برگزاری بیش از ۱۶۰ قرعه کشی استان کانادا

خوشبختانه گزینه های راحت تری برای اخذ اقامت دائم کانادا نسبت به برنامه اکسپرس اینتری (Express Entry) وجود دارد. سیستم اکسپری اینتری مرجع اصلی تامین نیروی کار ماهر خارجی است که پروفایل داوطلبان را بررسی میکند. شرکت کنندگان در سیستم اکسپرس اینتری بر اساس فاکتورهایی مانند سن، تحصیلات، تجربه کار تخصصی و مهارت زبان رتبه بندی می شوند. سپس برای داوطلبینی که بالاترین رتبه را دارند می توانند برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق قرعه کشی های استان کانادا دوره ای اقدام کنند. در سال ۲۰۱۹ حداقل امتیاز لازم جهت دریافت دعوتنامه بین ۴۳۸ تا ۴۷۰ متغیر است. یک نگاه کلی به مجموعه داوطلبین اکسپرس اینتری در تاریخ  ۱۵ آگوست ۲۰۱۹، نشان میدهد که تنها در حدود ۱۳ درصد از کاندیداهای این برنامه امتیازی در محدوده ی مذکور کسب می کنند.

برای اکثریت داوطلبینی که امتیاز آن ها کمتر از افراد منتخب برنامه اکسپرس اینتری است و یا فاقد پروفایل اکسپرس اینتری می باشند، روش های فراوانی برای مهاجرت استانی وجود دارد. این روش ها به برنامه کاندید مهاجرت استانی به کانادا یا PNP مرتبط هستند که به استان ها و مناطق شرکت کننده این اجازه را می دهند تا تعدادی از داوطلبین مهاجرت به کانادا را برای دریافت اقامت دائم انتخاب کنند.

گروه مهاجرتی بین الملل افق تمامی اطلاعات لازم از قبیل بهترین شهر های کانادا برای ایرانیان مهاجر ۲۰۲۰ یا بهترین شهر از نظر اب و هوا و زندگی … را در اختیارتان قرار خواهد داد. بهترین راهنما برای مهاجرت کم هزینه و تضمینی کانادا ۲۰۲۰ گروه افق میباشد. برای مهاجرت به کشوری توریستی مانند کانادا هم اکنون از طریق گروه مهاجرتی کانادا افق اقدام کنید.

از ژانویه امسال بیش از ۱۶۰ قرعه کشی از طریق روش های استانی برگزار شده است که در مقایسه با ۱۷ قرعه کشی در شهر های کانادا با روش اکسپرس اینتری بسیار قابل توجه است.

روش های قرعه کشی استانی کانادا

تمامی نه استان و دو منطقه ای که در برنامه (Provincial Nominee Program) شرکت دارند، برنامه های مهاجرتی مرتبط با اکسپرس انتری خود را دارند. بسیاری از این روش های استانی قرعه کشی مخصوص به خود را دارند و غالبا حداقل امتیاز آن ها کمتر از حداقل امتیاز لازم برای اکسپرس اینتری میباشد. برای مثال امسال استان آلبرتا کاندیداهایی با امتیاز ۳۰۰ دعوت کرده است. سایر استان ها مانند ساسکاچوان و نوا اسکوشیا امتیاز اکسپرس اینتری کاندیدا ها را درنظر نمی گیرند.

وکیل مهاجرت به کانادا در گروه مهاجرتی افق که وکیل رسمی ICCRC کانادا میباشد و اشراف زیادی به قوانین و شرایط دولت فدرال کانادا و استان های کانادا دارد بهترین شهر برای مهاجرت به کانادا را پیشنهاد خواهد کرد. همراه افق باشید و آینده ای درخشان را برای خود رقم بزنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره برگزاری قرعه کشی در بهترین شهر های کانادا میتوانید با دفتر مهاجرتی افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس بگیرید وکلا و مشاوران باتجربه در امور مهاجرتی در موسسه مهاجرتی افق تمامی اطلاعاتی که برای مهاجرت سریع کانادا، روادید اقامت کانادا ۲۰۲۰، مهاجرت تحصیلی به کانادا یا اقامت کانادا ۲۰۲۰ شرایط و قوانین مهاجرتی یا تحصیل در کانادا ۲۰۲۰ برای ایرانیان، شرایط کار در کانادا، و … لازم دارید در اختیارتان قرار میدهند. گروه بین المللی افق  از طریق سایت اینترنتی به نشانی www.ofoghint.com همیشه همراه لحظه به لحظه ی مهاجرت شما به کانادا است.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا