استان ساسکاچوان برای ۵۳۵ متقاضی مهاجرت استانی دعوتنامه صادر کرد:

در قرعه کشی جدیدی که توسط استان ساسکاچوان کانادا در ۲۴ سپتامبر برگزار شد، از ۵۳۵ نامزد مهاجرت به کانادا دعوت شد صورت گرفت، آنها قادر خواهند بود از طریق این دعوتنامه مهاجرت استانی برای اقامت دائم کانادا درخواست خود را ارائه کنند که برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان SINP دعوت نامه هایی را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا در دو زیر گروه مهاجرتی شامل گروه های اکسپرس اینتری و مشاغل مورد نیاز استان Occupations In-Demand صادر کرده است. تا تقاضای خود را از طرف این استان برای اقامت دائم کانادا ارائه دهد.

SINP امسال تاکنون مجموعا ۲،۷۴۰ متقاضی از طریق زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز یا In-Demand Occupations شغل های مورد تقاضا را دعوت کرده است. در مجموع ۲۲۴۵ متقاضی از طریق زیرمجموعه اکسپرس اینتری ساسکاچوان برای نامزدی استانی تاکنون دعوت شده اند، تعداد کل دعوتنامه های صادر شده در سال ۲۰۲۰ اکنون کمتر از ۵۰۰۰ است. برای انتخاب، داوطلبان مهاجرت به کانادا، ابتدا باید مشخصات ابراز علاقه مندی یا همان EOI را ایجاد کرده و به SINP ارسال کنند. در این پروفایل باید سابقه کار، مدرک تحصیلی، مهارت زبانی، سن، ارتباطات و توانایی خود برای اسکان و تشکیل زندگی در استان ساسکاچوان را اثبات کنند. SINP از طریق سیستم EOI برای دعوت از متقاضیان مهاجرتی که توانایی پیشرفت در استان را دارند دعوت بعمل میاورد. تا نامزدی استانی را دریافت و برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند.

SINP از این فاکتورها برای ارزیابی داوطلبان و اخذ امتیاز از مبنای ۱۰۰ در شبکه ارزیابی امتیازات بین المللی کارگر ماهر استفاده می کند. سپس داوطلبان با بالاترین امتیاز دعوتنامه استانی را برای اقامت دائم کانادا دریافت می کنند. حداقل امتیاز مورد نیاز در قرعه کشی ۲۴ سپتامبر، برای هر دو زیر گروه ۸۲ بود. همچنین می بایست مدارک تحصیلی و شغلی متقاضیان معادل یابی و ارزیابی شود. تا مشخص شود که مدارک اتخاذ شده در خارج چه نسبتی با مدارک کانادایی خواهد داشت. برای دریافت دعوت نامه از استان زیبای ساسکاچوان هیچ پیشنهاد کاری لازم نیست. با این حال، داوطلبان حداقل باید یک سال سابقه کار در یک حرفه مورد نظر را داشته باشند و همچنین باید مرتبط با رشته تحصیلی شان باشد. همچنین می بایستی پروفایل یا همان Expression of Interest خود را در برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان نیز ثبت کنند.

برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان پروفایل متقاضیان را ارزیابی کرده و در شبکه امتیازدهی International Skilled Worker به آنها از ۱۰۰ امتیاز می دهد. سپس از متقاضیانی مهاجرت استانی که بالاترین امتیاز را دارند. دعوت می کند، که تقاضای خود برای اقامت دائم کانادا به اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا IRCC ارائه کنند. این استان از سیستم EOI برای انتخاب متقاضیان مهاجرت به کانادا استفاده می کند. با استفاده از این سیستم افرادی که دارای امتیاز بالا و شانس بیشتری هستند، شناسایی می شوند. متقاضیان از طریق سوابق کاری، مهارت های زبانی، تعهد زندگی در استان ساسکاچوان، تحصیلات، داشتن ارتباطات در استان مورد بررسی و ارزیابی میگردند.

زیر مجموعه سیستم اکسپرس اینتری کانادا

در آخرین دور دعوت، دولت استانی ساسکاچوان ۲۷۸ دعوتنامه برای متقاضیانی مهاجرت به کانادا، که دارای مشخصات لازم در استخر Express Entry فدرال بودند، صادر کرد. زیر مجموعه Express Entry ساسکاچوان به سیستم Express Entry فدرال مرتبط است، که مجموعه نامزدها را در سه برنامه اصلی مهاجرت در کلاس اقتصادی کانادا را مدیریت می کند. طبقه کارگر متخصص فدرال، مشاغل دارای مهارت و کلاس تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها، مهاجرین را جذب می کند.

متقاضیان اقامت دائم کانادا، براساس امتیازات در سیستم جامع رتبه بندی دسته بندی می شوند. در سیستم امتیازدهی متقاضیان بر اساس تسلط آنها به زبان انگلیسی و فرانسوی دو زبان رسمی کشور کانادا، تحصیلات، سابقه کار امتیاز دهی می شوند. متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند با توجه به قرعه کشی های متعدد که برگزار می شود دعوتنامه ITA دریافت خواهند کرد. به داوطلبان Express Entry که متقاضی اقامت دائم کانادا و دریافت نامزدی استانی از استان ساسکاچوان هستند، ۶۰۰ امتیاز اضافی نسبت به نمره سیستم جامع رتبه بندی  CRS در سطح فدرال تعلق می گیرد. و در واقع اخذ دعوتنامه برای اقامت دائم کانادای آنها تضمین می شود.

زیر شاخه مشاغل مورد نیاز In-Demand Occupations در مهاجرت استانی ساسکاچوان

زیرمجموعه مشاغل موردنیاز، برای متقاضیان مهاجرتی که فاقد پروفایل Express Entry هستند، آزاد است. ۲۵۷ داوطلب مشاغل مورد نیاز برای درخواست نامزدی استانی دعوت شدند. و مانند زیرمجموعه اکسپرس انتری، داوطلبان برای انتخاب به نمره استانی حداقل ۸۲ نیاز داشتند. در قرعه کشی ۲۴ سپتامبر دعوت نامه ها برای نامزدهای ۸۱ شغل از جمله مدیران ارشد، نمایندگان فروش و اپراتورهای ماشین آلات که دارای سابقه کاربودند، از میان دیگر متقاضیان انتخاب شدند.

برای دیدن لیست کامل مشاغل موجود در این قرعه کشی، به وبسایت دولت ساسکاچوان مراجعه کنید.

ofogh 162 01 300x160 - لیست جدید متقاضی مهاجرت استانی کانادا | استان ساسکاچوان | وکیل و ویزای اسان

موسسه بین المللی افق به خاطر آسان تر کردن کار شما عزیزان و مشتاقان مهاجرت به کانادا جدیدترین و بروزترین اخبار مهاجرتی را در سایت و شبکه های اجتماعی قرار می دهد. همچنین شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت افق جدیدترین اخبار درباره مهاجرت استانی ساسکاچوان مهاجرتی دولت کانادا را از طریق ایمیل خود دریافت کنید. کافی است وارد سایت افق به آدرس  www.ofoghint.com شوید و در پایین صفحه ایمیل خود را وارد کرده و دکمه عضویت را بزنید. شما می توانید پس از عضویت تمام اخبار را از طریق ایمیل خود پیگیری و مطالعه نمایید. همچنین می توانید عضو اینستاگرام ما به آدرس info.cec.iom@ شوید و آخرین اخبار را نیز از طریق پیج اینستاگرام ما دنبال کنید. حتی اگر دارای پیج لینکدین هستید نیز می توانید اخبار مهاجرتی از طریق شبکه های اجتماعی لینکدین پیگیری و دنبال کنید.

شما می توانید برای مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، مهاجرت از طریق سیستم اکسپرس اینتری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و کارافرینی ومهاجرت از روش های استانی به موسسه افق مراجعه کرده و با بررسی شرایط خود توسط وکلای ما بهترین روش را انتخاب کنید. وکلای ما در ایران و در کانادا عضو رسمی ICCRC کانادا بوده و شما می توانید با اطمینان کامل پرونده خود را به آنها بسپارید.

وکلای ما دارای تخصص های لازم در زمینه مشاوره و انجام امور مهاجرتی در تمامی روش های مهاجرت به کانادا هستند.که بیش از ۶۱ روش مهاجرت به کانادا وجود دارد. وکلای ما می توانند به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند. خانواده افق با صداقت کامل در کنار شما تا اخذ ویزی اقامت دائم کانادا خواهند بود. می توانید با اطمینان پرونده تان را به ما بسپارید. در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهام در ذهن تان می توانید با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس گرفته و از مشاوره های رایگان گروه بین المللی افق بهرمند شوید. مشاورین و کارشناسان ما در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو شما عزیزان خواهند بود. فرصت های طلایی خود را از دست ندهید. همین الان با ما تماس بگیرید.