مهاجرت کاری به کانادا از طریق اسکیل ورکر افق ۲۰۲۰

 

مهاجرت کاری به کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled Worker) کانادا ۲۰۲۰ چیست؟

اسکیل ورکر کانادا یک برنامه امتیاز بندی برای جذب نیروی کار بین المللی است که توسط دولت فدرال کانادا طراحی شده است.
مهاجرت کاری به کانادا از طریق اسکیل ورکر کانادا ۲۰۲۰ به وسیله سیستم اکس‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پرس اینتری انجام میشود. در این روش مهاجرتی کانادا افراد بر اساس شرایط خود امتیاز بندی میشوند و در مرحله Pool یا استخر (استخر اول و دوم) افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند توسط دولت کانادا برای مهاجرت اسکیلد ورکر کانادا انتخاب میشوند. این افراد در نهایت میتوانند برای اخذ اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ اقدام کنند. استان کبک کانادا (Quebec) نیز برنامه اسکیل ورکر مختص به خود را دارد که از طریق برنامه اریما (Arrima) انجام میشود. در این برنامه نیز افراد بر اساس شرایط خود و نیاز بازار کار کبک امتیاز بندی  شده و افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند و دارای مشاغل مورد نیاز استان کبک هستند انتخاب میشوند و از طرف ایالت کبک کانادا برای انها دعوتنامه صادر میشود. برنامه اسکیلد ورکر دیگری وجود دارد که مخصوص استان ساسکاچوان کانادا (Saskatchewan) بوده و این استان در هر زمان مشخصی لیست مشاغل مورد نیاز ساسکاچوان کانادا را معرفی میکند.

افرادی که دارای ناک (NOC) شغلی مورد نیاز استان هستند و امتیاز بیشتری را کسب کرده اند از طرف استان برای مهاجرت کانادا اسکیل ورکر کانادا انتخاب میشوند. گروه کاریابی مهاجرتی افق دارای تجربه زیادی برای ثبت نام اسکیل ورکر کانادا یا اسکیل ورکر کانادا افق یا مهاجرت اسکیل ورکر کانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت کانادا از طریق اسکیلد ورکر ۲۰۲۰ برای ایرانیان یا شرایط اسکیل ورکر کانادا مهاجرت یا فرم ارزیابی اسکیلد ورکر کانادا یا اسکیلد ورکر فدرال کانادا یا نمره ایلتس برای اسکیلد ورکر کانادا یا اسکیلد ورکر ساسکاچوان شرایط یا اسکیلد ورکر کبک ۲۰۲۰ ایرانیان مهاجر یا حداقل امتیاز ساسکاچوان اسکیلد ورکر یا محاسبه انلاین اسکیل ورکر ساسکاچوان کانادا یا Skilled Worker کبک کانادا ۲۰۲۰ یا اسکیل ورکر کانادا مهاجرت و … میباشد.

درصورتی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اسکیلد ورکر کانادا در سال ۲۰۲۰ را دارید فرصت را از دست ندهید و هرچه سریع تر برای تشکیل پرونده مهاجرتی اسکیل ورکر کانادا به گروه کاریابی کانادا افق مراجعه کنید. وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در موسسه کاریابی بین الملل افق با داشتن صدها پرونده مهاجرتی موفق توانسته است بسیاری از کلاینت های خود را به هدفشان که مهاجرت به کانادا و زندگی و اقامت در کانادا بوده است برساند. با گروه افق شما نیز به هدف مهاجرتی خود خواهید رسید.

high angle women taking business interest 300x205 - مهاجرت کاری به کانادا از طریق اسکیل ورکر افق 2020

ایا امکان مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر کانادا برای ایرانیان وجود دارد؟

بله، برنامه نیروی کار خارجی یا اسکیلد ورکر کانادا یکی از روش های مهاجرتی کانادا از طریق کار در کانادا است. همچنین این برنامه جز برنامه های اقامت دائم کانادا نیز میباشد. برای مهاجرت کانادا از طریق اسکیل ورکر کانادا شما باید حداقل امتیازات لازم در سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا را کسب کنید. سپس میتوانید به تشکیل پرونده مهاجرتی و اقامتی دائم کانادا بپردازید و از طریق Skilled Worker Canada 2020 به کشور کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم کانادا را نیز کسب نمایید. برای مهاجرت کاری به کانادا اسکیل ورکر ۲۰۲۰ لازم است ابتدا طی جلسات مشاوره شرایط شما به طور کلی بررسی شده و بهترین و کم ریسک ترین راه مهاجرت به کانادا کار، پیش روی شما قرار گیرد.

گروه مهاجرتی افق تمامی امور فوق را برای شما انجام میدهد. کارشناسان و وکلای باتجربه امور مهاجرتی کانادا در گروه افق راحت ترین و سریع ترین راه مهاجرت کانادا از طریق اسکیلد ورکر کانادا ۲۰۲۰ را به شما پیشنهاد خواهند کرد. اگر به دنبال مهاجرت سریع و کیفیت بالای پرونده های مهاجرتی کانادا هستید به گروه کاریابی مهاجرتی کانادا افق مراجعه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید.

