بازار مسکن کانادا | مقرون به صرفه ترین شرایط مهاجرتی | مهاجرت کانادا با افق

بازار مسکن کانادا در مقرون به صرفه ترین شرایط از سال 2009

بر اساس گزارش سه ماهه بانک مرکزی کانادا وضعیت بازار مسکن (Canadian Housing Market) در بهترین شرایط خود از سال 2009 قرار دارد. در سه ماهه دوم سال 2019، متوسط قیمت مسکن 1 درصد کاهش داشته که این میزان بیشترین کاهش قیمت فصلی در طی 10 سال اخیر است. افزایش 1.7 درصدی درآمد طبقه متوسط جامعه ، افت 3.6 درصدی نرخ رهن و همچنین کاهش قیمت مسکن به طور کلی منجر به بهبود شرایط بازارمسکن شده است.

با مقایسه 10 شهر بزرگ کانادا، بیشترین بهبود به ترتیب در وضعیت شهرهای ونکوور، ویکتوریا، تورنتو و همیلتون صورت گرفته است. در حالیکه شهرهای ونکوور و تورنتو همچنان جزو گران ترین شهرهای کانادا برای زندگی هستند، شهر کبک و وینیپگ در بین مقرون به صرفه ترین کلان شهرهای کانادا قرارگرفتند. براساس این گزارش، قیمت مسکن در شهر کلگری نسبت به سال گذشته 3.5 درصد کاهش داشته است. این مسئله به علاوه افزایش 1.5 درصدی درآمد و هزینه های اقتصادی بسیار پایین، خانه های شهر کلگری را در مقرون به صرفه ترین شرایط قرارداده است.

بازار مسکن کانادا

در ماه جولای نرخ بیکاری درشهرکلگری با کاهش 1 درصدی به 6.5 درصد رسید. با افزایش رونق بازار کار مسکن کانادا مخصوصا در بخش های فنی، تولیدی، حمل و نقل، اقتصادی و ساختمانی، شهر کلگری به سرعت به یکی از شهرهای مهم کانادا تبدیل می شود. در سال 2017، 31 درصد افراد شاغل در این شهر را مهاجرین تشکیل می دادند که پیش بینی می شود این رقم تا سال 2036 به 43 درصد افزایش یابد.

شاید برای شما مفید باشد.  جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا و تغییر در شرایط مهاجرت کارآفرینی

برترین شهرهای جهان نیز براساس” قیمت متوسط آپارتمان در مرکز شهر” رتبه بندی شدند. در صدر این لیست شهر هنگ کنگ با قیمت 3،424 هزار دلار آمریکار برای آپارتمان 60 متری قراردارد. آپارتمانی با همین سایز در نیویورک 1،410 هزار دلار، در سان فرانسیسکو 1،161 هزاردلار و در شهر بوستون 1،024 قیمت گذاری می شوند. قیمت آپارتمان در کلان شهرهای کانادا بسیار مقرون به صرفه ترازشهر نیویورک می باشد: 764 دلار در تورنتو، 699 دلار در ونکوور و 468 دلار در مونترال. اگر به دنبال زندگی کردن و یا کارکردن در کانادا هستید، این شرایط استثنائی را از دست ندهید.

همچنین در صورتی که پس از مطالعه مقاله فوق که در مورد معرفی بازار مسکن برای خرید خانه در کانادا سوالی ذهن شما خوانندگان عزیز را به خود مشغول کرد. میتوانید با استفاده از مشاوره رایگان تلفنی زبده ترین و برجسته ترین مشاوران و کارشناسان افق پاسخ تمامی سوالات مهاجرتی اقامتی خود را دریافت نمایید. پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات آپدیت شده دولت فدرال کانادا به سایت افق با نشانی www.ofoghint.com مراجعه نمایید. با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت مربوطه به عضویت خبرنامه افق درایید. تا به صورت روزانه مقالات جدیدی به آدرس ایمیل شما ارسال گردد. همراهی افق را در تمامی مسیر مهاجرتی اقامتی خود به کانادا احساس خواهید کرد. برای رسیدن به افق آرزوهایتان به ما اعتماد کنید.

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]فرم ارزیابی رایگان[/fusion_button]

شاید برای شما مفید باشد.  انتاریو انتقال مهاجران | منطقه تورنتو در کانادا | افق و خدمات مهاجرتی اسان