استان بریتیش کلمبیا در قرعه کشی جدید Tech Pilot از ۷۴ متقاضی مهاجرت  به کانادا دعوت کرد:

جدیدترین قرعه کشی Tech Draw که در تاریخ ۲۲ سپتامبر برگزار شد، از ۷۴ متقاضی دسته های مهاجرتی اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا دعوت کرد. و برای Skilles Immigration و International Graduate دعوتنامه هایی را صادر کردند تا بتوانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. داوطلبانی که از زیرمجموعه های کارگر ماهر و فارغ التحصیلان بین المللی انتخاب شدند، حداقل امتیاز آنها ۸۰ بوده است. پایلوت Tech Pilot استان BC PNP راهی سریع برای مهاجرت به کانادا، برای کارگران فناوری و دانشجویان بین المللی است.

اکسپرس اینتری استان بریتیش کلمبیا یکی از مسیرهای مهاجرت استانی در کانادا می باشد. همچنین این مسیر با اکسپرس اینتری فدرال کانادا هماهنگ است. در سال ۲۰۲۰ اداره مهاجرت کانادا در مجموع برای ۷۴٫۱۵۰ متقاضی دعوتنامه صادر کرد. همچنین صریحا اعلام کرد در سال آینده مهاجرین بیشتری را نیز خواهد پذیرفت. برای واجد شرایط بودن در این برنامه، متقاضیان می بایست در یکی از مسیرهای مهاجرت استانی موجود در B.C پروفایل معتبر ایجاد کرده و در یکی از ۲۹ مشاغل واجد شرایط Tech Pilot حداقل ۱۲ ماه یا همان یک سال پیشنهاد کار معتبر داشته باشند.

ofogh 160 01 300x200 - قرعه کشی جدید Tech Pilot | بریتیش کلمبیا کانادا | مهاجرت استانی گروه افق

همانطور که می دانید سیستم اکسپرس اینتری برای مهاجرت به کانادا یکی از روش های مهاجرت سریع به کانادا می باشد. در سه دسته کارگر متخصص فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر جهان بر پایه یکسری معیارها و امتیازات مهاجرین را جذب می کند. متقاضیان قرعه کشی مهاجرت به بریتیش کلمبیا کانادا، بر اساس امتیازی که دارند در سیستم جامع رتبه بندی می شوند. متقاضیان براساس معیارهایی نظیر تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی که دو زبان رسمی مردم کانادا است و همچنین سن، تحصیلات، سابقه کار امتیازدهی می شوند. افرادی که بالاترین امتیاز را دارند در پذیرش هایی که به طور متناوب برگزار می شود، دعوتنامه دریافت می کنند. تا بتوانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. به خاطر داشته باشید برای ورود به صف انتظار اکسپرس اینتری کانادا، داشتن پیشنهاد شغلی الزامی نیست. متقاضیانی که از طریق استان انتخاب می شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند. در پذیرش بعدی اکسپرس اینتری به طور قطع دعوتنامه برای اقامت دائم کانادا دریافت خواهند کرد. اکثریت شهر های کانادا نیز برای مدیریت درخواست های استانی خود از این سیستم استفاده می کنند.

متقاضیان در سیستم مورد ارزیابی قرار می گیرند و براساس معیارهای که برای آنها تعیین شده، امتیازی دریافت می کنند. این امتیازها تعیین می کند که آنها می توانند که در دور بعدی دعوتنامه را دریافت کنند و یا خیر. این نمره براساس تعدادی از فاکتورها مانند سطح تحصیلات، تجربه کاری و داشتن مدرک تحصیلی است. پیشنهاد کاری نیز امتیازی بین ۵۰ تا ۲۰۰ در بردارد. قرعه کشی فدرال اکسپرس انتری کانادا، ماهانه دو بار برگزار می شود و معمولاً تقریباً ۴۰۰۰ داوطلب مهاجرت به کانادا را برای درخواست اقامت دائم کانادا دعوت می کند. متقاضیان مهاجرت به کانادا، که دعوتنامه را دریافت کرده اند باید حتما در سیستم اکسپرس اینتری فدرال نیز پروفایل داشته باشند و همچنین در Skills Immigration Registration System هم ثبت نام کرده باشند.

