بهترین وب سایت کاریابی برای مهاجرت کاری و کار در کانادا

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین سایت های کاریابی کانادا آشنا کنیم یکی از روش های متداول مهاجرت به کانادا، مهاجرت کاری به این کشور میباشد. متقاضیان میتوانند با مهاجرت به کانادا از طریق کار علاوه بر کسب درآمدهای خوب، به اقامت دائم کانادا نیز دست پیدا کنند. این افراد باید با دارا بودن شرایط مناسب از جمله سن، سابقه کار، مدرک تحصیلی، مدرک زبان، پیشنهاد شغلی معتبر و دارای تاییدیه LMIA از کارفرمای کانادایی، برای اخذ ویزای کار کانادا درخواست دهند.

حال مهم ترین سوالی که ذهن متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا را به خود مشغول کرده، این است که چگونه میتوانند شغل مناسب خود در کانادا را پیدا کنند. همانطور که میدانید امروزه یکی از روش های پیدا کردن کار در سراسر دنیا استفاده از منابع آنلاین میباشد. دولت کانادا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دارای چندین وب سایت معتبر کاریابی در کشور خود است. متقاضیان مهاجرت به کانادا میتوانند با مراجعه به این وب سایت ها شغل مورد نظر خود را پیدا کرده و با اخذ ویزای کار کانادا وارد خاک این کشور شوند.

در این مقاله قصد داریم به توضیح برخی از بهترین وب سایت های کاریابی در کانادا بپردازیم. اگر قصد دارید پس از مهاجرت به کانادا، به کار در کانادا مشغول شده و به اقامت دائم کانادا نیز دست یابید با ما همراه باشید.

معرفی سایت های کاریابی در کانادا برای متقاضیان مهاجرت کاری و کار در کانادا

پس از شناخت وب سایت های کاریابی در کشور کانادا هیچ کدام از فرصت های شغلی خود را از دست ندهید. و هرچه سریع تر برای مهاجرت کانادا کاری و کار در این کشور اقدام نمایید. برخی از سایت های کاریابی به شرح زیر میباشد:

  • Job Bank: یکی از سرویس های کاریابی دولتی در کانادا سیستم جاب بانک میباشد. متقاضیانی که قصد دارند پس از مهاجرت کانادا به کار در این کشور بپردازند میتوانند با مراجعه به وب سایت Job Bank شغل مورد نظر خود را پیدا کرده و در صورت داشتن شرایط لازم برای اخذ ویزای کار کانادا (Work Permit) درخواست دهند. چنانچه سفارت کانادا با پرونده کاری این افراد موافقت نماید قادر خواهند بود وارد خاک کانادا شده و با کار در کانادا به اقامت دائم کانادا نیز دست یابند.
  • Workopolis: وب سایت Workopolis یکی از بهترین وب سایت های کاریابی در کانادا میباشد که در سال ۲۰۱۸ توسط سایت Indeed خریداری شده است. این وب سایت به دو زبان انگلیسی و فرانسوی طراحی شده است و متقاضیان را قادر میسازد تا به راحتی بتوانند به پیدا کردن کارفرمای کانادایی و شغل مورد نظر خود در کانادا بپردازند. این افراد میتوانند با ارسال رزومه خود برای کارفرمایان کانادایی از آنها پیشنهاد شغلی معتبر دریافت کرده و با دارا بودن دیگر شرایط لازم برای اخذ ویزا کار کانادا درخواست دهند.

ofogh104 03 1 300x208 - بهترین سایت های کاریابی کانادا | مهاجرت کاری به کانادا | کار در کانادا

