تحصیل و آموزش در شهر های کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در شهر های کانادا در مقایسه با کشورهای اروپا بسیاری مقرون به صرفه تر است و یکی از روشهای سریع برای مهاجرت به کانادا به حساب می آید. پروسه مهاجرت تحصیلی کانادا حداکثر تا ۶ ماه زمان خواهد برد و شما می توانید در مدت زمان کمتری به اهداف خود برسید. پس از فارغ التحصیلی راه های بسیاری پیش رو شما خواهد بود تا بتوانید اقامت تحصیلی در استان کانادا ۲۰۲۰ را اخذ نمایید و لازم است بدانید ویزای تحصیلی به کانادا یا اخذ اقامت دائم کانادا با توجه به تحصیل در شهر های کانادا گاها متفاوت است. همواره به یاد داشته باشید که مشورت با وکیل مهاجرت به کانادا می تواند تاثیر بسزایی در مهاجرت شما به کانادا داشته باشد و حتی می تواند از اشتباهاتی که ممکن است شما به دلیل عدم اطلاعات کافی انجام دهید جلوگیری کند زیرا تنها یک وکیل مهاجرتی می تواند از تمامی قوانین مهاجرتی کانادا اطلاع کامل داشته باشد و همچنین او دارای تجربه های زیادی در این زمینه می باشد.

موسسه بین المللی کانادا افق با دارا بودن کارشناسان و وکلای باتجربه در امر مهاجرت به کانادا می تواند راهنمایی خوبی برای امور مهاجرتی شما باشد. با سپردن پرونده های مهاجرتی خود به گروه مهاجرتی افق با اطمینان کامل در زمینه مهاجرت و اقامت کانادا قدم بردارید. با ما همراه شوید ما همواره به فکر موفقیت شما خواهیم بود و رضایت شما باعث افتخار ماست.

pretty female student books university 300x200 - اقامت دائم | تحصیل استان کانادا | ایالت ویزا فوری | کاریابی افقاستان کانادا" width="300" height="200" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/pretty-female-student-books-university-200x133.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/pretty-female-student-books-university-300x200.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/pretty-female-student-books-university-400x266.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/pretty-female-student-books-university-600x400.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/pretty-female-student-books-university.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

تحصیل در پرنس ادوارد

مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در استان پرنس ادوارد کانادا آرزوی بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل است زیرا تحصیل در یک کشور پیشرفته که دارای سطح آموزشی بالایی است می تواند یک تصمیم ایده آل برای افراد باشد.

یکی از دلایل مهمی که بسیاری از دانشجویان سراسر جهان کانادا را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند کیفیت بالای آموزش و بالا بودن سطح علمی دانشگاه های کانادا میباشد. نکته مهم دیگری که میتوان به ان اشاره کرد این است که متقاضیان تحصیل در کانادا فرصت های شغلی بسیار خوبی را در حین تحصیل و پس از پایان تحصیل بدست خواهند آورد که این باعث می شود با داشتن سابقه کار در کانادا اخذ اقامت دائم کانادا برای آنها میسر گردد.

استان پرنس ادوارد کانادا یکی از استان های کوچک در کشور کانادا است که به دلیل زیبایی های چشم گیر و فراوان آن نظر دانشجویان زیادی را به خودش جلب کرده است. هزینه تحصیل در پرنس ادوارد از دیگر شهر های کانادا ارزان تر بوده و هزینه های اقامت و زندگی نیز در این استان مقرون به صرفه است.

پرنس ادوارد یکی از کوچکترین شهر های کانادا و همچنین کم جمعیت ترین استان در کانادا برای تحصیل است. مرکز این استان شارلوت تاون است. اقتصاد این استان بر پایه کشاورزی می باشد. یکی از چهار استان اتلانتیک می باشد.

دانشگاه های این شهر جز ارزانترین دانشگاه ها در کانادا می باشد به صورت تخمینی سالی حدود ۶ هزار تا ۱۱ هزار دلار است.

هزینه های زندگی در این استان بسیار پایین است  و افراد می توانند زندگی راحتی را داشته باشند.

دانشجویان پس از فارغ التحصیلی می توانند از طریق PEI PNP Labor Impact Category: International Graduate برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

تحصیل در این استان زیبا مزایایی بسیار زیادی دارد از جمله:

  • کیفیت بالای تحصیل در این استان می باشد.
  • شهریه پایین
  •  داشتن مردم صمیمی و مهربان
  • آب و هوای عالی با چهار فصل سال

دانشگاه پرنس ادوارد

دانشگاه پرنس ادوارد آیلند دارای ۶ دانشکده است.

دانشکده هنر

این دانشکده استان پرنس ادوارد کانادا دارای رشته های مختلفی برای تحصیل می باشد از جمله: مردم شناسی، مطالعات آسیایی، هنر کلاسیک، اقتصاد، زبان، هنرهای زیبا، زبان فرانسوی، زبان آلمانی، روزنامه نگاری، علوم سیاسی، روانشناسی و…

دانشکده علوم

زیست شناسی، علوم شیمی، علوم کامپیوتر، غذا و تغذیه، علوم خانواده، علوم ریاضی، رادیوگرافی، طراحی پایدار، علوم محیطی، علوم مولکولی

دانشکده آموزش

علوم تربیتی، آموزش بزرگسالان، مدیریت آموزشی، دکترای مطالعات آموزشی

دانشکده دامپزشکی

دامپزشکی، آسیب شناسی یا میکروبیولوژی

دانشکده تجارت

کارشناس مدیریت بازرگانی، حسابداری، امورمالی، تجارت بین الملل، بازاریابی، گردشگری و مهمانداری، حسابداری

دانشکده پرستاری

علوم پرستاری، ارشد پرستاری، دکترای پرستاری

برای پذیرش تحصیلی کانادا در دانشگاه پرنس ادوارد داشتن حداقل مدرک زبان حداقل ۷ و هر یک از بخش ها نباید کمتر از ۶٫۵ باشد.

دانشگاه دارای خوابگاه برای رفاه دانشجویان می باشد، دانشجویان می توانند در محوطه دانشگاه اقامت داشته و یا در خارج از محوطه دانشگاه.

کالج های پرنس ادوارد

کالج هلند در شهر شارلوت واقع شده است و هرساله دانشجویان زیادی را در رشته های متنوع بازرگانی، آموزش دریانوردی، آشپزی و… به خود جلب می کند.

portrait happy teenage girl copybooks 300x200 - اقامت دائم | تحصیل استان کانادا | ایالت ویزا فوری | کاریابی افقشهر های کانادا" width="300" height="200" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/portrait-happy-teenage-girl-copybooks-200x133.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/portrait-happy-teenage-girl-copybooks-300x200.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/portrait-happy-teenage-girl-copybooks-400x266.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/portrait-happy-teenage-girl-copybooks-600x400.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/portrait-happy-teenage-girl-copybooks.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

تحصیل در استان نیوبرانزویک کانادا

تحصیل در کانادا از بهترین و پرتقاضاترین مقصد های تحصیلی در جهان برای دانشجویان می باشد زیرا کانادا و استان های ان سرزمینی پهناور و زیبا و دارای فرصت های بسیار زیادی برای افراد است. کانادا کشوری است که بهترین دانشگاه های جهان را در خود جای داده است از جمله مک گیل، اوتاوا  و…

دانشجویان می توانند به دو زبان انگلیسی و فرانسوی در برخی شهر های کانادا تحصیل کنند و حتی فرزندان شما در مقاطع  تحصیلی در مدرسه می تواند به دو زبان انگیسی و فرانسه مسلط شود.

هزینه های تحصیلی در استان دانشگاه های کانادا با توجه به رشته های تحصیلی و مقطع تحصیلی بسیار متفاوت است به عنوان مثال تحصیل در رشته هنر ارزان تر از تحصیل در رشته مهندسی است.

استان نیوبرانزویک یکی از استان هایی است که دانشجویان می توانند به دو زبان انگلیسی و فرانسه که زبان اصلی می باشد در دانشگاه ها تحصیل کنند.

یکی از دانشگاه های فرانسه زبان که قدمت خوبی در استان نیوبرانزویک کانادا برای تحصیل دارد و افرادی زیادی را به خود جلب کرده است دانشگاه مونکتون می باشد که یکی از بزرگنرین دانشگاه فرانسه زبان در شهر مونکتون استان نیوبرانزویک است.

از مزایای تحصیل در این استان این است که به دو زبان انگلیسی و فرانسه می توانید تحصیل کنید و همچنین هزینه تحصیل و زندگی مقرون به صرفه تر است.

دانشجویان پس از فارغ التحصیلی می توانند از طریق نیروی کار اکسپرس اینتری برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند و همچنین می توانند از طریق  Atlantic International Graduate program  و برنامه استانی NBPNP نیز اقدام کنند.

هزینه های زندگی و تحصیل در این استان پایین است به عنوان مثال هزینه حمل و نقل ۶۶ دلار ماهانه است و همچنین هزینه اجاره خانه (تک خوابه) بین ۴۰۰ تا ۵۵۰ دلار کانادا در ماه می باشد.

دانشجویان می توانند از طریق سایت کاریابی www.nbjobs.ca شغل مورد نظر خود را در استان پیدا کنند.

دانشگاه های استان نیوبرانزویک

دانشگاه نیوبرانزویک

یک دانشگاه دارای اعتبار بین المللی به دو زبان انگلیسی و فرانسه در استان نیوبرانزویک کانادا است و رشته هایی که دانشجویان می توانند تحصیل کنند: شیمی، منابع محیطی، حقوق و بهداشت و…

دانشگاه مونکتون:

در این دانشگاه استان کانادا دانشجویان علاقمند به رشته های جنگلداری، تغذیه، تجارب و… می توانند تحصیل کنند و تسلط کاملی به هر دو زبان انگلیسی و فرانسه دست یابند.

دانشگاه مانت آلیسون

کالج های استان نیوبرانزویک

New Brunswick Community College

Collège communautaire du Nouveau-Brunswick

New Brunswick College of Craft and Design

private occupational training institutions

موسسه بین الملی افق همواره در تلاش است که به شما کمک کند تا شما تصمیم درستی را در استان های این کشور یا آموزش تحصیلی در یکی از این استان ها بگیرید و در جلسات مشاوره اطلاعات لازمه را به شما خواهند داد و مزایا و معایب استان ها و دانشگاه های مختلف را با شما در میان خواهند گذاشت تا شما در نهایت تصمیم درستی را برای تحصیل در استان های مختلف یا تحصیلات دانشگاهی در استان ها را برای سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و یا به سایت افق www.ofoghint.com مراجعه کنید. همچنین میتوانید اخرین اخبار دولت کانادا برای استان کانادا تحصیل مهاجران بین المللی به کشور کانادا یا تحصیل در ایالت های کانادا را در صفحه رسمی تلگرام و اینستاگرام افق دریافت کنید.