بهترین روش مهاجرت کانادا کم هزینه فوری و تضمینی با خدمات مهاجرتی افق

معرفی بهترین روش مهاجرت کانادا

در سال های اخیر کانادا یکی از گزینه های مناسب برای بهترین روش مهاجرت (Immigration Canada) و شروع یک زندگی جدید شده است و هر ساله افراد بسیاری از سراسر دنیا برای مهاجرت به کانادا اقدام می کنند. این کشور با فرصت های بی نظیری که در زمینه ی اشتغال فراهم کرده است مقصد مهاجرت افرادی است که در جستجوی زندگی بهتر می باشند. دلیل این امر رشد و شکوفایی اقتصادی این کشور می باشد که در زمینه های مختلف کسب و کار روند صعودی داشته و موفقیت آمیز عمل کرده است. دلیل دیگر که خیلی ها برای مقاصد کاری و تجاری به این کشور مهاجرت می کنند تورم بسیار پایینی است که بر اقتصاد این کشور حاکم فرما می باشد. از این رو بسیاری از هم وطنان ایرانی از راه های مختلف و بهترین روش مهاجرت کانادا مانند مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و سرمایه گذاری در این کشور سعی در دریافت ویزا و اقامت دائم کانادا را دارند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کانادا و بهترین روش های مهاجرت به این کشور با موسسه بین المللی مهاجرتی افق تماس بگیرید. وکیل های مهاجرت به کانادا در موسسه بین المللی افق همراه شما خواهند بود تا ویزای کانادا را دریافت کنید.

hands waving flags canada 53876 25318 300x207 - بهترین روش مهاجرت کانادا کم هزینه فوری و تضمینی با خدمات مهاجرتی افق

زندگی در کانادا

کانادا (Canada)در شمال قاره امریکا و نزدیک قطب شمال می باشد. از این رو آب و هوای سرد بر این کشور غالب می باشد. به همین دلیل اکثر مردم آن در جنوب این کشور و نزدیک مرز آمریکا زندگی می کنند. در بررسی هایی که انجام شده است سطح زندگی در این کشور از شاخص کیفی بالایی برخوردار بوده که این نیز از دیگر مزیت های راه های زندگی در کانادا و بهترین روش مهاجرت کانادا و دریافت اقامت دائم این کشور می باشد. اگر می خواهید به کشوری مهاجرت کنید که از امنیت بالایی برخوردار باشد، با موسسه بین المللی افق تماس گرفته و در مسیر مهاجرت به کانادا  در بهترین روش مهاجرت قرار بگیرید. کانادا جزء کشورهایی است که میزان وقوع جرم و جنایت در آن کمتر می باشد. کانادا فرصت های شغلی بی شماری را برای مهاجران فراهم کرده است لذا یکی از مسیرهای مهاجرت به این کشور از طریق مهاجرت کاری به کانادا می باشد.

اقتصاد و کسب و کار در کانادا

دولت کانادا برای رشد اقتصادی در تلاش جذب مهاجران متخصص است. گرچه در کشورهای دیگر شمار افراد بیکار افزایش یافته است اما در کانادا نرخ بیکاری پایین است. این امر باعث شده است که بسیاری از افراد برای مهاجرت به کانادا از روش هایی مانند مهاجرت کاری به کانادا (جاب افر) اقدام کنند. مهاجرانی که دارای ایده های جدید هستند و به دنبال راه اندازی استارتاپ خود می باشند، می توانند کشور کانادا را برای بهترین روش مهاجرت انتخاب می کنند. زیرا دولت کانادا برای راه اندازی کسب و کار  جدید نیز فرصتی را در اختیار افراد مهاجر قرار می دهد تا با ویزای کاری به کانادا مهاجرت کنند و پس از موفقیت در کسب و کار خود می توانند برای دریافت ویزای کانادا و اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

موسسه کاریابی بین المللی افق دارای کارشناسان خبره در زمینه ی مهاجرت کانادا می باشد که با راهنمایی و مشاوره مسیر مهاجرت به کانادا را برای شما هموارتر می کنند. برای آگاهی از قوانین مهاجرت کانادا در سال ۲۰۲۰ با موسسه افق تماس بگیرید.

قوانین و بهترین روش مهاجرت به کانادا

قوانین مهاجرت به کانادا در مقایسه با سایر کشور ها راحت تر می باشد. از این رو واجد شرایط بودن آسان تر است. کانادا حتی در شرایط رکود جهانی نیز سهمیه ی مهاجرت خود را کاهش نداده است، در نتیجه همچنان یکی از گزینه های برتر برای مهاجرت و بهترین روش مهاجرت می باشد. این کشور طیف گسترده ای از برنامه ها و روش های مهاجرت را برای اشتغال و خود اشتغالی و تجارت ارائه داده است. همچنین برای افرادی که واجد شرایط اشتغال نیستند برنامه های دانشجویی و مهاجرت تحصیلی به کانادا را قرار داده است.

