اقامت کانادا ۲۰۲۰ و شرایط و قوانین مهاجرتی کاریابی افق

شرایط اخذ اقامت کانادا ۲۰۲۰ پس از فارغ التحصیلی در کانادا چگونه است؟

طبق قوانین دولت کانادا دانشجویان بین المللی پس از پایان تحصیلات و فارغ التحصیلی تا سقف سه سال و به طول مدت دوران تحصیل خود میتوانند ویزای کار کانادا دریافت کنند. به عنوان مثال دانشجویی که به مدت دو سال در دانشگاه های کانادا تحصیل کرده است قادر خواهد بود به مدت همان دو سال تحصیل، اقامت کانادا ۲۰۲۰ یا  ویزای تحصیل در کانادا را اخذ نماید. در صورتی که در کشور کانادا به مدت یکسال تجربه کار تخصصی متناسب با رشته تحصیلی خود داشته باشید، میتوانید از طریق برنامه CEC (برنامه Canadian Experience Class یا برنامه تجربه کانادایی) درخواست اقامت کانادا ۲۰۲۰ دهید. همچنین دانشجویان مهاجر به کانادا برای اقامت کانادا میتوانند در صورت داشتن شرایط خوب بدون نیاز به یکسال تجربه کار در کانادا در سیستم اکسپرس اینتری برای دریافت اقامت دائم کشور کانادا انتخاب شوند. باید توجه داشت افرادی که در کانادا تحصیل کرده و فارغ التحصیل دانشگاه های کانادا باشند و علاوه بر ان یکسال تجربه کار کانادایی داشته باشند، امتیازات بسیار بالایی برای اخذ اقامت کانادا و ویزای تحصیلی کانادا را دریافت میکنند. با توجه به شیوع همه گیر ویروس کرونا در حال حاضر بهترین، سریع ترین، مقرون به صرفه ترین و اسان ترین روش برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم و موقت کانادا مهاجرت تحصیلی به کانادا ۲۰۲۰ و تحصیل در دانشگاه های کانادا (تحصیل در کانادا یا تحصیل در کالج های کانادا) میباشد.

برای موضوعاتی از قبیل برنامه مهاجرت کانادا نیروی متخصص یا اداره مهاجرت نیوبرانزویک یا Immigration to Canada یا آشنایی با شهرها و شهر های کانادا. و یا سرمایه گذاری با کمترین هزینه و صد در صد تضمینی با ملک و یا کارافرینی و یا استارتاپ و یا کارآفرینی و یا کارفرما و بدون ریسک و یا ویزای ساده و یا راه اخذ ویزا ۲۰۲۰٫ و یا استفاده از وکیل رسمی عضو ICCRC یا مهاجرت فوری و سریع و یا ارزیابی رایگان برنامه ها و امتیازات و یا ثبت شرکت و کارهای حقوقی و گواهی تمکن مالی و دانشجویی و دانش آموزی و همسر و خانواده و یا نامزدهای برنامه استانی ۲۰۲۰ در Canada و یا فرصت های شغلی ۲۰۲۱ برای مهاجران جدید و علاقه مندان به مهاجرت و … با گروه و خدمات مهاجرتی شرکت افق در خدمت شما هستیم.

گروه بین الملل افق در زمینه تحصیل کانادا، اخذ ویزای تحصیلی کانادا، ویزای دانشجویی کانادا ۲۰۲۰، ویزای دانش اموزی، اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا، دریافت پذیرش تحصیلی از مدارس کانادا، مهاجرت سریع کانادا از طریق تحصیل، ارزان ترین روش های مهاجرت به کانادا، اخذ اقامت دائم کانادا با کمترین هزینه در سال ۲۰۲۰، بهترین مدارس کانادا، ارزان ترین دانشگاه های کانادا برای ایرانیان، هزینه تحصیل در کانادا در سال ۲۰۲۰، راه های زندگی در کانادا و اقامت کانادا یا ویزای کار کانادا و … تجربه های فراوانی داشته و توانسته است بهترین و موفق ترین پرونده های مهاجرتی را برای کلاینت های خود ایجاد کند. صفر تا صد امور مهاجرتی تا اخذ اقامت دائم کانادا را با گروه افق تجربه کنید.

portrait cheerful colleagues discussing 300x200 - اقامت کانادا 2020 و شرایط و قوانین مهاجرتی کاریابی افق

