مناطق دیدنی و جذاب استان نیوبرانزویک کانادا

نیوبرانزویک یکی از چهار استان زیبای آتلانتیک است، دارای مناطق دیدنی و بکر زیادی می باشد. درصدی زیادی از این استان پوشیده از جنگل است و دارای جزیره ساحلی می باشد. این استان یکی از اولین مناطقی است که اروپایی ها در آن وارد شده اند و Jacques Cartier اولین کسی بود که در سال ۱۵۳۴ وارد این منطقه شد. Saint John بزرگترین شهر این استان و Fredericton مرکز این استان می باشد. همچنین شهر Moncton یکی دیگر از مرکز شهری مهم این استان می باشد. انگلیسی و فرانسوی دو زبان رسمی استان نیوبرانزویک می باشد. درصد بیشتر از مردم این استان به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

آب و هوای این استان کوهستانی بوده و دارای آب و هوای مناسب در فصل تابستان و در فصل زمستان با بارش قابل توجهی برف همراه است. این استان دارای منابع سرشار طبیعی میباشد که بخش اصلی اقتصاد این استان است. با توجه به مساحت زیاد جنگل ها محصولات چوبی از صادرات این استان به شمار می رود. استان نیوبرانزویک به خاطر دارا بودن مناطق بکر توریست های زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می کند، و یکی از عوامل اشتغال در نیوبرانزویک به شما می رود.

مرکز این استان زیبا شهر فردریکتون می باشد. این شهر در سال ۲۰۰۸ از سمت موسسه جوامع هوشمند در نیویورک به عنوان یکی از هفت شهر هوشمند دنیا انتخاب شده است. فردریکتون اولین شهر کاناداست که از سال ۲۰۰۳ سیستم وای فای اینترنت در سطح شهر را راه اندازی کرده است. یکی از جالب ترین موارد درباره این استان دارا بودم مردم خونگرم و مهربان است که با مهاجرین و تازه واردین خیلی سریع رابطه دوستانه برقرار می کنند.

افرادی که عاشق طبیعت و زندگی در طبیعت هستند. استان نیوبرانزویک محل مناسبی برای زندگی و دارای مناطق زیبا و دیدنی می باشد. مسکن در استان نیوبرانزویک نیز نسبت به استان های دیگر ارزان تر بوده و متوسط قیمت خانه ها حدود ۱۶۸۰۰۰ دلار است. این استان هر ساله مهاجرین زیادی را از طریق PNP استانی جذب می کنند. تا بتوانند سریعتر اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. بهترین شهر های این استان برای سکونت شهر سنت جان، مونکتون و فردریکتون می باشد. در واقع بیشتر جمعیت استان نیوبرانزویک هم در این بخش ها ساکن هستند. این شهر ها برای سکونت توسط افراد انتخاب می شوند، زیرا دارای فرصت های شغلی زیادی از جمله درحوزه چوب و ماهی گیری می باشد. استان نیوبرانزویک با داشتن دانشگاه های معتبر دانشجوهای زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب کرده است. دانشگاه New Brunswick که یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها در کانادا می باشد. دانشگاه Mount Allison که دارای سطح بالایی علمی نیز است.

ofogh 114 02 300x200 - استان نیوبرانزویک (New Brunswick) | مناطق دیدنی و سفر به کانادا | مهاجرتی اسان

استان نیوبرانزویک جاذبه های گردشگری و مناطق دیدنی زیادی دارد. که در این بخش به قسمت های مهم آن نیز می پردازیم:

 خلیج فاندی:

این خلیج زیبا بین استان نوا اسکوشیا و نیوبرانزویک در سواحل اقیانوس اطلس قرار گرفته است که جزء مناطق دیدنی می باشد، این خلیج شگفت انگیز به عنوان یکی از شگفتی های طبیعت در سال ۲۰۰۹ شناخته شده است. خلیج فاندی بزرگترین جز و مدهای جهان را نیز دارد. توریست های زیادی به خاطر داشتن سواحل زیبا و فانوس دریایی و پارک ها و… جذب این منطقه می شوند.

ofogh 114 03 300x200 - استان نیوبرانزویک (New Brunswick) | مناطق دیدنی و سفر به کانادا | مهاجرتی اسان

منطقه Garrison

 در فردریکتون منطقه گریسون قرار دارد. که در واقع محل استقرار پادگان انگلیسی ها از سال ۱۷۸۴ تا ۱۸۶۹ بوده است. اما امروزه تبدیل به مکان تاریخی برای جشنواره تابستانه و تورهای پیاده روی شده است.

ofogh 114 04 300x199 - استان نیوبرانزویک (New Brunswick) | مناطق دیدنی و سفر به کانادا | مهاجرتی اسانروستای Acadien

 این روستای تاریخی دارای ۴۰ ساختمان و همچنین هتل بازسازی شده شاتو آلبرت نیز است. و از مناطق بسیار جذاب و دیدنی در استان نیوبرانزویک کانادا می باشد.

ofogh 114 05 300x225 - استان نیوبرانزویک (New Brunswick) | مناطق دیدنی و سفر به کانادا | مهاجرتی اسان

Parlee Beach Provincial Park

این پارک در نزدیکی شهر شدیاک قرار گرفته است. آب های گرم و شن های نرم مکان های بسیار عالی برای اسکان خانواده ها در تابستان ایجاد کرده است. مکان های برای تفریحاتی همچون شنا، والیبال و مراکز خرید و سایر امکانات برای رفاه افراد موجود می باشد.