حقوق شهروندی کانادا

افرادی که به کانادا مهاجرت می کنند و ویزای دائم این کشور را اخذ می نمایند، از حقوق شهروند کانادایی بهره مند می شوند. یکی از مزایای شهروند کانادا محسوب شدن، داشتن گذرنامه کانادایی می باشد. با داشتن این گذرنامه فرد مهاجر می تواند به کشورهای اصلی جهان بدون ویزا سفر نماید. این یکی از دلایلی است که افراد سرمایه گذار و بازرگان متقاضی بهترین روش مهاجرت به کانادا می شوند تا در زمینه ی تجارت و رشد شخصی خود به شکوفایی برسند.

اگر شما قصد مهاجرت به کانادا یا اقامت در کانادا از طریق سرمایه گذاری و خود اشتغالی دارید، به گروه افق مراجعه نمایید. وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی بین المللی افق آماده پاسخ گویی به تمام سوالات شما در زمینه ی مهاجرت به کانادا یا اقامت کانادا، مهاجرت کاری و استانی به کانادا می باشد. مجموعه بین المللی افق همراه شما خواهد بود تا با راحت ترین و آسان ترین روش به کانادا مهاجرت نمایید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

کانادا مقصد مهاجرت بسیاری از دانشجویان از جمله دانشجویان ایرانی نیز می باشد. دانشگاه های کانادا به لحاظ علمی جزء دانشگاه های برتر دنیا می باشند. علاوه بر این، مهاجرت تحصیلی به کانادا تقریبا جزء سریع ترین، آسان ترین و بهترین روش مهاجرت کانادا می باشد. پس از پایان دوره تحصیل دانشجویان می توانند اقامت دائم خود را اخذ نمایند. پس از پایان دوره تحصیل به فرد دانشجو مهلتی داده می شود که بتواند در این کشور شاغل شود. در این صورت با موافقت کارفرمای کانادایی پس از ویزای تحصیلی می تواند ویزای تحصیل در کانادا را دریافت کرده و در این کشور به زندگی خود ادامه دهد. اگر شما علاقه مند به تحصیل و پیدا کردن شغل در کانادا هستید با موسسه کاریابی بین المللی افق ارتباط برقرار نمایید. این مجموعه به شما کمک خواهد کرد که به کانادا که مکانی عالی برای تحصیل، اشتغال و کار آفرینی است، مهاجرت نمایید.

اگر سن شما زیر ۳۵ سال است و علاقه مند به تحصیل در این کشور می باشید برای مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام کنید. برای کسب اطلاعات و بررسی واجد شرایط بودن برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا می توانید با مجموعه بین المللی افق کانادا با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس بگیرید و یا فرم های مربوطه را در سایت مجموعه بین المللی افق تکمیل نمایید تا کارشناسان این مجموعه شرایط شما را بررسی کرده و نتیجه را برای شما ایمیل نمایند.

شهر های کانادا

کانادا از ۱۰ استان تشکیل شده است. هر استان کانادا دارای برنامه ای است که به افراد مختلف اجازه می دهند با توجه به شرایطی که دارند برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی اقدام کنند. در روش برنامه های استانی توصیه می شود فرد متقاضی مهاجرت به کانادا قبل از اینکه برای مهاجرت اقدام نماید درباره استان های این کشور تحقیق نماید و با آگاهی کامل برای بهترین روش مهاجرت کانادا یا اقامت کانادا با روش برنامه های استانی اقدام کند. زیرا نکته ی مهم این روش این است که فرد استانی را که انتخاب می کند پس از مهاجرت به کانادا باید در استان انتخاب شده ساکن شود.

هزینه های زندگی در استان های کانادا

ایرانی های مقیم کانادا در کلانشهرهای تورنتو و ونکوور ساکن هستند. اما باید بدانید که هزینه های زندگی در این دو شهر نسبت به بقیه شهرها بالاتر می باشد.

موسسه بین المللی کانادا افق با دارا بودن کارشناسان مجرب و وکیل مهاجرت به کانادا از ابتدای پروسه مهاجرت شما با شما همراه خواهد بود تا اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. در قدم اول مهاجرت به کانادا لازم است که از شرایط مهاجرت به کانادا آگاه شوید. برای آگاهی از این شرایط با موسسه بین المللی افق تماس حاصل نمایید. کارشناسان مجرب این مجموعه در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند.

ثبت نام در اکسپرس اینتری کانادا

برای مهاجرت به کانادا باید در سیستم اکسپرس اینتری ثبت نام نمایید. این سیستم با توجه به شرایطی که دارید به شما امتیاز می دهد. در صورت دریافت حداقل امتیاز لازم برای مهاجرت به کانادا از شما در خواست می شود که مدارک خود را به اداره ی مهاجرت استانی که از طریق برنامه ی مهاجرت آن اقدام کرده اید، ارسال نمایید. برای آگاهی از شرایط، امتیازها و نحوه امتیاز دهی فرم امتیاز دهی را در گروه کاریابی بین المللی افق تکمیل نمایید. مجموعه بین المللی افق همواره راحت ترین و آسان ترین مسیرهای بهترین روش های مهاجرت کانادا یا اقامت کانادا، مهاجرت سریع به کانادا، کار در کانادا، وکیل مهاجرت به کانادا و مهاجرت تحصیلی به کانادا را در اختیار شما قرار می دهد. این موسسه سالهاست که در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت داشته و هرساله مهاجران بسیاری را همراهی می نماید.