  • Indeed: یکی از معتبرترین و بهترین سایت های کاریابی در کانادا سایت Indeed میباشد. در هر ثانیه ۸ یا ۹ شغل جدید به این سایت اضافه میشود. درنتیجه متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا میتوانند به راحتی شغل مورد خود را در این وب سایت پیدا کنند. در صورت موفقیت قادر خواهند بود با اخذ Work Permit به کانادا مهاجرت کنند. این افراد میتوانند پس از یکسال کار در کانادا و کسب سابقه کار کانادایی از طریق برنامه CEC به اقامت دائم کانادا نیز دست یابند. از جمله مزایای سایت indeed میتوان به نوشتن و ساخت رزومه به صورت کاملا رایگان برای افراد متقاضی کار در این کشور اشاره کرد.
  • Neuvoo: از دیگر سایت های کاریابی معتبر که در چندین کشور دنیا دارای فعالیت بوده و امکان یافتن شغل مورد نظر، برای متقاضیان را فراهم میکند، سایت Neuvoo میباشد. ماهانه بیش از ۷۵ میلیون متقاضی کار از این سایت بازدید میکنند. افرادی که بتوانند در سایت ذکر شده که یکی از بهترین سایت کاریابی کانادا می باشد، به پیدا کردن کارفرمای کانادایی بپردازند و از آنها جاب افر معتبر دریافت کنند. قادر خواهند بود پس از مهاجرت به کانادا، به کار در کانادا مشغول شوند.
  • Monster: وب سایت Monster یکی از بهترین وب سایت های کاریابی جهانی بوده که دفتر مرکزی آن در کشور امریکا واقع شده است. افرادی که قصد مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا را دارند. میتوانند با مراجعه به وب سایت فوق به یافتن شغل مورد نظر خود در کانادا بپردازند. متقاضیان مهاجرت کانادا کاری قادر خواهند بود، در صورت موفقیت با دارا بودن شرایطی از جمله سن، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان، مدرک تحصیلی مرتبط و … برای روادید ویزای موقت کار کانادا درخواست دهند.

ofogh104 04 1 300x225 - بهترین سایت های کاریابی کانادا | مهاجرت کاری به کانادا | کار در کانادا

  • Career Builder: اگر قصد دارید کار مورد نظر خود را بر اساس معیارهای مختلفی همچون موقعیت جغرافیایی، تحصیلات، سطح درآمد و … پیدا کنید. بهترین پیشنهاد برای شما مراجعه به وب سایت Career Builder است. این وب سایت از بزرگترین سایت های کاریابی در کانادا بوده و به متقاضیان این امکان را میدهد تا به پیدا کردن شغل دلخواه خود در کانادا بپردازند.
  • Glassdoor: یکی دیگر از بهترین سایت های کاریابی در کانادا برای متقاضیانی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق کار و اخذ روادید اقامت دائم کانادا را دارند، وب سایت Glassdoor میباشد. یکی از مهم ترین و برجسته ترین مزایای این سایت نسبت به دیگر وب سایت های کاریابی در کانادا وجود بانک اطلاعاتی بزرگ از نظرات کارمندان در رابطه با شرکت های کانادایی مختلف است. وجود نظرات کارمندان در این سایت به افراد این امکان را میدهد تا به یافتن بهترین شغل در کانادا بپردازند.
  • LinkedIn: یکی از وب سایت های حرفه ای برای یافتن شغل مناسب، به منظور مهاجرت کاری به کانادا و کار در این کشور سایت LinkedIn میباشد. این وب سایت به کاربران خود این امکان را میدهد تا شرکت های مورد علاقه خود در کانادا را دنبال کرده و با افراد متخصص در حوزه کاری خود اشنا شوند. چنانچه بتوانید از طریق تمامی سایت های ذکر شده در این مقاله کارفرمای کانادایی را پیدا کرده و برای آنها رزومه خود را ارسال نمایید. و از انها پیشنهاد شغلی معتبر دریافت کنید میتوانید با اخذ ویزای کار کانادا وارد خاک این کشور شوید.

ofogh104 05 1 300x150 - بهترین سایت های کاریابی کانادا | مهاجرت کاری به کانادا | کار در کانادا

تیم مهاجرتی افق افتخار دارد صفر تا صد امور مهاجرتی کانادا اعم از ترجمه مدارک، روادید انواع ویزای کار کانادا، پیکاپ پاسپورت، رزرو وقت از دفاتر وک سفارت کانادا جهت انجام پروسه انگشت نگاری و … را به بهترین نحو ممکن برای کلاینت های خود به ارمغان اورد. برای رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق میتوانید با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید.

همچنین در صورتی که پس از مطالعه مقاله فوق که در مورد معرفی بهترین سایت های کاریابی برای ورود کار در کانادا سوالی ذهن شما خوانندگان عزیز را به خود مشغول کرد. میتوانید با استفاده از مشاوره رایگان تلفنی زبده ترین و برجسته ترین مشاوران و کارشناسان افق پاسخ تمامی سوالات مهاجرتی اقامتی خود را دریافت نمایید. پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات آپدیت شده دولت فدرال کانادا به سایت افق با نشانی www.ofoghint.com مراجعه نمایید. با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت مربوطه به عضویت خبرنامه افق درایید. تا به صورت روزانه مقالات جدیدی به آدرس ایمیل شما ارسال گردد. همراهی افق را در تمامی مسیر مهاجرتی اقامتی خود به کانادا احساس خواهید کرد. برای رسیدن به افق آرزوهایتان به ما اعتماد کنید.