اخذ اقامت سریع کانادا برای مهاجران ایرانی به کانادا

همواره بسیاری از مردم در تلاش اند برای ساختن آینده ای بهتر و درخشان تر به کشور های پیشرفته و رو به توسعه مهاجرت کرده و در آن اقامت داشته باشند. یکی از گزینه های پیش رو برای چنین افرادی کشور کانادا است. برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت سریع کانادا بیش از ۶۰ روش مهاجرتی وجود دارد. هر یک از متقاضیان مهاجرت کانادا باتوجه به شرایط خود میتوانند یکی از راه های مهاجرتی کانادا را انتخاب کرده و در نهایت اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند.

چنانچه قصد زندگی و اقامت در کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ را دارید میتوانید از روش های مهاجرتی مختلفی مانند مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا (ویزای کار کانادا)، مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری کانادا، اسکیل ورکر کانادا، سرمایه گذاری و کارافرینی در کانادا و … استفاده کنید. روش های فوق از جمله راه های پرطرفدار برای مهاجرت و اقامت کانادا میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط اخذ اقامت دائم کانادا برای ایرانیان با ما همراه باشید.

روش های اخذ اقامت دائم کانادا و خدمات گروه مهاجرتی اقامتی افق

گروه بین الملل افق دارای سوابق درخشان و تجربیات فراوانی در تمامی زمینه های مهاجرتی کانادا میباشد. و با دانش و آگاهی خود میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه اقامت دائم کانادا را برای کلاینت های خود به ارمغان آورد. خدمات موسسه مهاجرتی اقامتی افق پس از اخذ اقامت کانادا پایان نمی یابد و این مجموعه تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا ایرانیان مهاجر به کانادا بتوانند تابعیت و شهروندی کانادا را نیز اخذ نمایند.

برخی از روش های روادید یا ویزای اقامت سریع کانادا برای سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ به شرح زیر میباشد:

 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استارت اپ (استارتاپ یا Start-Up یا Start UP)
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه اسپانسرشیپی و خویشاوندی
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه های خوداشتغالی فدرال کانادا(Self Employed)
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ویزای تحصیلی کانادا و تحصیل در کانادا
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ویزای کار کانادا و کار در کانادا (تبدیل ویزای کار به اقامت دائم کانادا)
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق خرید بیزینس
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه های استانی کانادا (PNP)
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق کارافرینی در شهر های کانادا
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج
 • اخذ اقامت دائم کانادا از طریق پناهندگی و …

موسسه افق در تمامی روش های فوق به غیر از اقامت پناهندگی کانادا  بهترین خدمات مهاجرتی را به کلاینت های خود ارائه میدهد. و با داشتن تجربه و مهارتی که در طول سال ها فعالیت خود کسب کرده است، احتمال خطاها و ریسک هایی را که ممکن است در روند پرونده های اقامتی کانادا پیش آید، را به مقدار چشمگیری کاهش میدهد. مهاجرت و اقامتی قانونی و کم ریسک به کانادا را با گروه بین المللی افق تجربه کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با روش های اخذ اقامت سریع و فوری کانادا، تحولات ایجاد شده برای روادید اقامت کانادا در زمان بحران کرونا، آخرین اخبار اپدیت شده دولت فدرال کانادا برای مهاجران متقاضی اقامت دائم کانادا و … با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان خواهیم بود.

cute young family posing cardboard boxes 23 2148460939 300x200 - اقامت دائم کانادا 2020 | مهاجرت و اقامت سریع کانادا | خدمات مهاجرتی اقامتی افق

بهترین و سریع ترین راه برای اخذ اقامت کانادا بعد از مهاجرت به کانادا

شرایط افراد متقاضی مهاجرت و اقامت کانادا تعیین کننده بهترین و سریع ترین راه برای اخذ اقامت دائم کانادا (Permanent Residence in Canada) میباشد. به عنوان مثال ممکن است برای فردی مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل (تحصیل در بهترین دانشگاه ها و یا کالج های کانادا) روشی سریع برای اخذ اقامت کانادا باشد. و افراد دیگر با توجه به شرایط سنی و … اخذ ویزای تحصیلی برایشان مقدور و مناسب نباشد.

متقاضیان مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط فردی خود از جمله سن، مدرک زبان بین المللی، مدرک تحصیلی، سابقه کار، میزان دارایی و … روش مناسب و ایده آل مهاجرتی و اقامتی آنها متفاوت خواهد بود. مهاجرت تحصیلی به کانادا (ویزای تحصیلی کانادا)، سیستم Express Entry فدرال کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت به کانادا از طریق کارافرینی و … از جمله بهترین و سریع ترین روش های اخذ اقامت دائم کانادا است.

در صورتی که قصد مهاجرت تضمینی به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ (Canadian Residence Visa) را دارید میتوانید قبل از اقدام به هرکاری ابتدا به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مراجعه کرده و فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را تکمیل فرمایید. تا شرایط شما توسط کارشناسان و مشاوران زبده ما مورد بررسی و ارزیابی اولیه قرار گیرد. پس از ان قادر خواهید بود برای رزرو وقت مشاوره تخصصی حضوری و یا آنلاین با وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در گروه بین الملل افق اقدام کنید.

مدت زمان لازم برای اخذ اقامت دائم کانادا پس از مهاجرت به کانادا با استفاده از روش های مهاجرتی کانادا

برخی از برنامه های مهاجرتی کانادا وجود دارند که در صورت پذیرفته شدن در آنها میتوانید از همان ابتدا با اقامت سریع کانادا وارد خاک کانادا شوید. برخی از این برنامه ها عبارتند از برنامه اکسپرس اینتری کانادا، اسکیل ورکر کانادا، مهاجرت های استانی به کانادا، ازدواج با فردی مقیم کانادا یا شهروند کانادایی و … که در صورت کسب امتیازات لازم از همان ابتدا اقامت دائم کانادا را دریافت خواهید کرد.

اما در مورد ویزاهای موقت (Temporary Visa) کانادا مانند ویزای کار کانادا و ویزای تحصیلی کانادا در صورتی که شما موفق به مهاجرت کانادا شوید میتوانید از طریق برنامه تجربه کار یا تحصیل کانادایی (CEC) برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. لازم به ذکر است که مدت زمان اعتبار ویزای اقامت کانادا (PR Card) پنج سال است. چنانچه شما ۲ سال از ۵ سال را در خاک کانادا حضور داشته باشید میتوانید کارت اقامت خود را تمدید کنید.

traveller woman with her luggage 23 2148258789 300x200 - اقامت دائم کانادا 2020 | مهاجرت و اقامت سریع کانادا | خدمات مهاجرتی اقامتی افق

هزینه های لازم برای اخذ اقامت دائم کانادا برای ایرانیان متقاضی مهاجرت و اقامت کانادا ۲۰۲۰

سفارت کانادا (Canadian embassy) برای بررسی پرونده های درخواست انواع ویزاهای کانادا مبلغی را به عنوان اپلیکیشن فی (Application Fee) از متقاضیان مهاجرت به کانادا دریافت میکند. که این میزان هزینه دولتی بوده و در سایت CIC کانادا نیز اعلام شده است. علاوه بر آن هر یک از وکلای مهاجرتی کانادا با توجه به خدمات که به کلاینت های خود ارائه میدهند و پیچیدگی هایی که پرونده اقامتی آنها دارد مبلغی را به عنوان حق الوکاله از این افراد دریافت میکنند. به طور کلی میتوان گفت مجموع هزینه های فوق، مقدار هزینه های لازم برای اخذ اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به حساب می آیند.

تیم مهاجرتی افق در تلاش است با کم ترین و مقرون به صرفه ترین هزینه روادید اقامت کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ را برای شما عزیزان به ارمغان آورد. همچنین برای رفاه حال کلاینت های عزیز هزینه های حق الوکاله را به صورت اقساط از آنها دریافت میکند. پس با خیال راحت برای مهاجرتی سریع و فوری به کانادا و زندگی و اقامت در کانادا برنامه ریزی کنید. و بدانید گروه بین الملل افق در تمامی مراحل مسیر مهاجرتی کانادا همراه شما خواهد بود. همراه شما خواهیم ماند.