استان منیتوبا 180 متقاضی را یک قدم به اقامت دائم نزدیکتر می کند.

استان منیتوبا 180 متقاضی را یک قدم به اقامت دائم نزدیکتر می کند.

استان مانیتوبا از 180 کارگر ماهر ، فارغ التحصیلان دانشجویی بین المللی و نامزدهای Express Entry برای یک نامزد استانی برای اقامت دائم کانادا در قرعه کشی جدید که در 7 نوامبر برگزار شد ، دعوت کرد.

برنامه استان منیتوبا  MPNP بطور دوره ای  از یکی از سه دسته برنامه مهاجرتی که افراد پروفایل خود را ثبت کرده بودند انتخاب کرد:

  • Skilled Worker in Manitoba
  • Skilled Worker Overseas
  • International Education

بدین ترتیب استان منیتوبا در سال 2019 مجموعا برای 6911 متقاضی مهاجرت توصیه نامه برای تقاضا یا LAA صادر کرده است.

قرعه کشی 7 نوامبر 180 LAA به شرح زیر صادر شد:

Skilled Worker in Manitoba: 133

Skilled Worker Overseas: 24

International Education Stream: 23

افرادی که مایلند تحت یکی از این دسته ها برای مهاجرت به منیتوبا اقدام کنند ، ابتدا باید پروفایل EOI ایجاد کنند ، که سپس وارد Pool می شوند.پروفایل ها بر اساس امتیاز از 1000 رتبه بندی می شوند که نشان دهنده تحصیلات ، تجربه کار ، ارتباطات با Manitoba و مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی از دیگر عوامل است.

تعداد مشخصی از متقاضیان با بالاترین امتیاز ، از MPNP توصیه نامه  LAA دریافت می کنند و می توانند درخواست خود را برای اقامت دائم کانادا ارسال کنند.

برای اینکه نامزدی استانی از Manitoba دریافت کنید ، متقاضیان Express Entry باید در یکی از مشاغل مورد درخواست Manitoba سابقه کار داشته باشند و یک ابراز علاقمندیی یا تمایل خود را  به MPNP ارسال کنند.

شاید برای شما مفید باشد.  ساسکاچوان 769 متقاضی اکسپرس اینتری | دعوتنامه جدید | مهاجرت با افق

متقاضیان Entry Express که در این دوره دعوت شده اند و نامزدی استانی دریافت می کنند ، 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی جامع  CRS دریافت می کنند و دعوت نامه درخواست اقامت دائم کانادا را در یک قرعه کشی فدرال اکسپرس بعدی به طور مؤثر تضمین می کنند.

Skilled Worker in Manitoba:

داوطلبان دعوت شده از طریق روش باید در Manitoba مشغول به کار باشند و از جمله سایر معیارها ، یک پیشنهاد شغلی تمام وقت و دائم از کارفرمای خود داشته باشند.

کمترین کاندیدای دعوت شده از طریق ماهر کارگر در گروه مانیتوبا در 7 نوامبر دارای امتیاز EOI 560 بود.

Skilled Worker Overseas:

قرعه کشی که در 7 نوامبر انجام شد تعداد24 توصیه نامه برای متقاضیان صادر شد  حداقل امتیار EOI 719 داشتند.

International Education Stream:

در این مسیر متقاضیانی  دعوت می شوند که باید دارای مهارت خاص مورد نیاز این استان باشند و دارای سه زیرمجموعه است:

  • Graduate Internship Pathway
  • Career Employment Pathway
  • Student Entrepreneur Pathway

در پذیرش 7 نوامبر از طریق این مسیر مهاجرتی 23 توصیه نامه برای تقاضا یا LAA صادر شد. حد اقل امتیاز این مسیر مهاجرتی اعلام نشده است.

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]فرم ارزیابی رایگان[/fusion_button]

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A2%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A8%D8%A7/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]محاسبه آنلاین امتیاز کارآفرینی منیتوبا[/fusion_button]

شاید برای شما مفید باشد.  استان آلبرتا در آخرین قرعه کشی از 132 متقاضی اکسپرس اینتری دعوت کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *