نوااسکوشیا قرعه کشی جدید خود را برگزار کرد.

نوااسکوشیا در تاریخ ۲۲ اکتبر جدیدترین پذیرش برای قرعه کشی خود را برگزار کرد. این پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود از متقاضیان مهاجرت در اکسپرس اینتری است که از آنها دعوت کرده تا متقاضی خود را برای انتخاب شدن از سوی این استان ارائه کنند. برنامه نامزدهای Nova Scotia ضوابط واجد شرایط بودن برای داوطلبان Express Entry را اعلام کرد. کسانی که از آنها دعوت شده است اکنون می توانند از طریق مسیر اولویت های بازار کار نوا اسکوشیا نامزدی استانی را بدست آورند. NSNP به تعداد دعوت نامه ها اشاره نکرد.

داوطلبان دعوت شده باید به عنوان برنامه نویسان رایانه و توسعه دهندگان رسانه های تعاملی یا NOC 2174 شغل اصلی داشته باشند. آنها باید ثابت کنند که آنها سه سال یا بیشتر به صورت تمام وقت یا معادل آن بصورت پاره وقت در این شغل فعالیت می کردند، مرجع نامه ای است که از کارفرمایان ارائه می دهند. این تجربه کاری را باید در طی پنج سال قبل از ارائه درخواست کسب کرده باشند. آنها همچنین در هر یک از مشاغل با سطح مهارت NOC O ،A یا B حداقل به یک سال تجربه کاری کانادایی نیاز دارند.

chateau frontenac boardwalk Rob Crandall Shutterstock.com 300x200 - مهاجرت به کانادا در قرعه کشی نوااسکوشیا

شرط دانش زبان انگلیسی در تمام مهارت های زبان انگلیسی (Listening ،Reading ،Speaking ،Writing) معادل با CLB7 است. متقاضیان باید برای پذیرش در قرعه کشی نوااسکوشیا حداقل دارای مدرک لیسانس را داشته باشند یا حداقل سه سال دوره تحصیلات تکمیلی دیگر را گذرانده باشند. آخرین مهلت درخواست نامزدی استانی ساعت ۱۱:۵۹ عصر است. در ۲۱ نوامبر سال ۲۰۲۰٫ داوطلبان باید کپی آزمون زبان خود و مدارک تحصیلی را در درخواست خود ارائه کنند. اگر مدارک تحصیلی خارج از کانادا را داشته باشند داوطلبان باید گزارشی از ارزیابی اعتبار تحصیلی را به همراه درخواست خود ارائه کنند در واقع می بایست معادل سازی کنند. مسیر اولویت های بازار کار Nova Scotia’s متقاضیان مهاجرت را بر اساس نیاز بازار کار استان دعوت می کند. آخرین پذیرش استان نوااسکوشیا که مرتبط با برنامه مهاجرت استانی بود از متقاضیان اکسپرس اینتری با سابقه کار در بخش خودرو را مورد هدف قرار داد.

pexels enrique hoyos 4723800 300x227 - مهاجرت به کانادا در قرعه کشی نوااسکوشیا

اکسپرس اینتری:

برای اینکه متقاضیان از طریق قرعه کشی در جریان اولویت های بازار کار برای نامزدی استانی از نوااسکوشیا در نظر گرفته شوند، ابتدا باید پروفایل معتبری در سیستم Express Entry داشته باشند. Express Entry برنامه های مربوط به اقامت دائم کانادا را از طریق سه برنامه مهاجرت فدرال مدیریت می کند: برنامه کارگر ماهر فدرال FSWP، مشاغل دارای مهارت FSTP و تجربه کانادایی CEC از سراسر دنیا بر اساس معیارها و امتیازات مهاجرین را جذب می کند. داوطلبان اکسپرس انتری در سیستم جامع رتبه بندی CRS رتبه بندی می شوند. بر اساس عواملی مانند سن، سابقه کار، تحصیلات و توانایی زبان به دو زبان انگلیسی یا فرانسوی (زبان رسمی کانادا) به آنها امتیاز داده می شود.

برای ورود به صف اکسپرس اینتری داشتن دعوتنامه الزامی نیست. افراد بر اساس سن، تحصیلات، سابقه کار، سطح زبان انگلیسی و فرانسوی امتیاز دریافت خواهند کرد. اگر دعوتنامه استانی را دریافت کرده باشند ۶۰۰ امتیاز اضافی را دریافت می کنند که در دور بعدی حتما برای آنها دعوتنامه صادر خواهد شد. آنها خواهند توانست برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. اکنون که نوا اسکوشیا دعوت نامه هایی را منتشر کرده است که به نام نامه های علاقه مندی نیز شناخته می شود، نامزدهای دعوت شده در قرعه کشی نوااسکوشیا اکنون ۶۰ روز تقویمی برای تکمیل درخواست خود برای معرفی خود به استان فرصت خواهند داشت.

اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا با توجه به محدودیت های ویروس کرونا همچنان به درخواست های پذیرش و پروفایل ها رسیدگی می کند و دعوتنامه هایی را برای متقاضیان صادر خواهد کرد. اگر تصمیم به مهاجرت دارید همین امروز اقدام کنید. از بهترین فرصت های خود و طلایی ترین فرصت های خود استفاده کنید. برای بررسی شرایط خود می توانید به سایت ما مراجعه کرده و فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید. کارشناسان ما فرم های شما را بررسی کرده و با توجه به شرایط شما و امتیازهایی که با توجه به فرم بدست می آورید بهترین روش مهاجرتی را پیشنهاد خواهند داد.

در صورت نیاز می توانید با شماره های دفتر ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس گرفته و با وکلای ما مشورت کنید. وکلای ما در ایران و در کانادا با صبر و حوصله تمام به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد. شرایط شما را بررسی کرده و بهترین روش را به شما برای مهاجرت پیشنهاد خواهند داد. شما می توانید صفر تا صد پرونده خود را به ما بسپارید و با خیال راحت به زندگی در کانادا فکر کنید. در طول این مدت نیز زبان انگلیسی یا فرانسوی و یا هر دوی آن را تقویت کنید. داشتن مهارت زبان خوب در کانادا می توانید در پیدا کردن شغل و همچنین ارتباط با دیگران کمکتان کند و سریع تر جذب بازار کار شوید و تجربه کار کانادایی را بدست آورید. با داشتن تجربه کار کانادایی می توانید از طریق برنامه های استانی و اکسپرس اینتری راحتر پذیرفته شوید و اقامت دائم کانادا را بدست آورید.