برنامه استانی مهاجرت Ontario‎ و اقامت دائم کانادا استان انتاریو

مهاجرت به کانادا تضمینی با کمترین هزینه و سریعترین روش با برنامه استانی انتاریو OINP

اطلاعات و جزئیات کامل مهاجرت کانادا، استان انتاریو و شهر تورنتو و اتاوا، برنامه ی استانی انتاریو یا اونتاریو، هزینه های زندگی و اقامت دائم و موقت تورنتو مرکز استان انتاریو و شروع پذیرش درخواست های مهاجرت یا مهاجرتی از طریق پایلوت مهاجرت ویزای انتاریو ویزای کاری و ویزای سرمایه گذاری و اقامت دائم  و موقت ویزا اخذ ویزا روادید و پاسپورت با وکلای شرکت افق براحتی امکان پذیر خواهد بود.

برنامه مهاجرتی انتاریو شرکت مهاجرتی و کاریابی افق طبق قوانین جدید مهاجرت ۲۰۲۰ در سریعترین و کوتاهترین زمان شما را راهنمایی می کند. حضور در کانادا با ویزای معتبر و ویزا قانونی همانند ویزای کار، ویزای دانشجویی و ویزا تحصیلی برنامه های مهاجرتی ۲۰۲۱ انتاریو، چگونگی بیشترین میزان مهاجر نسبت به ایالت های دیگر کانادا و  سرمایه گذاری، اقامت کانادا، اقامت موقت، مهاجرت به کبک و دیگر استان ها با برنامه استانی انتاریو و مهاجرت استانی انتاریو ویزای کار ایالت انتاریو و محبوبترین استان کانادا و برنامه مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص انتاریو (تورنتو و یا اتاوا) ۲۰۲۰ یا اطلاعاتی در ارتباط با اداره مهاجرت استان انتاریو یا جزئیات جذب نیروی ماهر (دارای پیشنهاد کار و یا کارفرما و یا کارفرمایان و حتی استارتاپ)، برای متقاضیان طبقه بندی مشاغل کانادا و یا ورودی اکسپرس انتاریو و یا برنامه مهاجرت استانی (Ontario Immigrant Nominee Program (OINP فرصت‌های مهاجرت پس از تحصیل و یا راه های اختصاصی خاص انتاریو، شرایط اقامت در ایالت انتاریو پیشنهاد شغلی در کانادا معروف به Job Offer توسط دولت انتاریو وزارت اشتغال و مهاجرت تسریع پردازش درخواست های اقامتی پروفایل اکسپرس اینتری ویزای کار موقت با خانواده مهاجرت به کانادا از طریق کار (همانند اسکیل ورکر) و پروسه های سرمایه گذاری برنامه جدید کارآفرینی استان انتاریو برنامه فارغ التحصیلان ارشد و دکترا برنامه نامزدی مهاجر و یا مهاجران  انتاریو مناطق مورد قبول برای طرح اقامت موقت و این قبیل موضوعات را از مشاوران و کارشناسان گروه افق درخواست کنید.

 

انتاریو محبوب ترین استان کانادا برای سکونت است که مهاجران بسیاری را از سراسر دنیا جذب کرده است. پایتخت کانادا، شهر اتاوا و بزرگترین شهر این کشور که تورنتو می باشد در این استان قرار دارند. از این رو استان انتاریو مرکز اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در کانادا می باشد. متقاضیان مهاجرت به کانادا که مهارت ها و سابقه ی کار این استان را دارند، می توانند از طریق برنامه استانی انتاریو به نام OINP برای مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. افرادی كه در برنامه مهاجرت استانی انتاریو درسال ۲۰۲۰ قرار می گیرند در یك مسیر سریع مهاجرت به كانادا هستند و می توانند در بازه ی زمانی کمتری از سایر گروه های مهاجرتی، اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. برای كسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مهاجرت به كانادا، كار در كانادا و اقامت دائم كانادا با برنامه استانی انتاریو با وكیل مهاجرت به كانادا در مجموعه افق در تماس باشید.

toronto city skyline ontario canada - برنامه استانی مهاجرت Ontario و اقامت دائم کانادا استان انتاریو

استان انتاریو متقاضیان مهاجرت به كانادا را در گروه های زیر پذیرش می كند:

 • برنامه اكسپرس اینتری انتاریو شامل:

  1. گروه اولویت های سرمایه انسانی Human Capital Priorities

  2. گروه نیروی متخصص فرانسوی زبان French-Speaking Skilled Worker Category

  3. گروه نیروهای فنی حرفه ای Skilled Trades Category

 • برنامه عمومی General Category شامل:

