مهاجرت و اقامت کانادا با برنامه استانی ساسکاچوان افق

برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان SINP و بررسی سابقه کار برای مهاجرت استان Saskatchewan

 

اگر به امتیازبندی و امتیازات سابقه کار و کاری برای مهاجرت استانی ساسکاچوان یا سَسکَچوان و یا جزئیات کار در ساسکاچوان و همچنین  اخذ اقامت دائم کانادا از روش برنامه استانی ساسکاچوان و یا برنامه و جزییات اسکیل ورکر ساسکاچوان و یا امتیازبندی اسکیل ورکر و یا برای مهاجرت کاری و یا خانوادگی یا توریستی و یا تحصیلی به ساسکاچوان از کجا شروع کنید و حداقل  امتیاز یا امتیازات لازم برای قبول و پذیرفته شدن در برنامه استانی برای جذب نیروی کار ماهر ساسکاچوان و یا شرایط اولیه متقاضی و متقاضیان ثبت نام برنامه نامزد مهاجرتی ساسکاچوان SNIP   اقامت دائم و موقت کانادا برنامه استانی ساسکاچوان مفاهیم استخر اطلاعاتی و پذیرش ۲۶ مارس ۲۰۲۰ امسال و یا ساسکاچوان ویزای تحصیلی و یا از طریق طرح اکسپرس اینتری نامزدهای استانی Provincial Nominee Program  PNP یا مشاغل نیاز مهاجرت به کانادا و آموزش ایجاد پروفایل و ویزا بصورت تضمینی و با کمترین هزینه فقط و فقط با کارشناسان و وکلای گروه بین المللی افق با ما همراه باشید.

استان ساسکاچوان یا ساسکوچان یکی از استان های سرسبز و حاصل خیز کشور کانادا canada است که از منابع طبیعی بسیاری بهره مند می باشند. این امر باعث شده است که این استان از لحاظ اقتصادی رشد بسیاری داشته و از کمترین نرخ بیکاری برخوردار باشد. در نتیجه ایالت ساسكاچوان از نظر اقتصادی و مهاجرتی جز بهترین استان های كانادا است. از شهرهای مهم استان ساسکاچوان می توان به شهر های ساسکاتون، رجاینا اشاره کرد. آب و هوای ساسكاچوان كانادا گرم و خشك است و  بیشترین میزان دریافتی نور خورشید را دارد. این استان از سمت شرق همجوار با منیتوبا و از سمت غرب متصل به البرتا است. وسعت ایالت ساسکچوان كشور كانادا ۶۵۱۹۰۰ کیلومتر مربع می باشد. دانشگاه های ساسکچوان و رجینا از بهترین دانشگاه های استان ساسكاچوان هستند.

یکی از روش های مهاجرت به کانادا برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان می باشد که جزء بهترین روش های مهاجرت به کانادا است. زیرا هزینه تحصیل و زندگی در استان ساسکاچوان نسبت به بقیه شهر های کانادا، کمتر می باشد. مهاجرانی که تمایل به زندگی و اقامت استان ساسکاچوان را دارند، برای اخذ ویزای کانادا می توانند از این روش اقدام کنند. این برنامه با نام SNIP نیز شناخته شده است.

برنامه SNIP برای مهاجرت به کانادا به گروه های زیر تقسیم می شود. در صورتی که متقاضیان دارای مهارت ها و سابقه ی کار استان ساسکاچوان می باشند از این روش اقدام کرده و در بازه ی زمانی کمتری اقامت کانادا را اخذ می کنند. ایالت Saskatchewan در اولین پذیرش خود در سال ۲۰۲۰ برای ۳۰۸ متقاضی مهاجرت به كانادا دعوتنامه ارسال كرد.

 • گروه نیروهای متخصص بین المللی (International Skilled Worker Category)

 • گروه تجربه ساسکاچوان (Saskatchewan Experience Category)

 • گروه کارآفرینان و مزرعه داران (Enrepreneurs and Farm Category)

 • گروه کارآفرینان فارغ التحصیل خارجی (International Graduate Entrepreneur Category

 

اگر سوالی در ارتباط با مسائل و مفاهیم زیر دارید با کارشناسان و وکیل زبده گروه افق تماس بگیرید.

ساسکاچوان کانادا کجاست – استانی پر از فرصتهای ناب بهترین شهرهای کانادا برای گرفتن کار تمام وقت Saskatchewan Immigrant Nominee  Program (SINP) آشنایی بیشتر با شهر های کانادا ساسکاچوان اقامت سرمایه گذاری  شهرها و استان های برتر کانادا برای مهاجرت و مقاصد سفر و گردشگری برنامه ساسکاچوان International Skilled Worker كارت اقامت صادر کردن و IRCC ويزاي ورود به كانادا OID مشاغل مورد نیاز برنامه استانی نیروی متخصص ساسکاچوان اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استانی کسب امتیاز در سیستم اکسپرس اینتری مشاغل ۲۰۲۰ مورد نیاز استان برنامه مهاجرتی کانادا فدرال برنامه های استانی PNP  مهاجرت به کانادا وکیل اقامت وکیل خوب و کم هزینه وکیل ارزان تحصیل در کانادا اخذ پذیرش تحصیل تکمیل پرونده جهت اخذ اقامت دائم دریافت ویزا از طریق برنامه دریافت اقامت دائم یا PR کانادا رقابتی اکسپرس اینتری و برنامه منتخبین استانی درخواست اقامت دائم کانادا دعوتنامه قوانین جدید مهاجرت ۲۰۲۰ مشاوره مهاحرت اعزام اخبار شرایط ۲۰۲۱ قوانین اقامت مهاجرت ویزا سریع روادید فوری شهروند کانادا شوید مهاجرت از طریق ساسکاچوان مهاجرتی آسان و بی دغدغه مهاجرت تضمینی داتشگاه رجایناحداقل امتیاز پذیرش برای روش Express Entry چند است؟ فرم محاسبه امتیاز برنامه مهاجرت کاری نیز بصورت گام به گام و رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. تمکن مالی مهاجرت برای استانی و تحصیلی و خانواده چقدر است؟

 

senior couple standing ice covered lake - مهاجرت و اقامت کانادا با برنامه استانی ساسکاچوان افق

در گروه اول افراد متخصصی که قصد کار و زندگی در استان ساسکاچوان را دارند، بر اساس سیستم امتیازدهی ارزیابی شده و می توانند برای اقامت کانادا اقدام کنند. گروه دوم مخصوص افرادی است که در حال حاضر در استان ساسکاچوان کار و زندگی می کنند. با برنامه گروه سوم افرادی که قصد راه اندازی فعالانه ی یک کسب و کار یا کار کشاورزی را در ساسکاچوان دارند، می توانند اقامت کانادا را دریافت کنند. گروه چهارم مخصوص فارغ التحصیلان خارجی است که از یک مؤسسه معتبر آموزشی در استان ساسکچوان در مقاطع بالاتر از دبیرستان فارغ التحصیل شده اند و قصد دارند کسب و کاری در این استان راه اندازی کنند.

اگر از طریق كار و ویزای كار كانادا قصد مهاجرت به كانادا را دارید اسكیل وركر ساسكاچوان كانادا یكی از بهترین روش های مهاجرتی است.

لیست مشاغل مورد نیاز استان ساسكاچوان ۲۰۲۰ در زیر مشاهده می شود:

 • مدیران خدمات اجتماعی

 • برنامه ریزان کنفرانس ها و مراسمات و مجالس

 • تکنیسین های حسابداری

 • نقشه برداران

 • برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه های انترکتیو

 • تکنولوژیست ها و تکنیسین های معماری

 • مشاغل فنی در هواشناسی و ژئوماتیک

 • تکنولوژیست های آزمایشگاه پزشکی

 • تکنولوژیست های عکسبرداری پزشکی

 • متخصصین سونوگرافی پزشکی

 • پزشکیاران

 • روانشناسان

برای دریافت لیست كامل مشاغل مورد نیاز ایالت Saskatchewan كانادا با دفتر بین المللی افق تماس حاصل فرمایید. اگر تمایل به مهاجرت کانادا دارید در حال حاضر استفاده از برنامه استانی ساسکاچوان می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. تضمین ویزای موقت و دائم و فوری برای شما از طریق مهاجرت استانی به کانادا با کمک مشاوران و وکلای با تجربه گروه  افق افتخار ماست. پرونده های مهاجرتی خود را به ما بسپارید.