برنامه های استانی مهاجرت به کانادا یکی از سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور می باشند که به این روش PNP (Provincial Nominee Program) نیز گفته می شود . برنامه های استانی مهاجرت به کانادا به افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند کمک می کنند تا بتوانند استان مورد علاقه ی خود را برای سکونت انتخاب کنند . لازم به ذکر است که هر استان به استثنای استان های کبک و نوناووت برنامه ی مختص به خود را دارند . برای مهاجرت سریع به کانادا با این روش و کسب اطلاعات از بهترین برنامه های استانی مهاجرت به کانادا می توانید از مشاورین و وکلای مهاجرت به کانادا موسسه بین المللی افق کمک بگیرید .

 

برنامه استانی مهاجرت به كانادا عبارتند از :

 

   با توجه به این مهم که دولت کانادا به مزیت های اقتصادی مهاجرین در این کشور ایجاد نموده اند پی برده است از این رو برنامه هایی را برای آسان تر کردن مهاجرت به کانادا ارائه نموده است که از جمله این روش ها می توان به برنامه استانی مهاجرت به کانادا و سیستم اکسپرس اینتری اشاره کرد .

   اداره مهاجرت کانادا در سال ۲۰۱۵ سیستم اکسپرس اینتری (Express Entry) را برای مهاجرت به کانادا راه اندازی نمود و این برنامه محبوبیت فراوانی در میان افراد متقاضی دارای امتیازات فردی و خانوادگی بالا برای مهاجرت به کانادا کسب کرد . این سیستم از طریق امتیازبندی، اقدام به گزینش افراد متقاضی مهاجرت به کانادا می نماید . با این حال امتیاز بندی این سیستم به مراتب مشکل تر شده و شرایط مهاجرت به کانادا نسبت به قبل کمی دشوارتر شده است . در این میان برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری می توانند گزینه مناسب دیگری برای اخذ اقامت دائم کانادا به شمار آیند .

   برای مهاجرت به كانادا از روش استانی و اخذ اقامت دائم كانادا با استفاده از سیستم اكسپرس اینتری (Express Entry) می توان از دو روش اقدام کرد .

در روش اول شما با استان مورد نظر خود در كانادا ارتباط برقرار می كنید . اگر استان مورد نظر شما با مهاجرت شما موافقت كرد در سیستم اكسپرس اینتری ثبت نام كرده و مدارك خود را ارسال كنید . مشاورین و وكیل مهاجرت به كانادا در موسسه بین المللی افق برای مهاجرت استانی به كانادا همراه شما خواهند بود .

در روش دوم استانی برای مهاجرت به كانادا ابتدا شما در سیستم اكسپرس اینتری ثبت نام نموده و پروفایل ایجاد می كنید و استان مورد نظر خود را برای مهاجرت و اقامت كانادا انتخاب می نمایید . اگر آن استان با درخواست مهاجرت استانی به كانادا موافقت نمود، شما خواهید توانست نامه نامزدی خود را برای مهاجرت به کانادا دریافت نمایید . با ثبت نام در این سیستم می توانید به مهاجرت سریع كانادا با استفاده از روش استانی برسید . روش های استانی مهاجرت به كانادا می تواند باعث تسریع در اخذ اقامت دائم كانادا شود.

   هزینه های لازم برای درخواست مهاجرت به كانادا با استفاده از روش استانی شامل موارد زیر می باشد :                                                

  • هزینه های پردازش و بررسی پرونده و تمامی اعضای خانواده که در پرونده مهاجرت كانادا شما قرار دارند.
  • حق اقامت دائم RPRF
  • انگشت نگاری (بایومتریك)                                                                                    
  • هزینه های اعضای خانواده
  • هزینه های پزشکی
  • تست زبان                      
  • ارزیابی اعتبار مدرک تحصیلی

نكته : تمامی این هزینه ها به صورت آنلاین از شما دریافت می گردد .

برای كسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به کانادا با مشاورین گروه بین المللی افق ماندگار در مجموعه بین المللی افق تماس بگیرید .

شماره های تماس : ۳۱۰۷۱ـ۰۵۱

همگام با شما ، تا افق آرزوها