به روزرسانی جدید: انتاریو برنامه های مهاجرت استانی Masters Graduate PNP را باز کرد

امروز، ۲۹ سپتامبر، انتاریو درخواست های متقاضیان در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیل شده اند را می پذیرد، برنامه مهاجرت استانی انتاریو OINP مسیر مهاجرتی  برای Masters Graduate باز کرد. دانشجویان بین المللی که از دانشگاه انتاریو فارغ التحصیل شده اند ممکن است واجد شرایط درخواست از طریق این برنامه مهاجرت استانی PNP باشند.

OINP یا همان برنامه مهاجرت استانی تاریخی را به طور دقیق اعلام نکرد. با این حال، آنها گفتند که متقاضیان علاقه مند باید مستقیماً از Masters Graduate stream به پورتال پرونده الکترونیکی OINP دسترسی پیدا کنند. با استفاده از کامپیوتر رومیزی بر روی Submit an Application کلیک کنید زیرا تلفن های همراه توسط این سیستم پشتیبانی نمی شوند. OINP انتظار دارد تعداد قابل توجهی از متقاضیان که درخواست می دهند می پذیرد، که ممکن است باعث شود به دلیل حجم زیاد این وبسایت با اختلال مواجهه شود و یا در صف اولویت قرار بگیرند و اولویت بندی شوند. این یک خطا یک خطای فنی می باشد و نیازی به تماس با پشتیبان  نیست. با محض رسیدن به حد مجاز، سیستم به طور خودکار بسته می شود.

کسانی که در طی این بازه زمانی محدود اعلام شده موفق شوند تا ثبت نام کنند، ظرف سه روز کاری یک ایمیل تأیید از پورتال OINP دریافت خواهند کرد که حاوی شماره پرونده متقاضی ثبت نام کننده خواهد بود. ثبت نام کنندگان پس از ۱۴ روز فرصت دارند تا درخواست خود را به برنامه مهاجرت استانی PNP را ارسال کنند. تکمیل فرم درخواست حدوداً دو ساعت طول می کشد و نیازی نیست که همه کارها را یکجا و بدون وقفه انجام دهید. امکان ذخیره کردن نیز وجود دارد. بدین صورت است که تا شما تا جایی که تمایل دارید تکمیل می کنید و ذخیره کنید و مابقی را بعدا تکمیل کنید. هزینه درخواست آن ۱۵۰۰ دلار است و برنامه مهاجرت استانی انتاریو OINP ویزاکارت و مسترکارت را می پذیرد. کلیه اسناد و مدارک باید به زبان انگلیسی یا فرانسوی، اسکن شده و آماده بارگذاری هنگام ثبت نام درخواست باشند. قالب صحیح برای وارد کردن تاریخ تولد DD / MM / YYYYY از سمت چپ است. OINP برنامه مهاجرت استانی می گوید که “ضروری است اطلاعات به درستی وارد شوند ” زیرا امکان تغییر در تاریخ تولد پس از تکمیل فرم وجود ندارد.

 

20200818studentontario 300x200 - برنامه مهاجرت استانی Masters Graduate PNP | مهاجرت به کانادا و انتاریو

چه کسی واجد شرایط جریان Masters Graduate است؟

برای درخواست این PNP برنامه مهاجرت استانی نیازی به پیشنهاد شغلی یا همان جاب آفر نیست و الزامی نیز نخواهد داشت و همچنین در زمان درخواست حضور در کانادا ضروری نیست. داوطلبان واجد شرایط باید مدرک کارشناسی ارشد خود را از یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در انتاریو گرفته باشند. چند مورد دیگر از معیارهای اساسی واجد شرایط بودن عبارتند از:

  • مهارت های زبان انگلیسی یا فرانسوی که حداقل نمره آنها CLB7 باشد.
  • متقاضیان باید حداقل یک سال در انتاریو زندگی کرده باشند.
  •  تمکن مالی که بر اساس تعداد اعضای خانواده و درآمد سالانه محاسبه می شود.
  • قصد زندگی در انتاریو؛ و 

دیگر معیارهای واجد شرایط بودن برنامه مهاجرت استانی انتاریو که می توانید اینجا کلیک کنید. مسیر مهاجرتی Masters Graduate یکی از برنامه هایی است که به سیستم ابراز علاقه مندی Expression of Interest تغییر می کند.

* به شما دوستان پیشنهاد می کنیم مقاله برنامه استانی آلبرتا را مطالعه کنید.

masters graduate 750x400 1 300x160 - برنامه مهاجرت استانی Masters Graduate PNP | مهاجرت به کانادا و انتاریو

پذیرش از دانشگاه های استان زیبای انتاریو را به ما بسپارید. موسسه افق با داشتن نمایندگی از دانشگاه های مختلف آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهند بود. اگر رویای تحصیل در دانشگاه های بین المللی را در سر دارید با اطمینان کامل با ما همراه شوید. موسسه بین المللی افق با دارا بودن سال ها تجربه و پرونده های موفق آماده خدمت رسانی به شما عزیزان را خواهند داشت.  وکلای ما با مشاورین و کارشناسان خبره نهایت تلاش خود را برای ایجاد یک پرونده موفق برای شما خواهند کرد. شما می توانید از بهترین دانشگاه های استان انتاریو فارغ التحصیل شده و با شرکت در برنامه مهاجرت استانی انتاریو خیلی سریع اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

اگر می خواهید اقامت دائم کانادا با استفاده از روش های متنوع و مختلف بدست آورید و رویاهایتان رو به حقیقت نزدیک کنید با موسسه افق با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس بگیرید. با افق می توانید یک مهاجرت سریع و آسان را تجربه کنید. گروه مهاجرتی افق همواره سریعترین و کارآمدترین روش مهاجرتی را به شما عزیزان و مشتاقان مهاجرت پیشنهاد خواهند داد. صفر تا صد پرونده مهاجرتی خود اعم از مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، اسپانسرشیپی و… را با اعتماد کامل به ما بسپارید. وکلای ما راه های نوین و آسانی را برای شما فراهم خواهند کرد تا شما بتوانید یک مهاجرت آسان و سریع را تجربه کنید. وکلای افق مورد تائید وزرات کانادا تا اخد اقامت دائم و همچنین پذیرش از بهترین دانشگاه های کانادا در کنار شما خواهند بود.

*خواندن این مقاله ارزشمند درباره چگونه اسپانسر همسرمان در کانادا شویم را از دست ندهید.