اقامت دائم تحصیلی در شهر های کانادا

مهاجرت تحصیلی از دیرباز مورد توجه بسیاری از متقاضیان بوده است و تحصیل در شهر های کانادا به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است و همچنان آمار دانشجویان بین المللی در این پهناور زیبا رو به افزایش است. مهاجرت تحصیلی به کانادا دارای مزایای زیادی است از جمله باز شدن راه های متنوع برای اقامت دائم کانادا و همچنین یافتن شغل در هنگام تحصیل و پس از فارغ التحصیلی و بدست آوردن تجربه بی نظیر کاری در این کشور پهنار و از همه مهمتر کانادا یک کشور دوزبانه است و شما می توانید به دو زبان صحبت کنید و در حین زندگی به دو زبان مسلط شوید. همچنان کشور کانادا به عنوان یک ابر قدرت آموزشی در دنیا شناخته شده است  و همواره در رده های بین المللی قرار دارد.

graduation concept student throwing hats 300x200 - مهاجرت دانشگاه کالج | استان کانادا تحصیلی | ویزای دانشجویی افقاستان کانادا تحصیلی" width="300" height="200" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/graduation-concept-student-throwing-hats-200x133.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/graduation-concept-student-throwing-hats-300x200.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/graduation-concept-student-throwing-hats-400x266.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/graduation-concept-student-throwing-hats-600x400.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/graduation-concept-student-throwing-hats.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

مهاجرت تحصیلی در استان نیوفانلند و لابرادور

تحصیل در استان زیبا نیوفانلند و لابرادور کانادا به دلیل بالا بودن سطح آموزشی دانشگاه ها و دارا بودن اساتید بسیار قوی مورد توجه بسیاری از متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا قرار گرفته است.

این استان در شرق سرزمین زیبای کانادا قرار دارد و دارای دو بخش لابرادور و جزیره نبوفاندلند است. این استان به دلیل منابع طبیعی و انرژی مورد توجه بسیاری از افراد که خواهان مهاجرت هستند قرار گرفته است. بزرگترین دانشگاه در این استان مموریال است که در شهر سنتجان قرار گرفته است که اکثریت جمعیت این استان در این شهر زیبا زندگی می کنند.

وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه بین المللی کانادا افق با دارا بودن نمایندگی از دانشگاه های معتبر کانادا همواره بهترین راه را به شما پیشنهاد خواهد داد و برای شما از بهترین دانشگاه های کانادا پذیرش خواهد گرفت. موسسه مهاجرتی افق همواره بهترین و سریع ترین راه مهاجرت به کانادا را به شما پیشنهاد خواهد کرد که در نهایت منجر به اقامت دائم کانادا می شود پس با خیالی آسوده پرونده مهاجرت تحصیلی خود را به ما بسپارید و با تحصیل در هر یک از شهرهای کانادا راهی جدید در زندگی خود باز کنید.

مزایای تحصیلی در این استان کانادا فراوان است از جمله:

دارا بودن کیفیت بالای تحصیل

کیفیت بالای سطح زندگی

دارای بودن هوای خوب

هزینه زندگی مقرون به صرفه

دانشجویان پس از تحصیل می توانند از طریق روش های استانی اقدام به اخذ اقامت دائم کانادا کنند.

دانشگاه های استان نیوفانلند و لابرادور:

دانشگاه مموریال:

علامت اختصاری این دانشگاه MUN است در سال ۱۹۵۲ تاسیس شد و دارای قدمت طولانی و بسیار قدرتمند در زمینه های مهندسی، پزشکی و آموزش دارد.

این دانشگاه شامل چهار پردیس است:

Grenfell Campus

Harlow Campus

Marine Institute

St.John’s Campus

دانشکده های تحصیلی در استان نیوفانلند کانادا:

دانشکده هنر

دانشکده مدیریت

دانشکده آموزش

دانشکده مهندسی

دانشکده پزشکی

دانشکده علوم

کالج های این دانشگاه:

موسیقی

پرستاری

داروسازی

تحصیلات تکمیلی

حرکت شناسی

و…

شهریه ها با توجه به مقطع و رشته در مهاجرت تحصیلی در استان نیوفانلند کانادا متفاوت است. شهریه در مقطع کارشناسی حدود ۷۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار در ترم است و مقطع کارشناسی ارشد حدود ۳۰۰۰ دلار تا ۴۰۰۰ دلار در ترم است.