حداقل امتیاز لازم برای قبولی در سیستم Skilled Worker کانادا چند است؟

چون سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا و برنامه اسکیل ورکر کانادا یک سیستم رقابتی برای مهاجرت به کانادا به حساب می اید نمیتوان حداقل امتیاز لازم برای قبولی در برنامه اسکیلد ورکر فدرال کانادا را مشخص کرد و حداقل امتیاز در این روش به رقبای شما بستگی دارد. اما به طور کلی اکسپرس اینتری کانادا دارای چهار مرحله است و درصورتی که شما بتوانید در مرحله اول از ۱۰۰ امتیاز حداقل ۶۷ امتیاز را کسب کنید میتوانید وارد مرحله بعدی یا سیستم اسکیل ورکر شوید. پس از ان شما مجاز خواهید شد که وارد مرحله استخر یا Pool شوید که امتیاز بندی در این مرحله تغییر کرده و امتیاز ها از ۱۲۰۰ امتیاز شروع میشود. که در این مرحله بر اساس شرایط خاصی از قبیل سن، سابقه کاری، مدرک تحصیلی و… امتیاز دریافت خواهید کرد.

اما با توجه به قرعه کشی هایی که تا کنون انجام شده است و مینیمم امتیازاتی که در قرعه کشی ها مشخص شده میتوان حدس زد که حداقل امتیاز لازم برای قبولی در سیستم اسکیل ورکر کانادا ۴۵۰ امتیاز است. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان و مشاوران مهاجرتی کانادا در موسسه افق تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. همچنین اخبار و اطلاعات جدید مربوط به مهاجرت کانادا، اقامت کانادا، کار در کانادا، شهروندی کانادا ۲۰۲۰، پیکاپ پاسپورت کانادا تضمینی ۲۰۲۰ و … را در سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مطالعه فرمایید. افق گام به گام تا پایان مسیر مهاجرتی کانادا همراه شما خواهد بود.

چگونه میتوانیم به اقامت دائم کانادا از طریق برنامه Skilled Worker کانادا برسیم؟

در صورت کسب امتیازات لازم و قبولی در سیستم اسکیل ورکر کانادا از طرف دولت کانادا و یا شهر های کانادا دعوتنامه ای برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق اسکیلد ورکر و کار در کانادا ارسال میشود. زمانی که شما از این طریق وارد خاک کانادا شوید کارت اقامت کانادا (PR Card) به شما اعطا خواهد شد. درنتیجه شما مجاز به اقامت و زندگی در کشور کانادا میشوید. گروه کاریابی افق با دانش و تجربه های وکالتی موفق اقامت سریع شما در کانادا را تضمین خواهد کرد. همراه افق باشید و از تخفیفات و تسهیلات فوق العاده ای که در ایام کرونا برای کلاینت های عزیز در نظر گرفته شده است بهره مند شوید. فرصت اندکی برای بهره گیری از تخفیفات باقی مانده است. افق بهترین و صمیمی ترین دوست برای افق اهداف مهاجرتی شما.

young couple purchase rent property real estate 300x200 - مهاجرت کاری به کانادا از طریق اسکیل ورکر افق 2020

شرایط لازم برای کسب امتیاز در سیستم تخصصی و مهارت و تجربه کاری چیست؟

از جمله شرایط لازم برای کسب امتیاز و قبولی در سیستم اسکیل ورکر فدرال کانادا ۲۰۲۰ برای مهاجرت کاری به کانادا به شرح زیر است:

  • سن مناسب: دارا بودن حداقل سن بالای ۲۱ سال و حداکثرسن ۴۸ سال
  • دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
  • دارا بودن مدرک زبان و حداقل نمره زبان (ILETS 6) با دو سال اعتبار
  • سابقه کار

در صورت داشتن شرایط فوق میتوانید برای مهاجرت به کانادا، کار در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا ازطریق برنامه نیروکار خارجی یا Skilled Worker کانادا ۲۰۲۰ اقدام کنید. گروه کاریابی مهاجرتی افق بهترین ها را برای مهاجرت به کانادا برایتان به ارمغان خواهد اورد.

ایا امکان محاسبه انلاین امتیاز برای برنام مهاجرتی تخصص و مهارت و کاری کانادا وجود دارد؟

بله، شما میتوانید از طریق سایت CIC دولت کانادا برای محاسبه امتیاز Skilled Worker اقدام کنید. همچنین برای راحتی شما عزیزان گروه بین المللی افق کانادا فرم ارزیابی محاسبه انلاین امتیاز اسکیلد ورکر کانادا ۲۰۲۰ را به زبان فارسی در سایت خود (Ofoghint.com or Ofoghint) قرار داره است. درنتیجه شما میتوانید به ارزیابی انلاین امتیازات خود برای مهاجرت اسکیلد ورکر کانادا بپردازید و از واجد شرایط بودن خود برای مهاجرت کانادا اطلاع پیدا کنید. افق مسیر مهاجرت به کانادا را برای شما هموار و اسان میکند.