استان زیبای بریتیش کلمبیا تا ماه سپتامبر امسال ۶ پذیرش را از طریق مسیرهای مهاجرتی مختلف و برنامه های استانی متفاوت برگزار کرده است، در طی برگزاری این قرعه کشی ها در مجموع ۱۰۰۰ دعوتنامه صادر شده است. پذیرش های Tech Pilot به صورت هفتگی برگزرا می شود. متقاضیان براساس عوامل متفاوتی نظیر تحصیلات و سابقه کار و تسلط بر دو زبان انگلیسی و فرانسوی امتیاز دریافت می کنند. این پایلوت از سال ۲۰۱۷ آغاز به کار خود را شروع کرده است. همچنین تا جولای ۲۰۲۱ نیز تمدید شده است. هدف از این پایلوت جبران کمبود نیروی کار در بخش تکنولوژی و فناوری استان بریتیش کلمبیا است، متقاضیانی قرعه کشی که در پایلوت Tech Pilot شرکت می کنند. از دارا بودن یک شغل دائمی و تمام وقت که در سایر زیرمجموعه های مهاجرتی بریتیش کلمبیا الزامی است، معاف هستند. اما باید جاب آفر حداقل یک ساله را داشته باشند. زمانی که درخواست انتخاب شدن برای استان بریتیش کلمبیا را ارائه می کنند باید حتما از جاب آفرشان حداقل ۱۲۰ روز باقی مانده باشد.

British Columbia 316144949 300x130 - قرعه کشی جدید Tech Pilot | بریتیش کلمبیا کانادا | مهاجرت استانی گروه افق

اگر متقاضی مهاجرت به کانادا هستید. می توانید به سایت ما به آدرس www.ofoghint.com مراجعه کرده و در بخش محاسبه امتیازها، امتیازهای خود را در بخش اکسپرس اینتری و آریما بررسی کرده و از امتیازهای خود مطلع شوید. تا متوجه شوید که آیا شرایط لازم را دارید یا خیر. بعد از آن می توانید با دفتر ما با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس گرفته و با مشاورین ما در این زمینه مشورت کنید. در صورت نیاز می توانید وقت مشاوره تخصصی را با وکلای ما در ایران و خارج از ایران رزرو کنید. و شرایط خود را به صورت تخصصی توسط وکلای ما بررسی کنید. وکلای ما بهترین و سریع ترین مسیر مهاجرتی را به شما پیشنهاد خواهند داد. تصمیم برای مهاجرت همواره سخترین تصمیم در زندگی هر مهاجر خواهد بود ولی با تصمیم درست و قدم گذاشتن در مسیر درست می توان این مسیر را راحتر و آسان تر کرد. 

در صورت داشتن هر گونه سوال درباره قرعه کشی مهاجرت به بریتیش کلمبیا کانادا شما می توانید به سایت ما مراجعه کنید و با خواندن مقالات به روز شده در بخش اخبار پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. کارشناسان زبده ما همواره به روزترین اخبار را از سایت های دولتی کانادا در بخش اخبار سایت قرار می دهند. تا شما عزیزان بتوانید از اخبار روز مهاجرت آگاه شوید. همچنین وکلای ما همواره در حال مطالعه آخرین تغییرات قوانین مهاجرتی هستند تا شما را در بهترین مسیر مهاجرتی قرار دهند. موسسه بین المللی افق همچنین دارای نمایندگی از دانشگاه های معتبر کانادا می باشد. با بررسی شرایط شما، موسسه می تواند به صورت صد درصد در رشته مورد نظر دلخواهتان شما را ثبت نام کرده و پذیرش از دانشگاه های معتبر کانادا را به شما اعطا کنند. 

اگر رویای تحصیل در دانشگاه های کانادا را دارید موسسه افق می تواند این رویا را با به حقیقت تبدیل کند. موسسه افق از اخذ پذیرش دانشگاه تا اخذ ویزای دانشجویی همواره در کنار شما خواهد بود. با اطمینان می توانید به مهاجرت تحصیلی به کانادا فکر کنید اگر به خانواده بزرگ افق بپیوندید. اگر تمایل دارید فرزندانتان در مدرسه های اینترنشنال کانادا ادامه تحصیل دهند و دیپلم را از مدارس کانادا دریافت کنند. می توانید به موسسه افق مراجعه کنید و وکلای ما می توانند در آموزش پرورش ایالت های مختلف کانادا رویای تحصیل فرزندانتان را به حقیقت نزدیک کنند. دختران و پسران شما می توانند در بهترین مدارس کانادا ادامه تحصیل دهند و راحتر وارد دانشگاه های معروف و رنکینگ بالا کانادا شوند. همچنین می توانند راحتتر وارد کالج های پزشکی کانادا شوند و در رشته های پزشکی در بهترین دانشگاه های کانادا به تحصیل ادامه دهند. با ما همراه شوید.