تحصیل در این دانشگاه رقابتی است و دانشجویان باید فرم آنلاین را تکمیل کنند و مدارک مورد نیاز خود را در پرفایل آپلود کنند و مدرک زبان انگلیسی مورد نیاز آیلتس ۶٫۵ و تافل ۸۰ می باشد.

این دانشگاه  بیش از ۲۶۰ رشته دارد و دانشجویان بیشماری از سراسر دنیا را به خود جذب می کند.

اگر بدنبال شهریه پایین و هزینه زندگی پایین و حتی دنیال بورسه و کمک مالی هستید تحصیل در این دانشگاه گزینه مناسبی برایتان خواهد بود.

کالج های استان نیوفانلاند:

در کشور کانادا دانشجویان می توانند در مقاطع مختلف تحصیل کنند و کانادا دارای کیفیت آموزشی بالایی می باشد و هرساله دانشجویان زیادی را از سراسر دنیا به خود برای مهاجرت تحصیلی در این استان جذب می کند و از همه مهمتر دانشجویان می توانند به دو زبان انگلیسی و فرانسوی تحصیل کنند.

students prepearing exams university 300x200 - مهاجرت دانشگاه کالج | استان کانادا تحصیلی | ویزای دانشجویی افقاستان کانادا تحصیلی" width="300" height="200" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/students-prepearing-exams-university-200x133.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/students-prepearing-exams-university-300x200.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/students-prepearing-exams-university-400x266.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/students-prepearing-exams-university-600x400.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/students-prepearing-exams-university.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

حال به دوره های ارائه شده در مهاجرت تحصیلی استان کانادا می پردازیم

کشور کانادا با ارائه دوره های متنوع آموزشی دانشجویان بیشماری را از سراسر جهان به خود جذب می کند. افراد می توانند به توجه به مقطع تحصیلی و همچنین علاقمندی خود در هر دوره ای شرکت کنند و از سطح آموزشی عالی کانادا بهرمند شوند. داشتن یک مهاجرت تحصیلی به هر یک از شهر های کانادا که موفق هم باشد لازمه آن داشتن اطلاعات کافی و مشورت با وکیل مهاجرت به کانادا است. موسسه بین المللی افق با داشتن سابقه درخشان در امر تحصیل و مهاجرت کانادا همواره می تواند به شما در تصمیم گیری مهم زندگی تان کمک کند. با مشورت با وکیل مهاجرت به کانادا موسسه مهاجرتی کانادا افق سعی دارد در هزینه هایتان صرفه جویی کنید زیرا همواره وکلای باتجربه کانادا راه درست و ارزان ترین راه را به شما پیشنهاد می کنند.

دوره های کالج

دوره کالج بیشتر بر مهارت های کاربردی و عملی دانشجویان تمرکز دارند و هر ساله مورد استقبال دانشجویان زیادی قرار می گیرد. شرایط پذیرش کالج از دانشگاه بسیار راحتر است از طرف دیگر ریسک ویزا بالاتر است. اما شما باید یک تحقیق خوب در زمینه تحصیلی و مشخص کردن هدف تحصیل خود و همچنین مشورت با مشاورین و وکلای موسسه بین الملل افق می توانید این ریسک را به پایین تر حد خود برسانید و تصمیمی درستی را برای آینده خود بگیرید و بتوانید در مسیر درست زندگی خود قدم بردارید. گروه افق با نمایندگی کالج های کانادا می تواند در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در هر یک از شهر های کانادا به صورت کاملا حرفه ای عمل کند.

برای پذیرش از کالج ها داشتن مدرک زبان الزامی نیست. دوره های کالج اصولا ۱ تا ۳ سال است و شهریه آن بین ۸۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ متغیر است.

دوره های لیسانس

دوره لیسانس Bachelor’s degree یک دوره ۴ ساله است. افراد می توانند به دوزبان انگلیسی و فرانسوی تحصیل کنند و شهریه در این مقطه بین ۱۲۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ هزار دلار متغیر است.داشتن ندرک دیپلم برای پذیرش الزامی است.

دوره Pre- Master

این دوره مخصوص دانشجویانی است که قصد تحصیل در دوره کارشناسی ارشد را دارند است. این دوره برای رشته های خوب است که یکسری پیش نیازها دارد و فرد نمی تواند آن پیش نیازها را برآورده کند مثل آزمون GRE و یا GMAT و یا رشته هایی مثل حقوق که پذیرش در آن بسیار سخت است.

