استان انتاریو با برگزاری قرعه کشی در تاریخ ۱۶ ژوئن، از ۹۴۰ نفر برای ثبت درخواست جهت دریافت تائیدیه استانی دعوت کرد. برنامه مهاجرت استانی انتاریو (OINP) از کسانی که در سیستم Expression of Interest (EOI ) پروفایل داشته اند دعوت کرد. متقاضیان برای یکی از زیرشاخه های Employer Job Offer  واجد شرایط هستند. مجموع ۵۶۹ نفر از این افراد برای زیرشاخه نیروی کار خارجی دعوت شدند. این افراد به حداقل امتیاز ۳۸ نیازداشتند. برای این قرعه کشی هیچ شغل و یا منطقه مشخصی موردنیاز نبود. ۳۷۱ نفر باقی مانده دعوت شدند تا برای زیرشاخه دانشجویان خارجی درخواست بدهند.

 

 

 

زیرشاخه نیروی کار خارجی در برنامه استانی آنتاریو

زیرشاخه نیروی کارخارجی در استان انتاریو برای کسانی مناسب است که در این استان پیشنهاد کاری معتبری از کارفرما داشته باشند. اگر شرایط موردنیاز را داشته باشید، برای ارائه درخواست الزامی به حضور در خاک کانادا نیست. برای واجد شرایط شدن به داشتن دو سال سابقه کار در یک شغل تخصصی، داشتن پیشنهاد شغلی مرتبط در استان انتاریو و تصمیم به مهاجرت به انتاریو نیازاست. اگر می خواهید برای این برنامه مهاجرت استانی (PNP) اپلای کنید، ابتدا باید در وبسایت انتاریو پروفایل EOI خود را ثبت کنید. بعد از ثبت نام پروفایل شما وارد استخر EOI شده و انتاریو بر اساس اطلاعات ثبت شده به شما امتیاز تخصیص می دهد.

 

 

 

زیرشاخه دانشجویان بین المللی در برنامه استانی آنتاریو

زیرشاخه دانشجویان بین المللی در استان انتاریو برای خارجی هایی مناسب است که در این استان پیشنهاد کاری معتبری از کارفرما داشته باشند. اگر شرایط موردنیاز را داشته باشید، برای ارائه درخواست الزامی به حضور در خاک کانادا نیست. از شرایط این برنامه اتمام یک دوره تحصیلی در یک موسسه آموزش عالی معتبر کانادایی و داشتن پیشنهاد شغلی معتبر در کنار سایر شرایط است. برای دریافت دعوتنامه از این برنامه، باید در وبسایت انتاریو پروفایل EOI خود را ثبت کنید. بعد از ثبت نام پروفایل شما وارد استخر EOI شده و انتاریو بر اساس اطلاعات ثبت شده به شما امتیاز تخصیص می دهد.

 

header ontario credit francisco pardo 300x125 - قرعه کشی برنامه مهاجرت استانی انتاریو

 

 

 

 

چگونه برای این مهاجرت استانی آنتاریو امتیاز کسب کنیم؟

انتاریو پروفایل های EOI را بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی که مشخص کرده است وجود آن ها برای پیشرفت و توسعه این استان لازم است، رتبه بندی می کند. فرد متقاضی بر اساس تجربه کاری در کانادا و میزان تخصصی بودن پیشنهاد کاری فعلی امتیاز دریافت می کند. این استان از سیستم دسته بندی مشاغل (NOC) برای امتیازدهی استفاده می کند.سیستم امتیاز دهی OINP با توجه به اینکه برای  کدام زیرشاخه اپلای می کنید متفاوت است. به جز سابقه کار و میزان تخصصی بودن پیشنهاد کاری ، مواردی چون دستمزد، تحصیلات، مدرک معتبر توانایی زبان و محل تحصیل و کار نیز در نظر گرفته می شوند.

 

 

 

 

 

مطالب بیشتر:

 

ثبت نام انلاین اکسپرس اینتری کانادا خدمات مهاجرتی افق