روش های مهاجرت از ایران به کانادا

بسیاری از مردم خاورمیانه و از جمله مردم ایران (Immigration to Canada From Iran) به دلایل مختلفی کشور کانادا را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب میکنند، این افراد پس از مهاجرت به کانادا در صدد اخذ اقامت دائم کانادا، تابعیت و شهروندی کانادا، دریافت پاسپورت کانادایی و … برمی آیند. زیرا در این صورت قادر خواهند بود از مراقبت های بهداشتی و خدمات درمانی رایگان، کیفیت بالای آموزش در مدارس و دانشگاه های کانادا، تحصیل رایگان فرزندان در کانادا، یافتن فرصت های شغلی فراوان به منظور کار در کانادا و … بهره مند شوند.

دولت کانادا به منظور جذب مهاجران بین المللی شرایطی را فراهم کرده است. تا این افراد بتوانند با استفاده از روش های مختلف مهاجرتی به کانادا مهاجرت کرده و به اقامت دائم کانادا دست پیدا کنند. از همین رو بیش از ۱۰۰ روش مهاجرتی برای مهاجرت مردم خاورمیانه و ایران به کشور کانادا وجود دارد. این افراد با مهاجرت کانادا میتوانند زندگی جدید را در این کشور آغاز نمایند.ofogh119 01 300x200 - بهترین روش های مهاجرت ایران به کانادا | خدمات گروه افق | مهاجرتی آسان

سریع ترین روش مهاجرتی کانادا

یکی از بهترین و سریع ترین روش های مهاجرتی کانادا که به اخذ اقامت دائم کانادا نیز منجر میشود. مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس انتری (Express Entry) میباشد. این برنامه دارای سه زیرشاخه بوده و افرادی که موفق به مهاجرت کانادا از طریق این برنامه ها شوند. قادر خواهند بود از همان ابتدا با ویزای اقامت دائم کانادا (PR Card) وارد خاک کانادا شوند. زیرشاخه های سیستم اکسپرس اینتری کانادا به شرح زیر میباشد:

 • نیروی کار ماهر فدرال (Federal Skilled Worker Program)
 • نیروی کار متخصص فدرال (Federal Skilled Trades Program)
 • برنامه تجربه کانادایی (Canadian Experience Class)

متقاضیانی که واجد شرایط این برنامه مهاجرتی کانادا باشند باید مراحل زیر را طی کرده، و در صورت موفقیت و کسب امتیازات لازم میتوانند به کانادا از ایران مهاجرت نمایند. این مراحل عبارت اند از:

 • ساخت پروفایل در سیستم اکسپرس اینتری کانادا
 • ارائه مدرک زبان بین المللی (زبان انگلیسی و یا زبان فرانسوی)
 • ارزیابی مدرک تحصیلی
 • دریافت امتیازت لازم با توجه به پارامترهای موجود در پروفایل اکسپرس اینتری همانند سن، سابقه کار، سوابق تحصیلی و …

حال در صورتی که با دارا بودن شرایط فوق، موفق به اخذ ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ شوید واجد ورود به مرحله دوم (استخر یا Pool) خواهید شد. لازم به ذکر است دولت کانادا هر دو هفته یکبار برای متقاضیان واجد شرایطی که توانسته باشند بیشترین امتیازات را کسب نمایند دعوتنامه (ITA) ارسال خواهد کرد. پس از آن مهاجران بین المللی قادر خواهند بود برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

چنانچه قصد مهاجرت به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری کانادا را از کشور ایران دارید. میتوانید به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مراجعه کرده و به محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری در قسمت محاسبه آنلاین امتیازات بپردازید. سپس در صورت واجد شرایط بودن مهاجرت سریع به کانادا قادر خواهید بود به تشکیل پرونده های مهاجرتی اقامتی کانادا اقدام نمایید.ofogh119 02 300x200 - بهترین روش های مهاجرت ایران به کانادا | خدمات گروه افق | مهاجرتی آسان

بهترین روش مهاجرتی کانادا

مهم ترین سوالی که همواره ذهن بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت به کانادا را به خود مشغول کرده است، این است که بهترین روش مهاجرتی کانادا کدام است؟ در پاسخ به این سوال میتوان گفت شرایط افراد نقش مهمی در تعیین بهترین روش مهاجرتی کانادا دارد. به عنوان مثال ممکن است برای عده ای مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در این کشور جز بهترین روش های مهاجرتی کانادا باشد. حال آنکه ممکن است عده ای دیگر با این روش مهاجرت موفق به مهاجرت کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا نشوند.

اما به طور کلی میتوان گفت مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا، مهاجرت سرمایه گذاری و کارافرینی به کانادا، مهاجرت استانی به کانادا و … از جمله بهترین روش های مهاجرتی کانادا به حساب می آیند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و پاسخ سوالات مهاجرتی اقامتی خود را دریافت نمایید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

یکی از کم هزینه ترین و سریع ترین روش های مهاجرتی کانادا، مهاجرت تحصیلی به این کشور میباشد. دانشجویانی که بتوانند با دارا بودن شرایط لازم موفق به اخذ ویزای تحصیلی کانادا شوند. قادر خواهند بود پس از مهاجرت به کانادا از دانشگاه های ایران به تحصیل در دانشگاه های کانادا بپردازند. مهاجرت تحصیلی به کانادا مزایای بسیار زیادی را برای متقاضیان خود به همراه خواهد داشت. که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان اخذ اقامت دائم کانادا پس از فارغ التحصیلی و کسب یکسال سابقه کار کانادایی
 • تحصیل رایگان فرزندان دانشجویان بین المللی در مدارس کانادا
 • امکان اخذ راحت تر تابعیت و شهروندی کانادا
 • اخذ مجوز کار در حین تحصیل (PGWP)
 • امکان اخذ ویزای کار باز کانادا (Open Work Permit) برای همسر دانشجوی بین المللی و …ofogh119 04 300x188 - بهترین روش های مهاجرت ایران به کانادا | خدمات گروه افق | مهاجرتی آسانویزای تحصیلی در کانادا" width="300" height="188" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh119-04-200x125.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh119-04-300x188.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh119-04-320x202.jpg 320w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh119-04-400x250.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh119-04-600x375.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh119-04-700x441.jpg 700w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh119-04-768x480.jpg 768w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh119-04-800x500.jpg 800w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh119-04-1024x640.jpg 1024w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh119-04.jpg 1080w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

مهاجرت کاری و کار در کانادا از ایران

مهاجرت به کانادا از طریق کار و کار در کانادا یکی از روش های مهاجرتی کانادا بوده که به اخذ اقامت دائم کانادا نیز منجر میشود. متقاضیانی که بتوانند کارفرمایی کانادایی را پیدا کرده و از او پیشنهاد کاری معتبر (Job Offer) دریافت نمایند. در صورت داشتن دیگر شرایط لازم میتوانند با اخذ ویزای کار کانادا به کشور کانادا مهاجرت کرده و به کار در کانادا بپردازند. از آنجایی که کشور کانادا جز کشورهای پیشرفته و توسعه یافته به حساب می آید. در نتیجه افراد میتوانند با کار در کانادا درآمدهای بالایی را کسب کرده و آینده درخشانی برای خود رقم بزنند.

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی (PNP)

از دیگر روش های سریع مهاجرتی که بتوانید از ایران به کانادا مهاجرت کنید، برنامه های نامزدی استانی کانادا میباشد. هر یک از شهر های کانادا با توجه به نیاز خود به برخی از مشاغل، به جذب متقاضیان واجد شرایط میپردازد. چنانچه پرونده مهاجرتی اقامتی مهاجران بین المللی توسط سفارت کانادا پذیرفته شود. میتوانند با کارت اقامت دائم کانادا وارد خاک کانادا شده و به کار در کانادا بپردازند.

پرونده افرادی که متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی هستند، شانس بسیار بالایی برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا را خواهند داشت. زیرا متقاضیان دارای صلاحیت از نظر هر یک از شهر های کانادا واجد دریافت ۶۰۰ امتیاز اضافی به واسطه اخذ نامینیشن استانی خواهند شد.ofogh119 06 300x164 - بهترین روش های مهاجرت ایران به کانادا | خدمات گروه افق | مهاجرتی آسان

خدمات کاریابی افق برای متقاضیان مهاجرت سریع به کانادا

در صورتی که قصد اپلای کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، اخذ اقامت دائم و موقت کانادا، روادید انواع ویزای کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، مهاجرت به کانادا از طریق کارافرینی استانی و… را دارید. گروه بین الملل افق بهترین انتخاب برای شماست. زیرا وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا بوده و با اطلاعات و آگاهی فراوانی که در رابطه با آخرین اخبار آپدیت شده کانادا دارد. میتواند مهاجرتی تضمینی به کانادا را برای کلاینت های خود به ارمغان آورد. برای رزرو وقت مشاوره حضوری و یا آنلاین با وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه افق با ما تماس بگیرید.