ایا برای اخذ ویزای کانادا داشتن تجربه سفر میتواند تاثیر گذار باشد؟

سابقه سفر به اروپا از جمله حوزه شنگن میتواند تاثیر بسیاری برای اخذ اقامت موقت در کشور کانادا داشته باشید زیرا پیشینه سفر به عنوان پوئن مثبتی برای متقاضیان ویزای توریستی و اقامت کانادا ۲۰۲۰ (ویزای مولتی پل یا ویزای پنج ساله یا ویزای مالتیپل) به حساب می اید. همچنین داشتن اقامت موقت در کشور کانادا این امکان را به دارنده ی خود میدهد که راحت تر بتواند افیسر را قانع کند که قصد پناهندگی در کانادا و شکستن قوانین کانادا را نداشته و با قوانین این کشور اشنا است. حال اگر قصد اخذ ویزای موقت کانادا (Temporary Visa) یا اقامت کانادا ۲۰۲۰ از جمله ویزای تحصیلی کانادا، ویزای تحصیل در کانادا و … را داشته باشید افسیر راحت تر میتواند به شما اعتماد کند. همچنین برای برنامه های کارافرینی کانادا که فرد متقاضی مهاجرت کاری نیاز به سفرهای اکتشافی به کانادا دارد با داشتن اقامت موقت در کشور کانادا یا اقامت کانادا ۲۰۲۰ به راحتی میتوانید به کانادا سفر کنید. علاوه بر ان بسیاری از افراد میتوانند با ویزای توریستی به کانادا سفر کرده و در داخل خاک کانادا برای اخذ یکسری از ویزا های کانادا درخواست دهند که در این صورت شانس ویزا شدن افراد افزایش پیدا میکند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در امور مهاجرتی کانادا، ویزای  توریستی کانادا در سال ۲۰۲۰ برای ایرانیان، روادید موقت کانادا یا TRV یا Temporary Resident Visa، سرمایه گذاری در کانادا برای ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰، مدارک و هزینه های لازم برای دریافت اقامت موقت در کشور کانادا ۲۰۲۰، اقامت کانادا ۲۰۲۰، استارتاپ کانادا، بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در شهر مشهد، PNP کشور کانادا، سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا و … با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و از مشاوران و وکلای افق سوالات خود را بپرسید. افق پاسخگوی شماست.

چگونه میتوانیم برای اخذ پاسپورت کانادایی ۲۰۲۰ افدام کنیم؟

افرادی که در خاک کانادا متولد میشوند از همان ابتدا پاسپورت کانادا (پاس کانادا یا پاس کانادایی یا Pass کانادا ۲۰۲۰) دریافت میکنند. اما افرادی که تابعیت کانادا را ندارند برای اخذ پاس کانادایی لازم است ابتدا به کشور کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید. بعد از اخذ اقامت دائم باید در طی پنج سال ۱۰۰۰ روز در کانادا اقامت داشته و زندگی کنند (الزامی به پیوسته بودن این هزار روز نمیباشد). پس از ان باید در ازمون شهروندی که توسط دولت کانادا برگزار شده و در رابطه با کانادا، تاریخ کانادا و زبان است شرکت کنند. در صورت قبولی در این ازمون میتوانند پاسپورت کانادا دریافت کرده به عنوان شهروند کانادایی به حساب ایند. موسسه مهاجرتی افق با داشتن سابقه درخشان در امور مهاجرتی و تجربه های فراوان در جهت اخذ پاسپورت کانادایی و شهروندی کانادا میتواند انتخاب مناسبی برای افراد متقاضی مهاجرت تضمینی و اسان کانادا باشد. اعتماد شما به افق باعث افتخار ماست.

happy victoria day canadian flags notepad with pen rustic 300x184 - اقامت کانادا 2020 و شرایط و قوانین مهاجرتی کاریابی افق

اخذ شهروندی کانادا چه مزایایی برای ایرانیان دارد؟

اقامت دائم کانادا با شهروندی کانادا زمانی که شما در خاک کانادا هستید تفاوتی ندارد یعنی دولت کانادا همانند یک شهروند کانادایی با شما رفتار خواهد کرد. در این صورت شما میتوانید از تمامی سوبسید های دولتی از قبیل تحصیل رایگان فرزندان، خدمات درمانی رایگان، اخذ کمک هزینه برای خود و فرزندان، دریافت حقوق بیکاری از دولت کانادا و … بهره مند شوید اما شما مجاز به رای دادن و اخذ پست های دولتی در کانادا نیستید. زمانی که شما تابعیت و شهروندی کانادا و همچنین پاسپورت کانادا را دریافت کنید میتوانید راحت تر به کشور های دیگر سفر کنید. همچنین در صورت ترک خاک کانادا و زندگی نکردن در این کشور تا اخر عمر همچنان به عنوان شهروند کانادایی شناخته خواهید شد که این از مزایای اخذ شهروندی کانادا به حساب می اید. همانطور که بیان شد با اخذ شهروندی کانادا میتوانید اینده ی بهتری برای خود و خانواده تان رقم بزنید. گروه افق افتخار دارد سهم کوچکی در اینده ی درخشان شما داشته باشد. وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه افق که عضو رسمی انججمن ICCRC کانادا بوده اخرین قوانین مربوط به شهروندی کانادا ۲۰۲۰ را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد. هرچه سریع تر برای رزرو مشاوره حضوری و انلاین با دفتر افق تماس بگیرید و از تسهیلات ما بهره مند شوید. منتظرتان هستیم. همچنین می توانید در کانال تلگرامی گروه افق و صفحه اینستاگرام موسسه افق از آخرین اخبار مهاجرت و اقامت در کانادا آکاه شوید.