انگشت نگاری (بیومتریک) کانادا مراحل سفارت انلاین ویزا خدمات افق

انگشت نگاری (بیومتریک یا بایومتریک یا Biometrics) کانادا چیست؟

انگشت نگاری فرایندی است که در دفاتر وک (VAC) سفارت کانادا انجام میشود. در این مراکز اثر انگشت شما به صورت الکترونیکی ثبت شده و پس از ان تصویری از صورت شما نیز گرفته میشود. یکی از مراحل مهم برای اخذ انواع ویزای دائم و موقت کانادا مرحله بیومتریک کانادا ۲۰۲۰ میباشد. همچنین به دلیل مسائل امنیتی و اطلاع از سوء پیشینه افراد متقاضی مهاجرت به کانادا انجام فرایند انگشت نگاری کانادا بسیار حائز اهمیت است. با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا (COVID-19) و بسته شدن مرز ها قوانین اپدیت شده و اخرین اطلاعات مربوط به بیومتریک ویزای کانادا یا نحوه گرفتن وقت انگشت نگاری کانادا یا قانون جدید بیومتریک کانادا ۲۰۲۰ یا اعتبار انگشت نگاری کانادا یا نمونه نامه بیومتریک کانادا یا بیومتریک کانادا در استانبول یا تست بیومتریک کانادا یا هزینه بایومتریک سفارت کانادا ۲۰۲۰ یا عکس بیومتریک کانادا یا کانادا بایومتریک ۲۰۲۰ یا بایومتریک سفارت کانادا افق یا دفاتر VAC سفارت کانادا انگشت نگاری یا دلیل بایومتریک در سفارت یا ویزای کانادا بایومتریک یا سفارت کانادا بایومتریک ۲۰۲۰ یا شرایط بیومتریک برای ایرانیان یا مدت زمان صدور ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری یا انگشت نگاری سفارت کانادا در باکو یا بیومتریک کانادا افق و … را از وکیل ICCRC مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی افق دریافت کنید. با اطلاع رسانی به موقع وکلا و مشاوران گروه افق تکمیل پرونده مهاجرتی کلاینت های عزیز در مدت زمان کوتاهی انجام خواهد شد. برای تسریع در روند پرونده های مهاجرتی، مهاجرت سریع به کانادا و روادید اقامت کانادا تضمینی ۲۰۲۰ گروه افق بهترین انتخاب میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. گروه بین المللی افق همراستا با افق ارزوهایتان گام برمیدارد.

fingerprint biometric digital scan technology 300x184 - انگشت نگاری (بیومتریک) کانادا مراحل سفارت انلاین ویزا خدمات افق

چگونه باید برای رزرو وقت بیومتریک کانادا ۲۰۲۰ اقدام کنیم؟

برای رزرو وقت از دفاتر وک سفارت کانادا میتوان به دو صورت حضوری و انلاین عمل کنیم. اما در حال حاضر تمامی مراکز وک کانادا به سمت و سوی انلاین شدن پیش میروند یعنی شما باید قبل از مراجعه حضوری برای انجام بیومتریک ویزای کانادا، به صورت انلاین وقت رزرو کرده باشید. گروه مهاجرتی کانادا افق برای سهولت و راحتی کلاینت های خود به تعیین وقت بایومتریک از دفاتر vac کانادا یا visa application centre میپردازد. تمامی خدمات مهاجرتی کانادا در موسسه کاریابی بین الملل افق به نحو احسن انجام خواهد شد پس با ذهنی ارام برای مهاجرت به کانادا (کانادا مهاجرت افق یا مهاجرت تضمینی به کانادا افق یا مهاجرت سریع و فوری کانادا ۲۰۲۰) اقدام کنید.

با توجه به شیوع ویروس کرونا ایا ایرانیان میتوانند برای انجام بایومتریک ویزای کانادا اقدام کنند؟

در حال حاضر با توجه به بیماری کرونا (کووید-۱۹) امکان انجام فرایند بیومتریک برای ایرانیان وجود ندارد. همانطور که میدانید تعدادی از دفاتر وک سفارت کانادا مانند دفتر VAC باکو، VAC استانبول و VAC انکارا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از ۸ جولای ۲۰۲۰ برای ارائه خدمات محدودی به متقاضیان بازگشایی شده اند. اما به دلیل بسته بودن مرزها و عدم تردد پروازهای ایرانی، افراد متقاضی اخذ انواع ویزای کانادا قادر نخواهند بود به مراکز وک فوق مراجعه کرده و بایومتریک خود را انجام دهند. با توجه به اینکه در کشور ایران سفارت کانادا وجود ندارد متقاضیان مهاجرت به کانادا باید برای انجام پروسه انگشت نگاری کانادا ۲۰۲۰ تا بهبود شرایط کرونایی صبر کنند. اطلاعات لحظه به لحظه در رابطه با بازگشایی مرزها و امکان انجام بیومتریک برای ایرانیان در سال ۲۰۲۰ را از گروه کانادا بین الملل افق دریافت کنید. برای دریافت جدیدترین و اخرین اخبار مهاجرت به کانادا در شرایط کرونا به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مراجعه فرمایید. مهاجرتی امن به کانادا را با موسسه مهاجرتی افق تجربه کنید.

بعد از گذشت چه مدت زمانی از انگشت نگاری سفارت کانادا انواع ویزای کانادا صادر خواهد شد؟

بعد از انجام فرایند انگشت نگاری کانادا در مراکز vac نمیتوان زمان معینی را برای اخذ ویزای کانادا تعیین کرد. اما سایت CIC کانادا حداقل زمان لازم برای اخذ انواع ویزای کانادا بعد از انجام بیومتریک را، بر اساس ان کشور و نوع ویزای مورد نظر مشخص کرده است. باتوجه به زمان های تعیین شده در این سایت میتوان حدس زد که چه مدتی را باید برای دریافت ویزای خود صبر کنیم. به طور کلی لازم است بدانید شروع بررسی پرونده های مهاجرتی توسط سفارت کانادا بعد از تکمیل پرونده ها انجام میشود. بیومتریک سفارت کانادا نیز یکی از مراحل لازم برای تکمیل شدن پرونده مهاجرتی کانادا میباشد. با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و تمامی سوالاتی که ذهن شما را برای مهاجرت و اقامت کانادا یا ویزای روادید فوری تضمینی (پاسپورت کانادا مهاجرت) به خود مشغول ساخته است را از مشاوران و کارشناسان تیم مهاجرتی کانادا افق بپرسید و از مشاوره رایگان تلفنی افق بهره مند شوید. تا پایان مسیر مهاجرتی کانادا همراه شما خواهیم ماند.

businessman touching screen scan fingerprint biometrics 300x181 - انگشت نگاری (بیومتریک) کانادا مراحل سفارت انلاین ویزا خدمات افق

قانون جدید انگشت نگاری با توجه به ویروس کرونا چیست؟

قبل از شیوع ویروس کرونا از زمانی که افراد درخواست ویزای خود را به صورت انلاین ارسال میکردند و از طرف سفارت کانادا نامه ی انگشت نگاری برای انها صادر میشد ۳۰ روز کاری مهلت داشتند که انگشت نگاری ویزای کانادا را انجام داده و پرونده مهاجرتی خود را تکمیل کنند. اما اکنون دولت کانادا به متقاضیان خود ۹۰ روز کاری مهلت میدهد تا به انجام پروسه بیومتریک ۲۰۲۰ بپردازند. وکلا و مشاوران امور مهاجرتی بین المللی افق قوانین جدید و اپدیت شده مهاجرت به کانادا و انجام مراحل انگشت نگاری در زمان بیماری کرونا را به اطلاع شما عزیزان خواهند رساند. افتخار میکنیم که میتوانیم در زمان ویروس کرونا نیز بهترین خدمات و تسهیلات مهاجرتی کانادا را به کلاینت های خود ارائه دهیم.

هزینه ی لازم برای فرایند انگشت نگاری ۲۰۲۰ برای ایرانیان چقدر است؟

ایرانیان برای انجام پروسه بایومتریک باید مبلغ ۸۵ دلار کانادا به ازای هر فرد متقاضی مهاجرت کانادا بپردازند. شما باید این هزینه را به صورت انلاین به سفارت کانادا پرداخت کنید. گروه مهاجرت کانادا افق صفر تا صد امور مهاجرتی کانادا را برای کلاینت های خود انجام میدهد تا اینگونه بتواند جلوی بسیاری از اشتباهات مهاجرتی را گرفته و بدون اتلاف وقت و هزینه روند پرونده مهاجرتی شما را تسریع بخشد. همراه افق باشید و مهاجرتی بدون دغدغه به کانادا ۲۰۲۰ یا اقامت و مهاجرت کانادا خویشاوندی را تجربه کنید.

مرحله بعد از انگشت نگاری ویزای کانادا برای روادید انواع ویزا کانادا چیست؟

انگشت نگاری اخرین مرحله برای تکمیل پرونده مهاجرتی به حساب می اید و شما باید پس از ان منتظر جواب ویزای خود از طرف سفارت کانادا باشید. لازم به ذکر است در گذشته افراد باید برای هر درخواست ویزایی به صورت جداگانه انگشت نگاری انجام میدادند اما اکنون دولت کانادا ۱۰ سال اعتبار برای انگشت نگاری در نظر گرفته است و افراد با یکبار بیومتریک میتوانند تا ده سال برای درخواست انواع ویزای کانادا اقدام کنند. همچنین برای انجام پروسه انگشت نگاری ویزای کانادا افراد باید بالای ۱۴ سال سن داشته باشند و برای افراد کوچکتر انجام بایومتریک کانادا لازم نیست. با گروه ویزای کانادا افق برای مهاجرت به کانادا احساس امنیت و ارامش داشته باشید.