط تیم مهاجرتی و سرمایه گذاری افق را از دست ندهید.

ایا با سرمایه گذاری در کانادا میتوان اقامت دائم کانادا را کسب کرد؟

بله امکان اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا برای ایرانیان در سال ۲۰۲۰ وجود دارد. درصورتی که دارایی اموال منقول و غیر منقول شما در ایران ۲۰۰۰۰۰۰ دلار کانادا باشد و بتوانید ثابت کنید که اموال خود را از راه قانونی کسب کرده و همچنین مالیات مشخص به دولت پرداخت کرده اید میتوانید به تشکیل پرونده سرمایه گذاری کانادا پرداخته و ان را برای دولت کبک کانادا ارسال کنید. همچنین دارا بودن IELTS 5 و حداقل دو سال سابقه مدیریت برای موفقیت در بهترین پرونده های سرمایه گذاری کانادا الزامی است. لازم است بدانید ارزیابی دارایی ها در ایران با نرخ ارز دولتی محاسبه میگردد. درصورتی که ایالت کبک (Quebec) با پرونده شما موافقت کند باید دیپوزیت (همان ۱۲۰۰۰۰۰ دلار کانادا) پرداخت کنید.

پس از ان باید به انجام تست های پزشکی و سوء پیشینه پرداخته و در صورت نبود مشکل از طرف دولت کانادا برای شما ویزای مهاجرتی صادر میگردد. پس از ان قادر خواهید بود به کانادا مهاجرت کرده و در صورتی که ۲ سال از ۵ در کانادا زندگی کنید مجاز به دریافت ویزای اقامت کانادا یا PR Card خواهید شد. پس از گذشت ۳ سال اقامت و زندگی در کانادا نیز میتوانید برای اخذ شهروندی کانادا درخواست دهید. گروه مهاجرتی و اقامتی افق در تمامی مراحل فوق همراه شما خواهد بود و سعی دارد تمامی امور مهاجرتی کانادا را به بهترین نحو ممکن برایتان انجام خواهد داد.

ایا امکان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برای ایرانیان فراهم است؟

ایرانیان در صورت داشتن شرایط لازم میتوانند برای مهاجرت بهترین سرمایه گذاری به کانادا اقدام کنند. برای اطلاع از واجد شرایط بودن خود میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت افق www.ofoghint.com را تکمیل کنید تا کارشناسان و مشاوران گروه مهاجرتی و سرمایه گذاری افق به بررسی دقیق شرایط شما بپردازند. در صورت داشتن حداقل شرایط مورد نیاز استان کبک کانادا میتوانید برای مهاجرت سریع و اسان کانادا ۲۰۲۰ از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید. با کمک و همراهی گروه افق خدمات مهاجرتی خود را دریافت کنید.

ambitious business man climbing stairs success 300x174 - بهترین ارزان ترین روش سرمایه گذاری کانادا با خدمات مهاجرتی گروه افق

شرایط لازم برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا کدام است؟

سرمایه گذاری در حال حاضر تنها در استان کبک کانادا انجام میشود و از جمله شرایط لازم برای سرمایه کبک ۲۰۲۰ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارا بودن حداقل دو سال سابقه مدیریتی (داشتن پروانه کسب، پروانه وکالت، پروانه مطب، دارا بودن سهام در شرکت و یا مدیر ارشد یک شرکت نیز میتواند جز سوابق مدیریتی به حساب اید).
  • دارا بودن ایلتس ۴ و یا CLB 5
  • دارا بودن ۲۰۰۰۰۰۰ دلار کانادا دارایی در ایران که از راه قانونی و مشخصی به دست امده باشد.
  • پرداخت مالیات مشخص به دولت

با داشتن این شرایط میتوانید برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰ اقدام کنید. مهاجرت بهترین سرمایه گذاری کانادا جز اسان ترین و راحت ترین روش های مهاجرتی کانادا ۲۰۲۰ برای ایرانیان به حساب می اید. به گروه سرمایه گذاری افق کانادا مراجعه کنید و در کوتاه ترین زمان به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم تضمینی کانادا را اخذ نمایید. افق را همراه خوبی برای مهاجرت به کانادا بدانید.

چه افرادی برای سرمایه گذاری در کانادا واجد شرایط هستند؟

افرادی که دارای سابقه مدیریتی، حداقل مدرک تحصیلی دیپلم، حداکثر سن ۵۲ سال، حداقل دارایی ۲۰۰۰۰۰۰ دلاری کانادا و … باشند واجد شرایط بهترین سرمایه گذاری در کبک کانادا میشوند. شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از شرایط خود به رزرو جلسه مشاوره حضوری و یا انلاین بپردازید. طی جلسات مشاوره کارشناسان و وکلای رسمی مهاجرت در موسسه مهاجرتی افق به بررسی دقیق شرایط شما میپردازند و سریع ترین، اسان ترین، کم ریسک ترین و ایمن ترین راه مهاجرت کانادا ۲۰۲۰ و اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ یا بهترین روش مهاحرت کانادا را پیش رویتان قرار میدهند. رضایت شما کلاینت های عزیز موجب افتخار گروه سرمایه گذاری افق است. بررسی شرایط شما و ارائه مناسب ترین روش مهاجرتی کانادا اولویت گروه افق میباشد. سعی داریم از نگرانی شما در موسسه کاریابی بین الملل افق بکاهیم.