 • گروه دانشجویان بین المللی International Students Category

 • گروه كارافرینان Entrepreneur Category

 • گروه پیشنهاد کار از کارفرما Employer Job Offer Category

toronto city skyline night ontario canada - برنامه استانی مهاجرت Ontario و اقامت دائم کانادا استان انتاریو

در گروه اول متقاضیان مهاجرت به کانادا در صورتی می توانند از این روش استفاده کنند که یک پروفایل فعال در سیستم اکسپرس اینتری داشته باشند. در صورت کسب امتیاز لازم، دعوت نامه ای از استان انتاریو برای ارسال مدرک دریافت می کنند. در گروه اولویت های سرمایه انسانی افرادی كه تحصیلات، سابقه كار و مهارت زبان مورد نظر استان انتاریو را دارند می توانند وارد بازاركار شوند. افرادی كه فرانسوی زبان هستند و قصد اقامت و كار در انتاریو را دارند در گروه دوم قرار می گیرند. این افراد علاوه بر زبان فرانسوی، مهارت های زبان انگلیسی شان نیز قوی است و می خواهند به طور دائم در انتاریو زندگی و کار کنند. در گروه نیروهای فنی و حرفه ای نیروهای فنی با سابقه ی کار مداوم یا قبلی در انتاریو مد نظر می باشند. این برنامه باعث می شود که استان انتاریو افراد متقاضی مهاجرت به کانادا که تحصیلات، سابقه ی کار و سایر ویژگی های مورد نظر را دارند، از طریق سیستم اکسپرس اینتری انتخاب کند. اگر شما واجد شرایط فوق هستید می توانید با روش استانی انتاریو به كانادا مهاجرت كرده و به كار در كانادا بپردازید.

برنامه گروه کارآفرینان استان انتاریو مناسب کسانی است که با داشتن سرمایه کافی علاقه مند به ایجاد کسب و کار جدید که منافع اقتصادی دارد، می باشد. کارآفرینان مهاجر به کانادا از طریق این روش می توانند ویزای کار را دریافت کرده و پس از راه اندازی کسب و کار و موفقیت در آن برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

روش استانی انتاریو یکی از روش های مهاجرت به كانادا است كه می تواند سبب اخذ ویزای اقامت كانادا نیز شود. گروه دانشجویان بین المللی مختص فارغ التحصیلان بین المللی دکترا و ارشد است که از مراکز آموزشی معتبر انتاریو فارغ التحصیل شده باشند. این افراد می توانند بدون نیاز به پیشنهاد شغلی از یک كارفرما برای واجد شرایط بودن در برنامه OINP شرکت کنند.

lake landscape with cloud reflections - برنامه استانی مهاجرت Ontario و اقامت دائم کانادا استان انتاریو

در زیر لیست مشاغل مورد نیاز استان انتاریو در سال ۲۰۲۰ مربوط به گروه اولویت های انسانی كه در ماه ژانویه اعلام شد، آورده شده است:

 • Computer and information systems managers

 • Computer engineers

 • Computer programmers and interactive media developers

 • Database analysts and data administrators

 • Web designers and developers

 • Software engineers and designers

شرایط شغلی در استان انتاریو كانادا به شرح زیر است:

 • شغل شما باید توسط دولت كانادا با عنوان NOC در سطح صفر ، A یا B تعریف شده باشد.

 • شغل مورد نظر شما باید دارای موقعیت دائمی و تمام وقت باشد.

 • سطح دستمزدها نباید تأثیرات نامطلوبی بر اشتغال یا فرصت های آموزشی برای شهروندان کانادایی و ساکنان دائم بگذارد.

 

استان انتاریو با توجه به شرایط و موقعیت عالی خود هرساله پذیرای تعداد زیادی از متقاضیان مهاجرت كانادا است. اگر به دنبال مهاجرتی سریع و یا سریعترین راه مهاجرت به كشور كانادا هستید با وكیل مهاجرت به کانادا در شرکت افق مشورت كنید . همچنین می توانید فرم ارزیابی رایگان در سایت را تكمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند. تضمین مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی انتاریو از افتخارات موسسه مهاجرتی افق می باشد مشاورین و وکلای این مجموعه با تجربه فراوان پرونده های مهاجرتی شما را بررسی کرده و با توجه به شرایطتان سریع ترین روش مهاجرت کانادا را پیش رویتان قرار می دهند.