اقامت و مهاجرت کانادا خویشاوندی خدمات مهاجرتی کاریابی افق

چه افرادی واجد شرایط استفاده از برنامه مهاجرت کانادا خویشاوندی هستند؟

برنامه مهاجرت کانادا خویشاوندی برای مهاجرت به کانادا شامل برنامه های زیر میباشد. در حالت اول که برنامه اسپانسرشیپی همسر نامیده میشود شما با فردی کانادایی یا مقیم کانادا ازدواج کرده و از این طریق به کانادا مهاجرت میکنید. سپس میتوانید برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. حالت دوم مربوط به افردی میشود که زیر ۱۸ سال سن داشته باشند و در صورتی که شخص کانادایی قیم انها شده و فرد را به فرزند خواندگی قبول کند میتوانند به کشور کانادا مهاجرت کرده و اقامت کانادا را نیز اخذ نمایند. حالت سوم شامل افرادی میشود که از نظر مالی قوی بوده و دارای تمکن مالی کافی میباشند.

این افراد درصورتی که دارای کار مشخصی، مالیات پرداختی معین  به دولت و والدین بازنشسته باشند میتوانند اسپانسر والدین خود شده و از این طریق برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. اگر واجد شرایط فوق هستید میتوانید از طریق برنامه خویشاوندی در کوتاه ترین زمان با همراهی گروه مهاجرتی افق به کانادا مهاجرت کرده و اقامت این کشور را به وسیله مهاجرت کانادا خویشاوندی اخذ نمایید. وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه افق با داشتن پرونده های مهاجرتی موفق میتواند بهترین و اسان ترین راه را پیش روی شما قرار داده و با کمک های به موقع و اطلاع رسانی دقیق باعث کاهش هزینه های مهاجرتی شما شود. برای اطلاع از برنامه مهاجرت کانادا خویشاوندی ۲۰۲۰ افق با ما همراه باشید.

تمام سوالات مهاجرتی خود از قبیل اسپانسر شیپی والدین کانادا یا اسپانسرشیپی همسر کانادا یا شرایط برنامه مهاجرت کانادا خویشاوندی ۲۰۲۰ یا کانادا مهاجرت امتیاز یا سایت مهاجرت به کانادا افق یا مهاجرت سریع به کانادا افق یا مهاجرت به کانادااز طریق تخصص ۲۰۲۰ یا اقامت کانادا با کمترین هزینه ۲۰۲۰ یا اقامت کانادا از طریق تحصیل فرزند یا اقامت دائم کانادا پس از تحصیل یا دعوتنامه مهاجرت کانادا خویشاوندی یا شرایط اسپانسر شیپ کانادا یا مدت زمان پروسه اسپانسرشیپ کانادا ۲۰۲۰ یا هزینه های مهاجرت به کانادا از طریق برنامه مهاجرت کانادا خویشاوندی یا شرایط اقامت والدین در کانادا یا هزینه های زندگی در کانادا ۲۰۲۰ برای یک نفر یا کار در کانادا برای مهاجرت یا کار در کانادا برای مهاجرین یا وکیل مهاجرت به کانادا افق یا وکیل ارزان مهاجرت در مشهد یا روادید اقامت کانادا برای ایرانیان یا مهاجرت به کانادا تحصیل و … را از کارشناسان و مشاوران متخصص در امور مهاجرت در مجموعه افق بپرسید و با دریافت دانش و اطلاعات دقیق تر برای مهاجرت خود به کانادا و یا برنامه مهاجرت کانادا خویشاوندی با کمک افق برنامه ریزی کنید.

travelers backpacks go footpath green wonderful 300x200 - اقامت و مهاجرت کانادا خویشاوندی خدمات مهاجرتی کاریابی افق

کارت اقامت دائم (PR card) چیست؟

اقامت های دائم کانادا به صورت پنج ساله میباشد و برای افرادی که شهروند کانادا نبوده و پاسپورت کانادایی (پاس کانادا یا پاسپورت کانادا یا Pass کانادایی) ندارند و تنها اقامت دائم این کشور را دارا میباشند به صورت کارتی صادر میشود که به ان کارت اقامت دائم (PR card or  permanent resident card) میگویند. اعتبار این کارت پنج ساله بوده و برای تمدید ان باید حداقل دوسال از پنج سال را در خاک کانادا زندگی کرده باشید. توصیه میشود بعد از اخذ اقامت دائم کانادا و زندگی در کانادا به مدت سه سال برای شهروندی کانادا و دریافت پاسپورت کانادا نیز اقدام کنید.

لازم است بدانید ویزای اقامت کانادا تنها مجوزی است که به شما اجازه دریافت کارت اقامت دائم کانادا یا PR card برای مهاجرت کانادا خویشاوندی را میدهد. زمانی که افیسر ویزای اقامت دائم شما را دریافت کند بعد از گذشت ۳۰ تا ۴۰ روز کارت اقامت دائم کانادا به ادرس شما ارسال میگردد. گروه بین الملل افق میتواند در زمان کوتاهی شما را به اقامت دائم کانادا برساند. برای مهاجرت به کانادا و تشکیل پرونده مهاجرتی قانونی به مشاور  و وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق مراجعه کرده و با رزرو وقت مشاوره حضوری و انلاین از واجد شرایط بودن خود برای انواع روش های مهاجرتی کانادا مطلع شوید. قدم به قدم تا مهاجرت به کانادا در برنامه مهاجرت کانادا خویشاوندی آموزش جامعی را برای شما فراهم کرده ایم.

