بریتیش کلمبیا | مهاجرت به کانادا | پایلوت مهاجرت کارآفرینی

بریتیش کلمبیا جوامع جدیدی را به پایلوت مهاجرت کارآفرینان اضافه کرد

هشت جامعه جدید یا Community به لیست جوامع واجد شرایط پایلوت منطقه ای مهاجرت کارآفرینان (Entrepreneur Immigration (EI) Regional Pilot program) در برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا اضافه شد. این پایلوت برای کارآفرین های خارجی است که می خواهند در یک جامعه کوچکتر یک تجارت جدید راه اندازی کنند. جوامعی با کمتر از 75000 نفر در فاصله بیش از 30 کیلومتری یک مرکز شهری واقع شده اند که از زمان آغاز این برنامه شرکت کرده اند.

جوامعی که به تازگی افزوده شده اند عبارت اند از:

 • Akisqnuk First Nation
 • Canal Flats
 • Invermere
 • Parksville
 • Peachland
 • Radium Hot Springs
 • Regional District of East Kootenay (Area F, Area G)
 • Shuswap Indian Band

بریتیش کلمبیا پایلوت

جوامع شرکت کننده در پایلوت بریتیش کلمبیا باید ثابت کنند که آنها می توانند به کارآفرینان واجد شرایط اسکان و اقامت فراهم کنند. نمایندگان این جوامع باید به منظور میزبانی بازدیدهای اکتشافی برای نامزدهای علاقمند، در آموزش های ویژه مهاجرت و مختص این پایلوت شرکت کنند.

چه کسی می تواند درخواست کند؟

کارآفرینان آینده نگر باید در آنجا که مایل به راه اندازی مشاغل خود هستند، یک بازدید اکتشافی از جامعه را انجام دهند. آنها سپس باید طرح كسب و كار خود را به نماینده جامعه ارائه دهند و برای ثبت آن در پایلوت تائیدیه دریافت كنند. در هنگام ثبت نام، داوطلبان می بایست جزئیات مربوط به کار و/ یا تجربه کار، تحصیلات، دانش زبان، ارزش خالص و اطلاعات کسب و کار پیشنهادی را ارائه دهند.

دیگر شرایط کارآفرینان موارد ذیل می باشد:

 • حداقل 100 هزار دلار سرمایه گذاری در کسب و کار
 • حداقل سرمایه خالص شخصی 300 هزار دلار
 • بیش از 3 سال تجربه به عنوان یک مدیر فعال صاحب مشاغل یا بیش از 4 سال به عنوان مدیر ارشد در 5 سال گذشته
 • حداقل 51 درصد مالکیت کسب و کار
 • حداقل  ایجاد یک شغل جدید برای یک شهروند کانادایی یا ساکن دائم کانادا
 • حداقل مهارت انگلیسی یا فرانسه برابر با معیار زبان کانادایی CLB 4
شاید برای شما مفید باشد.  نحوه خرید سیم کارت کانادایی

داوطلبان پس از ثبت نام در پایلوت بریتیش کلمبیا براساس این معیارها امتیاز دریافت می کنند. از افرادی که بالاترین امتیاز را دارند، دعوت می شود و باید درخواست کامل خود را به BC PNP ارسال کنند. درخواست ها به طور معمول در طی چهار ماه ارزیابی می شوند و ممکن است از متقاضیان دعوت شود تا در مصاحبه حضوری در ونکوور شرکت کنند تا در مورد جزئیات برنامه خود صحبت کنند. پس از تصویب، متقاضیان باید توافقنامه عملکرد را با BC PNP امضا کنند، که کلیه معیارهای مورد نیاز بریتیش کلمبیا که قید کرده است برای دریافت اقامت دائم کانادا را دارند. پس از آن، آنها می توانند برای اجازه کار موقت دو ساله به دولت کانادا مراجعه کنند. هنگامی که BC PNP تشخیص دهد که شرایط و ضوابط توافقنامه عملکرد محقق شده است، آنها کارآفرین را برای اقامت دائم کانادا معرفی می کنند.

گروه افق از ابتدای راه همراه شما بوده و تا پایان مسیر نیز همراهیتان خواهد کرد. کارشناسان و وکلای زبده افق آماده پاسخگویی به تمام سوالات مهاجرتی از قبیل پایلوت بریتیش کلمبیا، مهاجرت سریع کانادا، روادید و اخذ انواع ویزای کانادا ۲۰۲۰، پیکاپ پاسپورت کانادایی، راحت ترین راه برای اخذ اقامت دائم و موقت کانادا، کم هزینه ترین و ارزان ترین روش های مهاجرت به کانادا، PNP کانادا ۲۰۲۰، ویزای تحصیلی کانادا، کانادا مهاجرت ۲۰۲۰، مهاجرت به کانادا، روش های مهاجرتی کانادا، اخذ تابعیت و شهروندی کانادا، مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا، و… شما هستند. همچنین شما میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت Ofoghint را تکمیل کرده و یا با تماس با شما ۳۱۰۷۱-۰۵۱ برای رزور مشاوره حضوری و آنلاین اقدام کنید.

شاید برای شما مفید باشد.  فاند تحصیل در ترکیه 2000 دلار!

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]فرم ارزیابی رایگان[/fusion_button]

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A2%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AA%DB%8C%D8%B4-%DA%A9%D9%84%D9%85%D8%A8%DB%8C%D8%A7/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]محاسبه آنلاین امتیاز کارآفرینی بریتیش کلمبیا[/fusion_button]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *