استان منیتوبا | مهاجرت کانادا | اعلام دعوتنامه متقاضیان | گروه افق

استان منیتوبا در آخرین پذیرش خود برای 193 متقاضی دعوتنامه صادر کرد

استان مانیتوبا (Manitoba Canada) در قرعه کشی که در 10 اکتبر برگزار شد برای  194 متقاضی مهاجرت دعوتنامه صادر کرد، که از این طریق متقاضیان می توانند برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند. متقاضیانی که  که دعوت شده بودند دارای پروفایل در یکی از سه مسیر مهاجرتی برنامه استانی منیتوبا بودند اکنون منیتوبا امسال مجموعا برای  6،574  متقاضی LAA صادر کرده است.

اکسپرس اینتری در استان منیتوبا:

این پذیرش که در 10 اکتبر انجام شد مجموعا برای 24 دعوتنامه برای متقاضیانی که در سیستم اکسپرس اینتری پروفایل داشتند صادر شد. همانطور که می دانید سیستم اکسپرس اینتری یک سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه سیستم جامع رتبه بندی مهاجر جذب می کند. داوطلبانی که واجد شرایط هستند وارد  استخر Entry Express می شوند، که افراد بر اساس  عواملی از جمله سن، تجربه کار، تحصیلات و توانایی زبان امتیاز بندی می شوند. از متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند دعوت می شود تا از طریق قرعه کشی های منظم از استخر Express Express، برای اقامت دائم کانادا درخواست کنند. به افرادی که دعوتنامه استان منیتوبا دریافت می کنند 600 امتیاز CRS اضافی نیز اعطا می شود و در دوره بعد دعوت نامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا صادر خواهد شد.

Skilled worker in Manitoba

در کل 147 LAA به متقاضیان  داده شد که برای Skilled Worker in Manitoba ابراز تمایل خود را ثبت کرده بودند این مسیر مهاجرتی راهی برای اخذ اقامت دائم کارگران ماهر خارجی موقت و دانشجویان خارجی که از موسسات آموزش عالی منیتوبا فارغ التحصیل شده اند باز می کند. از دیگه شرایط که باید متقاضیان داشته باشند این است که پیشنهاد کاری معتبر (تمام وقت و دائمی) از یک کارفرمای منیتوبایی داشته باشند. به EOI های کارگران ماهر از 1000 امتیاز رتبه بندی می شود و به بالاترین رتبه ها LAA داده می شود. پایین ترین امتیاز در این پذیرش که در 10 اکتبر انجام شد 567 بوده است.

شاید برای شما مفید باشد.  چالش مهاجرتی 50 ساله | مهاجرت و اقامت کانادا | گروه افق

استان منیتوبا

Skilled worker overseas

از این طریق 22 LAA برای متقاضیان صادر شد و متقاضیان بر اساس امتیازدهی منیتوبا رتبه بندی می شوند و نامزدهای این جریان نیز مطابق با سیستم امتیاز دهی EOI Manitoba رتبه بندی می شوند و حداقل امتیاز 718 بوده است.

International Education Stream

فارغ التحصیلان Manitoba با مهارت های خاص در این مسیر انتخاب می شوند. این جریان شامل سه زیر مجموعه است: Career Employment Pathway, Graduate Internship Pathway، Student Entrepreneur MPNP در قرعه کشی هفته گذشته 24 LAA برای متقاضیان بین المللی صادر کرد و حداقل امتیاز در این مسیر مهاجرتی اعلام نشده است.

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]فرم ارزیابی رایگان[/fusion_button]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *