افزایش استخدام در پنج استان کانادا در ماه آگوست

براساس گزارش Statistics Canada میزان استخدام در ماه آگوست درنتیجه افزایش مشاغل پاره وقت، رشد چشمگیری داشته است، به طور کلی این افزایش در ۵ استان کانادا صورت گرفته در حالی که در سایر استان ها تغییری مشاهده نمی شود.

آنتاریو با تولید ۵۸٫۰۰۰ موقعیت شغلی پاره وقت، بیشترین میزان افزایش شغل را در بین شهر های کانادا در ماه آگوست داشته که این میزان نسبت به آگوست سال گذشته ۳٫۵ درصد افزایش داشته است. برنامه مهاجرت استانی آنتاریو (OINP) نیز راه های مختلفی برای مهاجرت نیروی کار ماهر خارجی ارائه می دهد که به سیستم اکسپرس اینتری فدرال مرتبط است و به طور معمول به پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما کانادایی نیاز ندارد.

نرخ استخدام در استان کبک برای دومین ماه پیاپی با ایجاد ۲۰٫۰۰۰ شغل جدید درماه آگوست افزایش داشته است. بیشتر این موقعیت های شغلی در حوزه های اقتصاد، بیمه و املاک ایجاد شده است. ماه گذشته استان کبک با ۴٫۷ درصد کمترین نرخ بیکاری را در بین شهر های کانادا داشته است. تعداد افراد استخدام شده در ماه اگوست در منیتوبا کانادا ۵٫۲۰۰ نفر بوده که در این استان بیشترین میزان از ابتدای سال ۲۰۱۹ است. استخدام در بخش های علمی و خدمات فنی رشد ۸٫۵ درصدی نسبت به آگوست سال گذشته داشته است. نرخ بیکاری این استان همچنان ثابت و ۵٫۶  درصد می باشد.

estekhdam august 400x229 - افزایش استخدام استان های کانادا | جاب آفرهای جدید | موقعیت شغلی کانادااستان کانادا" width="297" height="170" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/09/estekhdam-august-200x114.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/09/estekhdam-august-300x171.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/09/estekhdam-august-400x229.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/09/estekhdam-august-600x343.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/09/estekhdam-august.jpg 700w" sizes="(max-width: 297px) 100vw, 297px" />

استان ساسکاچوان کانادا (برنامه استانی ساسکاچوان) در ماه گذشته ۲٫۸۰۰ استخدام جدید داشته که به کاهش نرخ بیکاری در این استان کمک شایانی کرده است. در مقایسه با آگوست سال گذشته نرخ استخدام نیز ۲٫۲ درصد رشد کرده است.

استان نیوبرانزویک کانادا (برنامه کارآفرینی استانی نیوبرانزویک) نیز نسبت به ماه جولای، افزایش ۲۳۰۰ نفری در تعداد استخدام های خود داشته که باعث رشد ۹ درصدی برخی صنایع در این استان شده است. نرخ بیکاری در این استان در حدود ۸٫۶ می باشد.

در ماه آگوست در مجموع ۱۰۹٫۰۰۰ شغل جدید در حوزه های علمی، حرفه ای و خدمات فنی ایجاد شده که در مقایسه با سال گذشته رشد ۷٫۴ درصدی داشته است. براساس گزارش Statistics Canada این تعداد سریعترین نرخ رشد در بین بخش های اصلی صنعت می باشد.

برای مهاجرت و استخدام در شهر های کانادا و مهاجرت سریع کاری به کانادا و کار در کانادا، روادید اقامت دائم و موقت کانادا، سرمایه گذاری و کارافرینی در کانادا، مهاجرت استانی به کانادا و … گروه افق جز بهترین پیشنهاد ها برای شما خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق میتوانید با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. همراهی شما تا رسیدن به اقامت دائم کانادا، اخذ پاسپورت کانادایی، تابعیت و شهروندی کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ تعهد ماست.