بهترین شهر های کانادا اب وهوا هزینه زندگی ویزای فوری

 

بهترین شهر های کانادا از نظر اب وهوا برای ایرانیان مهاجر به کانادا کدام شهرها هستند؟

کشور کانادا به دلیل نزدیکی به قطب شمال دارای اب و هوای سرد میباشد و افراد مقیم کانادا ۷ ماه در سال آب و هوای سرد و منفی را تجربه میکنند. اما ۵ ماه دیگر سال میتوانند از هوای افتابی در کانادا لذت ببرند. تنها استانی که در کانادا دارای اب و هوای مرطوب و معتدل بوده و دمای هوا سرد در ان به منفی نمیرسد ایالت بریتیش کلمبیا (British Columbia) میباشد و دلیل ان را میتواند وجود رشته کوه های راکی که اطراف این استان را فراگرفته اند دانست. به همین دلیل اب و هوای ایالت بریتیش کلمبیا شباهت زیادی به اب و هوای ایران دارد درنتیجه میتوان بریتیش کلمبیا کانادا را جزو شهر های کانادا از نظر اب و هوایی برای ایرانیان مهاجر به کانادا ۲۰۲۰ دانست. درصورتی که متقاضی مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰ هستید پیشنهاد میکنیم ابتدا اطلاعات لازم درباره کشور کانادا را اخذ نمایید سپس برای مهاجرت و اقامت در کانادا اقدام کنید. گروه مهاجرتی بین الملل افق تمامی اطلاعات لازم از قبیل بهترین شهر های کانادا برای ایرانیان مهاجر ۲۰۲۰ یا دانستنی های کشور کانادا یا حقایق زندگی در کانادا یا جمعیت کانادا ۲۰۲۰ یا کانادا مهاجرت افق ۲۰۲۰ یا زبان کشور کانادا یا اب و هوای شهر های کانادا یا اب و هوای کلگری کانادا یا اب و هوای ادمونتون کانادا یا اب و هوای تورنتو در طول سال یا اب و هوای ونکوور کانادا یا اب و هوای مونترال کانادا یا بهترین شهر از نظر اب و هوا یا گرم ترین شهر کانادا و … را در اختیارتان قرار خواهد داد. بهترین راهنما برای مهاجرت کم هزینه و تضمینی کانادا ۲۰۲۰ گروه افق میباشد.

waterfall deep forest national park waterfall river 300x200 - بهترین استان های کانادا اب وهوا هزینه زندگی ویزای فوریاستان کانادا" width="300" height="200" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/waterfall-deep-forest-national-park-waterfall-river-200x133.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/waterfall-deep-forest-national-park-waterfall-river-300x200.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/waterfall-deep-forest-national-park-waterfall-river-400x266.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/waterfall-deep-forest-national-park-waterfall-river-600x400.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/waterfall-deep-forest-national-park-waterfall-river.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

کدام یک از استان های کانادا جاذبه های توریستی و گردشگری بیشتری برای مهاجران و گردشگران دارد؟

به طور کلی کشور کانادا علاوه بر دارا بودن اثار تاریخی زیبایی که از دوران سرخ پوست ها بجا مانده، طبیعت زیبا و جذابی دارد که نظر همگان را به خود جلب کرده است و باعث شده است کشور کانادا جاذبه های گردشگری و توریستی زیادی را برای مهاجران خود به ارمغان اورد. همچنین هریک از شهر های کانادا نیز جاذبه های توریستی و طرفداران خاص خود را دارد. به عنوان مثال در استان تورنتو طبیعت بسیار زیبا و ابشار نیاگارا قرار دارد. که جزو بهترین استان کانادا می باشد. در استان های بریتیش کلمبیا و ونکوور طبیعت زیبا و بکری وجود دارد که همانند ان را نمیتوان در هیچ جای دنیا پیدا کرد. استان مونترال نیز دارای ساختاری اروپایی با دیزاین اروپایی میباشد. استان کبک کانادا هم جاذبه های تاریخی فراوانی را در خود جای داده است. همچنین در استان های البرتا، ساسکاچوان و منیتوبا به خاطر وجود مزارع کشاورزی و مزرعه داری، حیات وحش و جنگل های فوق العاده ای وجود دارد. همانطور که میبینیم کانادا مناطق دیدنی فراوانی دارد و میتواند لحظات خوشی را برای مهاجران و گردشگران به ثبت برساند. برای مهاجرت به کشوری توریستی مانند کانادا هم اکنون از طریق گروه مهاجرتی کانادا افق اقدام کنید.

سرد ترین شهرهای کانادا کدام اند؟

هر چه استان های کانادا به سمت قطب شمال و شمال کانادا نزدیک تر باشند دارای اب و هوای سردتری هستند و هرچه به سمت مرز امریکا پیش برویم از دمای هوای کانادا کاسته شده و شاهد اب و هوای گرم در کشور کانادا هستیم. از جمله سرد ترین استان های کانادا میتوان به استان های یوکان و نوناووت اشاره کرد زیرا این دو استان جز ایالت های قطب شمال کانادا بوده و اب و هوای سرد و قطبی را تجربه میکنند. جالب است بدانید اسکیموها نیز در این دو استان زندگی میکنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی سردترین استان های کانادا با مشاوران و کارشناسان افق تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. گروه بین المللی افق همراه با شما تا افق ارزوها.

زیباترین استان های کانادا ۲۰۲۰ کدام شهرها هستند؟

به طور کلی کانادا دارای مناظر و چشم اندازهای طبیعی زیبایی میباشد که ان را به کشوری فوق العاده بکر و جذاب تبدیل کرده است. هرکدام از استان های کانادا نیز طبیعت و زیبایی های مربوط به خود را داشته و ان شهر را به زیباترین و بهترین استان کانادا تبدیل کرده است. درنتیجه تمام استان های کانادا جز زیباترین استان های کانادا ۲۰۲۰ به حساب می ایند. شناخت کامل طبیعت و جاذبه های گردشگری کانادا تنها با گروه مهاجرتی و بین المللی افق امکان پذیر است.

niagara falls summertime 300x200 - بهترین استان های کانادا اب وهوا هزینه زندگی ویزای فوریاستان کانادا" width="300" height="200" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/niagara-falls-summertime-200x133.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/niagara-falls-summertime-300x200.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/niagara-falls-summertime-400x266.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/niagara-falls-summertime-600x400.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/niagara-falls-summertime.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

کدام یک از استان های کانادا مورد توجه ایرانیان برای اقامت کانادا ۲۰۲۰ قرار دارد؟

اکثر ایرانیان مقیم کانادا در سه شهر تورنتو، ونکوور و مونترال اقامت دارند. جمعیت ایرانیان مقیم تورنتو کانادا حدود ۴۰۰ هزار نفر میباشد و به همین دلیل ایرانیان مهاجر به کانادا در سال ۲۰۲۰ نیز این شهر را به عنوان مقصد مهاجرت کانادا خود انتخاب میکنند. دو شهر ونکوور و مونترال کانادا نیز مورد توجه مهاجران ایرانی قرار گرفته است به طوری که حدود ۱۴۰ تا ۱۵۰ هزار نفر جمعیت این دو استان را ایرانیان تشکیل میدهند، که بهترین استان کانادا هستند. بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به استان  کانادا ۲۰۲۰ را دارند این سوال در ذهنشان ایجاد میشود که برای مهاجرت و اقامت دائم کانادا کدام یک از این دو شهر بهتر است: تورنتو یا ونکوور؟ در پاسخ باید بگوییم ابتدا لازم است تمامی شرایط شما توسط وکیل رسمی مهاجرت مورد بررسی قرار گیرد و شهری که به شرایط و موقعیت شما نزدیک تر است در نهایت به عنوان مقصد انتخاب شود. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه مهاجرتی افق که وکیل رسمی ICCRC کانادا میباشد و اشراف زیادی به قوانین و شرایط دولت فدرال کانادا و استان های کانادا دارد بهترین شهر برای مهاجرت به کانادا را پیشنهاد خواهد کرد. همراه افق باشید و اینده ای درخشان را برای خود رقم بزنید.

به طور کلی دولت کانادا دارای چند ایالت میباشد؟

دولت کانادا شامل ۱۳ ایالت میباشد که هر کدام قوانین مربوط به خود را داشته و زیر نظر دولت فدرال کانادا کار میکنند. هر یک از ایالت های کانادا دارای چندین شهر هستند و هر ایالتی در کانادا یک شهر را به عنوان شهر اصلی و مرکز استان برگزیده است. ایالت های کانادا به شرح زیر میباشند:

 • ایالت بریتیش کلمبیا British Columbia
 • ایالت آلبرتا Alberta
 • ایالت ساسکاچوان Saskatchewan
 • ایالت منیتوبا Manitoba
 • ایالت اونتاریو Ontario
 • ایالت کبک Québec
 • ایالت نیوبرانزویک New Brunswick
 • ایالت نووا اسکوشیا Nova Scotia
 • ایالت پرینس ادوارد آیلند Prince Edward Island
 • ایالت نیوفاندلند و لابرادور Newfoundland and Labrador
 • ایالت نوناووت Nunavut
 • ایالت قلمروهای شمال غرب Northwest Territories
 • ایالت یوکان Yukon

ادمونتون کانادا، هالیفاکس کانادا، رجینا کانادا، تورنتو کانادا، اوتاوا کانادا، ساسکاتون کانادا و … از جمله استان های کانادا به حساب می ایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین استان کانادا میتوانید با دفتر مهاجرتی افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس بگیرید وکلا و مشاوران باتجربه در امور مهاجرتی در موسسه مهاجرتی افق تمامی اطلاعاتی که برای مهاجرت سریع کانادا، روادید اقامت کانادا ۲۰۲۰، مهاجرت تحصیلی به کانادا یا اقامت کانادا ۲۰۲۰ شرایط و قوانین مهاجرتی یا تحصیل در کانادا ۲۰۲۰ برای ایرانیان، شرایط کار در کانادا، حداقل درامد ایرانیان در کانادا در سال ۲۰۲۰ و … لازم دارید در اختیارتان قرار میدهند. گروه افق همراه لحظه لحظه ی مهاجرت شما به کانادا است.