ایا میتوان هم زمان برای مهاجرت کانادا و اخذ انوای ویزای موقت (Temporary Visa) اقدام نمود؟

گاهی اوقات اخذ انواع ویزای کانادا با پرونده مهاجرتی به کانادا تداخل دارد. یعنی اگر شما ابتدا پرونده مهاجرتی به کانادا ایجاد کنید و پس از ان برای درخواست ویزاهای موقت کانادا مانند ویزای تحصیلی کانادا (دانش اموزی یا دانشجویی)، ویزای کار کانادا و اقامت موقت در کشور کانادا اقدام کنید افیسر به شما ویزا نخواهد داد و شانس ویزا شدن کاهش پیدا میکند. زیرا یکی از شرایط اخذ انواع ویزای موقت کانادا (Temporary Visa) این است که شما قصد ماندن در خاک کانادا را ندارید و به کشور خود باز میگردید. اما زمانی که شما برای مهاجرت به کانادا به تشکیل پرونده مهاجرتی میپردازید یعنی شما علاقه مند به زندگی و اقامت در کانادا هستید. درنتیجه این دو با هم در تناقض هستند و تاثیر منفی در متقاعد کردن افسیر میگذارد. به همین دلیل شما نمیتوانید چند پرونده مهاجرتی را همزمان با هم پیش ببرید.

برای موضوعاتی از قبیل طرق مختلف مهاجرت به کانادا یا حامی و Sponsor اسپانسر مهاجرت افراد درجه اول همسر والدین خانواده پدربزرگ مادربزرگ فرزند و کفالت والدین یا مهاجرین کانادا یا قیمومیت یا دعوت نامه ی معتبر یا کسب و کار و یا Family Visa یا اقامت دائم یا مهاجرت به کانادا ازدواج یا Sponsorship یا دعوتنامه کانادا و یا ویزای توریستی یا مدارک مولتی کانادا  یا دعوت نامه کفالت والد و پدر و همسر و اقوام درجه یک و دو وابستگی و تبعه مقیم و فامیل و حامی و اسپانسر با گروه کاریابی بین المللی و مهاجرتی افق تماس بگیرید.

پس بهتر است یک پرونده مهاجرتی را به اتمام رسانده و سپس برای اخذ انواع ویزای کانادا اقدام کنید. اما اگر شما ابندا برای دریافت ویزای موقت کانادا درخواست دهید میتوانید پس از ان برای مهاجرت و اقامت در کانادا نیز پرونده مهاجرتی تشکیل دهید زیرا در این صورت مشکلی پیش نخواهد امد و دانشجویان یا کارگران بین المللی که در کانادا هستند میتوانند پرونده های مهاجرتی نیز داشته باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و یا به سایت افق به نشانی ofoghint.com یا ofoghint مراجعه کنید و از اخرین اخبار و اطلاعات مهاجرتی باخبر شوید. همچنین میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت را تکمیل نموده و از شرایط و امتیازات خود برای مهاجرت به کانادا اطلاع پیدا کنید. وکلا و مشاوران کاریابی بین الملل افق اماده پاسخگویی به شما عزیزان میباشند. بهترین، ارزان ترین، اسان ترین و سریع ترین روش مهاجرت به کانادا و خصوصا مهاجرت کانادا خویشاوندی ۲۰۲۰ را از گروه افق بخواهید.

marina burrard street bridge vancouver - اقامت و مهاجرت کانادا خویشاوندی خدمات مهاجرتی کاریابی افق

ایا برای مهاجرت به کانادا وکیل مهاجرتی میتواند به روند پرونده های مهاجرتی سرعت بخشد؟

در پاسخ این سوال باید بگوییم که صد در صد همینطور است و درصورتی که بخواهیم برای امور مهاجرتی، خود به تنهایی اقدام کنیم ممکن است در روند پرونده اشتباهاتی رخ دهد که نه تنها طول پروسه مهاجرتی زیاد شده و  ممکن است گاهی تمام راه های مهاجرت کانادا به روی ما بسته شود بلکه میتواند هزینه های کلانی را بر دوش فرد متقاضی مهاجرت به کانادا و خانواده ی وی نیز قرار دهد. وکیل مهاجرت به کانادا از تمامی راه های قانونی مهاجرت کانادا اگاه است و اخرین اخبار و اطلاعات و شرایط لازم برای انواع روش های مهاجرتی کانادا را میداند.

همچنین میتواند منظور دقیق افیسر را متوجه شده و به کلاینت ها منتقل کند. در این صورت از بروز بسیاری از خطاها و اشکالاتی که ممکن است در طول پروسه مهاجرتی به وجود اید جلوگیری بعمل می اورد. توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که برای امور مهاجرتی خود تنها باید به وکلایی اعتماد کنید که عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا باشند. زیرا تنها این وکلا مورد تایید دولت کانادا بوده و تسلط بسیاری به شرایط و اخرین قوانین کشور کانادا دارند. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق عضو رسمی انجمن (ICCRC) کانادا بوده درنتیجه وکیلی مورد تایید دولت کانادا میباشد و با دانش و تجربه خود قانونی ترین مسیر مهاجرت به کانادا که در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه شما را به افق ارزوهایتان برساند را پیشنهاد میکند. با گروه افق به ارزوهای دست نیافتنی خود فکر کنید.