بریتیش کلمبیا بزرگترین قرعه کشی خود را در سال ۲۰۲۰ برگزار کرد

استان زیبای بریتیش کلمبیا در قرعه کشی که در تاریخ ۲۹ سپتامبر برگزار شد، برای ۴۵۰ متقاضی دعوتنامه جدید صادر کرد. این بزرگترین قرعه کشی این استان در سال ۲۰۲۰ بود و از بیش از ۴۳۰ دعوتنامه در قرعه کشی اول سپتامبر خود پیشی گرفت. در این قرعه کشی متقاضیان Skilled Worker ،International Graduate، در هر دو دسته اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا Express Entry BC و Skills Immigration مورد هدف قرار گرفته اند.

ofogh 169 03 300x200 - بزرگترین قرعه کشی کانادا | مهاجرت به کانادا | بریتیش کلمبیا در سال 2020

دسته متقاضیان EEBC یا همان اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا برای متقاضیان که دارای پروفایل معتبر در سیستم Express Entry دولت فدرال است را انتخاب می کنند. دسته Skills Immigration هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهر است که شغل آنها در استان B.C بسیار مورد تقاضا زیادی است و با تقاضای بالایی روبرو می باشد.

حداقل امتیازات لازم در قرعه کشی امروز ۲۹ سپتامبر بین ۷۵ و ۹۴ امتیاز برای پنج گروه EEBC و SI به شرح ذیل بود:

  • SI – Skilled Worker: 93
  • SI – International Graduate: 94
  • SI – Entry Level and Semi-Skilled: 75
  • EEBC – Skilled Worker: 93
  • EEBC – International Graduate: 94

برای دریافت دعوت نامه از طریق قرعه کشی بریتیش کلمبیا EEBC (سیستم اکسپرس انتری سیستمی)، نامزدها باید تحت هر دو سیستم فدرال Express Entry و سیستم ثبت نام مهاجرت مهارت ها SIRS B.C ثبت نام شوند و پروفایل ایجاد کنند. Express Entry سیستم مدیریت برنامه های مهاجرت دولت فدرال می باشد که برای سه دسته از برنامه اصلی مهاجرت اقتصادی کانادا است که این سه دسته شامل – برنامه کارگر ماهر فدرال FSWP، مشاغل دارای مهارت FSTP و تجربه ی کانادایی CEC از سراسر دنیا برپایه امتیازات و یکسری معیارهایی مهاجرین را جذب می کند.

به داوطلبان اکسپرس اینتری براساس عوامل مانند سن، سابقه کار، تحصیلات و تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی که دو زبان رسمی کشور کانادا می باشد امتیاز داده می شود. متقاضیانی که بالاترین امتیاز را کسب کنند به تناوب بر اساس پذیرش هایی که انجام می شود دعوتنامه دریافت خواهند کرد و آنها با استفاده از این دعوتنامه برای اقامت دائم کانادا درخواست می دهند. برای وارد شدن به این صورت نیاز به داشتن پیشنهاد کاری نیست پس نگران نباشید زیرا دادشتن پیشنهاد کاری الزامی نمی باشد. جالب است بدانید متقاضیانی که از طرف استان انتخاب شده باشند ۶۰۰ امتیاز اضافی را دریافت خواهند کرد. این امتیاز را در سیستم جامع رتبه بندی دریافت خواهند کرد و مطمئنا در دور بعدی پذیرش اکسپرس اینتری دعوتنامه را دریافت خواهند کرد. می توانند پس از دریافت برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. اکثر شهر های کانادا از این روش برای مدیریت پذیرش های خود برای انتخاب های استانی استفاده می کنند.

ofogh 169 04 300x225 - بزرگترین قرعه کشی کانادا | مهاجرت به کانادا | بریتیش کلمبیا در سال 2020

استان بریتیش کلمبیا در مجموع هفت قرعه کشی را از طریق دسته ها و مسیرهای مختلف PNP برنامه های مهاجرت استانی خود برگزار کرد و بیش از ۱٫۴۳۰ دعوتنامه جهت تقاضا برای انتخاب استانی صادر کرده است. متقاضیانی که امروز در تاریخ ۳۰ سپتامبر دعوت نامه دریافت کرده اند اکنون از این تاریخ دعوت نامه حداکثر ۳۰ روز تقویمی برای ارائه درخواست کامل از طریق سیستم ثبت نام آنلاین BC PNP (برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا) فرصت دارند. این را در نظر بگیرید که صدور دعوتنامه برای ارائه تقاضا هیچونه ضمانتی برای تأیید شدن متقاضی برای انتخاب شدن را تضمین نمی کند. برای اینکه تحت BC PNP در نظر گرفته شود یکی دیگر از این شرایط این می باشد که متقاضی باید یک پیشنهاد شغلی نامحدود و تمام وقت از کارفرمایی در این استان داشته باشند که مایل باشد از طریق روند این فرایند درخواست کننده را حمایت کند.

گروه بین المللی افق این افتخار را دارد تا شما عزیزان را به رویاهایتان برساند. شما می توانید پرونده های مهاجرتی خود را با اعتماد کامل به ما بسپارید و ار زمان خود استفاده کرده بر روی سطح زبان خود کار کنید. همانطور که می دانید هر چه شما سطح زبان خوبی را داشته باشید به راحتی خواهید توانست وارد بازار کار کانادا شوید. حتی به راحتی خود را با جامعه وقف دهید. در قرعه کشی بریتیش کلمبیا داشتن سطح زبان انگلیسی و یا فرانسوی خوب و همچنین دارا بودن مهارت می تواند به شما در رسیدن به موفقیتتان کمک کند. حتی شما به راحتی می توانید با دارا بودن مهارت لازم و همچنین دو زبانه بودن راحتر کارفرمایان را قانع کنید تا به شما پیشنهاد کاری تمام وقت و معتبر دهند. شما با این پیشنهاد کاری به راحتی خواهید توانست برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید.

گروه بین المللی افق همواره تا اخذ اقامت کانادا در کنار شما خواهد بود. وکلای ما در ایران و در کانادا با دلسوزی تمام در تمامی ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. دفتر ما در ایران و در کانادا آمادگی خدمات رسانی به شما عزیزان را خواهد داشت. شما در صورت بروز هر گونه مشکلی می توانید به دفتر ما در کانادا نیز مراجعه کنید. وکلای ما در کانادا نیز با پشتکار فراوان در حال انجام پرونده های مهاجرتی شما خواهند بود.