اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ و تحصیل در بهترین دانشگاه های كانادا

کانادا به عنوان مهاجرپذیرترین کشور در دنیا شناخته شده است. از این رو افراد زیادی خواهان تحصیل و زندگی در این کشور می باشند و برای مهاجرت تحصیلی کانادا را انتخاب می کنند. برخی از بهترین دانشگاه های دنیا که دارای استانداردهای تحصیلی و آموزشی در سطح جهانی می باشند، در کانادا واقع شده اند. برای مهاجرت تحصیلی به کانادا و ورود به دانشگاه های این کشور باید دارای یكسری شرایط باشید. یکی از شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه های کانادا می باشد. در این بخش قصد داریم بهترین دانشگاه های كانادا ۲۰۲۰ را برای شما معرفی كنیم که ۲۶ دانشگاه در كشور كانادا جز بهترین دانشگاه های جهان هستند. گروه افق اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ را برای شما تضمین می کند، فرصت اندکی برای بهره مندی از مشاوره های رایگان ما وجود دارد.

مزایای مهاجرت تحصیلی به کانادا

از مزایای مهاجرت تحصیلی به کانادا می توان به فرصت های کاری پاره وقت و تمام وقت، هزینه های مناسب تحصیل، اعتبار بالای مدارک، کیفیت بالای زندگی و اقامت دائم در کانادا اشاره کرد. اما اولین و اصلی ترین دلیل که باعث جذب افراد برای مهاجرت تحصیلی به کانادا می شود کیفیت بالای تحصیل در دانشگاه های این کشور می باشد که این امتیازی است که در آینده ی شغلی فرد متقاضی مهاجرت می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. از میان ۵۰ دانشگاه برتر دنیا سه دانشگاه در كشور كانادا قرار دارد. دانشگاه تورنتو، مك گیل و بریتیش كلمبیا سه دانشگاه برتر در بین ۵۰ دانشگاه منتخب دنیا هستند.

دیگر دانشگاه های كانادا به ترتیب در رتبه های بعدی قرار دارند. دانشگاه البرتا و مونترال در رده های چهارم و پنجم برترین دانشگاه های كانادا قرار
می گیرند. رتبه ششم تا دهم بهترین دانشگاه های كانادا به ترتیب مربوط به دانشگاه های دانشگاه مك مستر، واترلو، کلگری، وسترن و کوئینز می باشد.

یکی از دغدغه های هم وطنان ایرانی برای مهاجرت تحصیلی به کانادا، هزینه دانشگاه ها می باشد. در كشور كانادا چندین دانشگاه وجود دارد كه با كمترین هزینه بهترین خدمات را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند. برای اطلاع از این دانشگاه ها برای سفر و یا مهاجرت به این کشور با وکلای رسمی مهاجرت و ویزای گروه افق تماس حاصل فرمایید. کیفیت و ضمانت هزینه از تعهدات کارشناسان این مجموعه است.

دانشگاه مونترال یكی از بزرگترین دانشگاه های فرانسوی زبان می باشد. اگر برای تحصیل در دانشگاه مونترال از زبان فرانسوی استفاده كنید شهریه بسیار کمی پرداخت خواهید كرد.

graduating student group wore black hat black hat graduation ceremony university - اقامت دائم کانادا 2020 و تحصیل در بهترين دانشگاه های كانادا

همانطور که ذکر شد یکی از مزایای مهاجرت تحصیلی به کانادا این است که بعد از اتمام تحصیل در كشور كانادا می توانید برای اقامت دائم كانادا نیز اقدام كنید. زمانی كه شما از دانشگاه های كانادا فارغ التحصیل می شوید دولت كانادا بسته به نوع دوره تحصیلی شما یک تا سه سال ویزای کار می دهد و شما می توانید کار تمام وقت پیدا كنید و همچنین برای اخذ ویزای اقامت در كانادا اقدام كنید. با دریافت ویزای اقامت كانادا شما اجازه دارید برای همیشه در كشور كانادا زندگی كنید. مشاورین و وکلای (وکیل) خوب مهاجرت به كانادا در مجموعه بین المللی افق شما با هزینه کم و ویزای تضمینی مراحل شما را برای گرفتن پذیرش از بهترین دانشكاه های كانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ یاری می كنند.

برترین دانشگاه های کانادا برای اخذ ویزای تحصیلی، کاری، استارتاپ، ویزای اقامت دائم و اقامت موقت، با وکلای رسمی گروه افق دانشگاه دلخواه خود را بدون نگرانی و با کمترین هزینه و دردسر در سریعترین زمان انتخاب کنید، و یا طبق آخرین تغییرات قانونی اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ را اخذ کنید.

 1. Cape Breton University
 2. Dalhousie University
 3. Laval University
 4. McGill University
 5. McMaster University
 6. Montréal School of Higher Commercial Studies: HEC Montréal
 7. Queen’s University
 8. Simon Fraser University
 9. Université de Montreal
 10. Université de Montreal Ecole Polytechnique
 11. University of Alberta
 12. University of British Columbia
 13. University of Calgary
 14. University of Ottawa
 15. University of Toronto
 16. University of Waterloo

 

happy college graduate show diplomas ceremony outside university - اقامت دائم کانادا 2020 و تحصیل در بهترين دانشگاه های كانادا

اگر به دنبال مهاجرت سریع كانادا هستید، نگرانی آزمون زبان ایلتس و یا تافل را دارید، مدرک زبان ندارید، زمان کم برای مهاجرت در پیش روی شماست، ویزای کار می خواهید و یا مهاجرت تحصیلی به كانادا و تحصیل در بهترین دانشگاه های كانادا جزو افق آرزوهای شماست، یا حتی مشاوره برای گرفتن ویزای سرمایه گذاری و یا از طریق ملک با اندک هزینه و کوتاهترین زمان از طریق وکلای رسمی کانادا مد نظر شماست (اخرین تغییرات برای اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰) و از قوانین و مقررات جدید ۲۰۲۰ سفر به کانادا بی اطلاع هستید، کارشناسان زبده مجموعه بین المللی افق همواره پاسخگوی این آمال و آرزوهای شما خواهند بود.