مهاجرت سریع به کانادا با وکلای اقامتی و مهاجرتی گروه افق

حتما از دوستان یا نزدیکان خود شنیده اید که افراد مدت های طولانی در انتظار مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت کانادا هستند و در عین حال گروهی نیز بسیار سریع موفق به اخذ ویزای کانادا شده اند. از این رو در سال ۲۰۲۰ بسیاری از مردم به دنبال روشی برای مهاجرت سریع به کانادا می باشند. دولت کانادا بیش از ۶۰ روش مختلف مهاجرت به این کشور را در سایت اداره مهاجرت خود اعلام کرده است. این روش ها برای همه ی افراد از کشورهای مختلف در سراسر دنیا می باشند و ممکن است برخی از آن ها برای هم وطنان ایرانی مناسب نباشد.

بهترین راه گرفتن ویزا، پناهندگی، مهاجرت به کانادا، ویزای تحصیلی و دیگر خدمات کشور کانادا با توجه به شرایط افراد می تواند متفاوت باشد. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سریع ترین روش مهاجرت که متناسب با شرایط شما می باشد با کارشناسان و وکلای زبده مهاجرتی و اقامتی کانادا در شرکت بین المللی افق مشورت کنید.

یکی از راه های سریع مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط فرد متقاضی مهاجرت، روش اکسپرس اینتری (Express Entry) یا ورود سریع می باشد که از سال ۲۰۱۵ جایگزین بسیاری از روش های مهاجرت به کانادا شده است. سیستم اکسپرس اینتری تنها به دلیل تقاضاهای افراد زیادی برای مهاجرت به کانادا راه اندازی شده است تا فرایند رسیدگی به پرونده های مهاجران را تسریع بخشد. برای مهاجرت سریع به کانادا (Canada) با این روش ابتدا باید در سیستم اکسپری پروفایل ایجاد کنید. درواقع این سیستم به گونه ای طراحی شده است که مهارت های افراد را می سنجد. در صورتی که امتیاز لازم  را کسب کنید وارد مرحله ی بعدی شده و در صورت انتخاب شدن از داخل Pool می توانید برای مهاجرت و اخذ اقامت کانادا اقدام کنید.

side view tourist with carry luggage ready present his passport 1098 18286 - مهاجرت سریع به کانادا با وکلای اقامتی و مهاجرتی گروه افق

یکی دیگر از روش هایی که به مهاجرت سریع کانادا منجر می شود، دریافت ویزای استارت آپ است. دولت کانادا برای افرادی که صاحب ایده های نو و خلاق هستند نوعی ویزا را به نام ویزای استارت آپ ایجاد کرده است. هدف از انجام این کار ایجاد کسب و کار جدید برای افراد کانادایی می باشد . در این روش، فرد متقاضی مهاجرت کانادا باید از یکی از سازمان هایی که دولت کانادا تعیین کرده است، گواهی تاییده ایده نو آورانه و کارآمد خود را دریافت نماید. بسیاری از هموطنان ایرانی که کارآفرین می باشند  علاوه بر اینکه با اخذ این نوع ویزا می توانند اقامت دائم کانادا را کسب کنند، قادر خواهند بود با ارائه طرح خود به یک شرکت کانادایی، طرح ها و ایده های خود  را سریعتر به مرحله عمل برسانند.

چنانچه شما کارآفرین هستید و یا ایده های خلاقانه دارید می توانید با وکلای مهاجرت به کانادا و یا کارشناسان ویزا و اقامت دائم و موقت در شرکت افق مشورت کرده و راهنمایی های لازم را کسب کنید.

مهاجرت تحصیلی به كانادا یکی دیگر از روش های مهاجرت سریع به کانادا می باشد، با این روش می توانید اقامت كانادا را هم دریافت كنید. برای تحصیل در كشور كانادا شما نیازمند دریافت ویزای تحصیلی هستید که هر ساله تعداد زیادی از افراد برای ادامه تحصیل کشور کانادا را انتخاب می کنند. ویزای تحصیلی کانادا، اجازه ‌نامه ‌ای‌ است که به افراد غیرکانادایی امکان تحصیل در کانادا را می ‌دهد.

شركت بین المللی افق با داشتن مشاورین رسمی از انجمن ICCRC كانادا و جمعی از وکلای مهاجرت به کانادا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در جهت دریافت ویزای تحصیلی كانادا، مهاجرت تحصیلی، پناهندگی، شهروندی  و اقامت در كشور كانادا می باشد.

از جمله روش های دیگر برای مهاجرت سریع به كانادا مهاجرت از طریق كار (كار در كانادا) و یا همچنین با ازدواج کردن با فردی كه مقیم كشور كانادا است در این لینک توضیح داده شده است.