ofogh 114 06 300x195 - استان نیوبرانزویک (New Brunswick) | مناطق دیدنی و سفر به کانادا | مهاجرتی اسان

Roosevelt Campobello International Park

این پارک برای اقامت تابستان مناسب می باشد. در این پارک ویلایی با ۳۴ اتاق وجود دارد. که در سال ۱۹۰۵ تا ۱۹۲۱ روزولت در آن زندگی می کرده است. پارک روزولت یکی از پارک های خیلی جذاب و دیدنی در استان نیوبرانزویک می باشد.

ofogh 114 07 300x128 - استان نیوبرانزویک (New Brunswick) | مناطق دیدنی و سفر به کانادا | مهاجرتی اسان

Grand Manan Island

این جزیره شامل جامعه ماهیگیری کوچک است که در مجاورت دهانه خلیج فاندی قرار دارد. با قایق می توان به این جزیره دسترسی پیدا کرد. توریست ها در فصل گرم سال به تماشای وال ها، پرندگان و دیگر موجودات دریایی می پردازند و لذت می برند.

ofogh 114 08 300x225 - استان نیوبرانزویک (New Brunswick) | مناطق دیدنی و سفر به کانادا | مهاجرتی اسان

پارک ملی فاندی:

این پارک دارای ۲۰۷ کیلومتر مساحت است. پارک ملی فاندی محل تلاقی جنگل های نیوبرانزویک با جزر و مد خلیج فاندی میباشد. در هنگام جزر و مد افراد می توانند به تماشای جلبک ها و صدف های دریایی بپردازند. در زمستان نیز افراد می توانند به تفریحاتی همچون اسکی و اسنوبرد سواری پرداخته و لذت ببرند. حتی ارودگاه هایی نیز برای افراد مهیا است تا بتوانند از امکانات رفاهی نیز استفاده کنند.

ofogh 114 09 300x188 - استان نیوبرانزویک (New Brunswick) | مناطق دیدنی و سفر به کانادا | مهاجرتی اسان

Hurtt Island RV Resrt

این تفریحگاه دارای سرسره های آبی، مینی بسکتبال، پیست پیاده روی، رانندگی با ماشین های گلف و… می باشد. رستوران های زیبا، میزها برای پیک نیک، استخرهایی برای کودکان و بزرگسالان نیز موجود است و دارای مناطق دیدنی از استان نیوبرانزویک در کانادا می باشد.

ofogh 114 11 300x200 - استان نیوبرانزویک (New Brunswick) | مناطق دیدنی و سفر به کانادا | مهاجرتی اسان

ofogh 114 10 300x225 - استان نیوبرانزویک (New Brunswick) | مناطق دیدنی و سفر به کانادا | مهاجرتی اسان

فانوس دریایی فردریکتون

این فانوس زیبا برای رونق تورهای قایقی ساخته شد. فانوس دریایی فردریکتون دارای مکان هایی برای خوردن نوشیدنی های محلی و بستنی می باشد.

ofogh 114 12 300x170 - استان نیوبرانزویک (New Brunswick) | مناطق دیدنی و سفر به کانادا | مهاجرتی اسان

سالن شهر فردریکتون:

این مکان در سال ۱۸۷۶ به سبک امپراطوری دوم ساخته شد، و هم اکنون به مکانی جهت ارائه خدمات شهری مانند بازار شهر، ایستگاه پلیس و زندان تبدیل شده است.

کلیسا جامع کریست

این کلیسا در اواسط قرن نوزدهم به سبک نئوگوتیک ساخته شده است و توریست ها از آثار هنری مانند شیشه های رنگی و چوبی آن و سنگ قبر موجود بسیار شگفت زده می شوند.

ofogh 114 13 300x167 - استان نیوبرانزویک (New Brunswick) | مناطق دیدنی و سفر به کانادا | مهاجرتی اسان

ساختمان مجلس قانون گذاری فردریکتون

این ساختمان از سال ۱۸۸۲ تا هم اکنون به عنوان نماد دموکراسی شناخته میشود. در واقع جایگزین ساختمان قبلی که در اثر آتش سوزی از بین رفته، شده است. شما می توانید به تماشای پرتره شاه جرج سوم و همچنین ملکه شرلوت اثر هنرمند جوشا رینولذر بروید و غرق در لذت گردید. این ساختمان به سبک امپراطوری دوم ساخته شده و یک ساختمان ماسه سنگی سه طبقه و برج های گوشه دار می باشد.

پارک ملی ایرویینگ:

این پارک دارای ۶۰۰ هکتار مساحت است و در یک شبه جزیره در شهر سنت جان قرار گرفته است. دارای چشم انداز های خیره کننده و فوق العاده جذاب می باشد. همچنین بیش از ۲۵۰ گونه پرنده مهاجر و دریایی نیز در این پارک زندگی می کنند.

شرکت مهاجرتی افق با دارا بودن بیش از ده ها سال سابقه درخشان در امر مهاجرت اعم از تحصیلی، کاری، توریستی و صدها پرونده مهاجرتی موفق آماده خدمت گذاری به شما عزیزان در جهت مهاجرت سریع به کانادا و اقامت دائم کانادا می باشد. زمان را از دست ندهید همین امروز دیر است. با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس گرفته و از مشاوره رایگان با وکلای مهاجرت این شرکت بهرمند شوید. وکلای ما در ایران و در کانادا آمادگی هر گونه همکاری و یاری به شما عزیزان را دارند و نهایت تلاش خود را کرده تا پرونده شما به موفقیت برسد. پرونده های مهاجرتی خود را با خیال آسوده به ما بسپارید.