دوره فوق لیسانس Master

دوره کارشناسی ارشد Graduate degree معمولا ۱ تا ۲ سال است و به دو صورت کورس بیس و یا ریسرچ ارائه می شود.

در دوره کورس بیس دانشجویان باید با شرکت در کلاس ها و گذراندن واحد های درسی ارائه شده مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت کنند و اما دوره های ریسرچ دانشجو بر روی یک موضوعی با همکاری استادش شروع به تحقیق کرده است. در بعضی از موارد دانشجو در ریسرچ بیس دانشجو از دانشگاه و یا استاد فاند دریافت می کند و بورسیه دریافت می کند. افراد به دور زبان انگلیسی و فرانسوی می توانند بعد از مهاجرت تحصیلی در این استان کانادا تحصیل کنند و داشتن نمره زبان انگلیسی الزامی است.

دوره دکتری

دوره دکتری حدود  ۳ تا ۵ سال طول خواهید کشید در دوره دکتری اصولا دانشجو فاند دریافت می کند که این فاند کل شهریه و یا نیمی از هزینه های تحصیلی دانشجو را پوشش خواهد داد و در دوره دکتری دانشجو در استان نیوفانلند کانادا بر روی یک موضوعی تحقیق می کند.

برای پذیرش در دوره دکتری شما نیاز به یک رزومه بسیار قوی دارید و همچنین باید مقالاتی را در سطح بین المللی به چاپ رسانده باشید. بدون داشتن رزومه قوی نمی توانید در مقطع دکترا تحصیل کنید.

دوره های دیپلما عالی Graduate Diploma

این دوره مختص افرادی است که دارای مدرک کارشناسی هستند و معمولا ۳۰ واحد درسی است و تز و پایان نامه ندارد و پس از گذراندن ۳۰ واحد مدرک Graduate Diploma را دریافت خواهد کرد.

دوره (Post-Baccalaureate Diploma) لیسانس پیشرفته

این دوره مخصوص افرادی که دارای مدرک لیسانس هستند و در این دوره دانشجویان ۸ ماه دوره تئوری و ۸ ماه دوره کارورزی در کارخانه ها و یا شرکت ها میگذرانند و در واقع شانس عالی برای استخدام شدن خواهند داشت. در این دوره افراد مهارت های زبان انگلیسی و کاری خود را به طرز فوق العاده ای ارتقا خواهند داد.

دوره های گواهینامه ها Certificate Programs

معمولا افراد در این دوره ها ۳۰ واحد را میگذرانند و ورود به این دوره ها بسیار آسان است برای ورود به این دوره ها باید دیپلم را داشته باشید و اصولا طول دوره یک سال می باشد. برای اطلاعات مفید در ارتباط با اقامت دائم کانادا نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

دوره های دیپلما Diploma Programs

دوره دیپلما اصولا دو سال است و معمولا افراد با ۳۰ واحد درسی مدرک دیپلما را دریافت خواهند کرد و پذیرش در این دوره ها آسان تر از لیسانس و کارشناسی ارشد است.

دوره های Co-op Program

در این دوره ها افراد در حین تحصیل در شرکت ها کار می کنند و حقوق هم دریافت خواهند کرد.

موسسه بین المللی افق همواره همراه شما خواهد بود. اگر میخواهید تحصیلات خود را در کانادا ادامه دهید برای اینکه بدانید شرایط لازمه را دارید با تکمیل فرم ارزیابی رایگان کارشناسان باتجربه ما شرایط شما را بررسی خواهند کرد و از طریق ایمیل به شما پاسخ خواهند داد و به شما خواهند گفت که کدام یک از روش های مهاجرتی برای شما کارسازتر خواهد بود. سایت افق www.ofoghint.com با داشتن اطلاعات جامع و دارا بودن بروزترین اطلاعات برای مهاجرت تحصیلی به هر یک از شهر های کانادا همواره در کنار شما خواهد بود. این اطلاعات جامع توسط کارشناسان زبده جمع آوری و در اختیار تک تک شما عزیزان قرا می گیرد.

با خیالی آسوده پرونده مهاجرت تحصیلی به کانادا خود را به ما بسپارید سعی ما جلب رضایت شماست.