استان منیتوبا از 221 کارگر خارجی و فارغ التحصیلان بین المللی دعوت کرد.

استان منیتوبا از 221 کارگر خارجی و فارغ التحصیلان بین المللی دعوت کرد.

استان مانیتوبا برای  221 متقاضی LAA صادر کرد تا بتوانند برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند. این قرعه کشی در تاریخ  6 دسامبر برگزار شد  و از متقاضیان در سه دسته   Skilled Worker in Manitoba  ،  International Education  Skilled Worker Overseas   پروفایل را ثبت کرده و مجموعا برای 7.362 متقاضی  LAA صادر کرده است.

این دعوتنامه به شرح ذیل است:

  • Skilled Workers in Manitoba: 165
  • Skilled Workers Overseas: 23
  • International Education Stream: 33

Expression of Interest:

افراد باید ابتدا پروفایل ابراز تمایل یا EOL را بسازند و سپس وارد صف خواهند شد پروفایل بر اساس عواملی مانند تحصیلات، سابقه کار، ارتباط با منیتوبا، تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی و … از 1000 امتیاز رتبه بندی می شوند و برای بالاترین امتیاز LAA صادر خواهد شد.

یکی از شرایط برای انتخاب شدن از سوی استان منیتوبا داشتن سابقه کار در یکی از مشاغل مودر نیاز می باشد و متقاضیان اکسپرس اینتری که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی دریافت خواهند کرد که دریافت دعوتنامه برای اقامت دائم را تضمین می کند.

در آخرین قرعه کشی ، کمترین امتیاز متقاضی  Skilled Worker در Manitoba Stream ، امتیاز 522 را کسب کرد.

پایین ترین رتبه  در  Skilled Worker Overseas Stream با امتیاز 718 بوده است .

از 221 نفری که در پذیرش 6 دسامبر دعوتنامه دریافت کردند، 18 نفر در اکسپرس انتری پروفایل داشتند.

 Skilled Worker Overseas and Skilled Worker in Manitoba:

متقاضیان در این دسته برنامه مهاجرتی باید حتما پیشنهاد شغلی تمام وقت و دائم  از کارفرمایان منیتوبا داشته باشند و حتما پروفایل خود را نیز ثبت کرده باشند.

ابراز علاقمندی کارگران ماهر از 1000 امتیاز رتبه بندی می شود و متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند LAA دریافت خواهند کرد.

از این مسیر 23 توصیه نامه برای تقاضا صادر شد.

International Education Stream:

  این مسیر برای فارغ التحصیلان مانیتوبا با مهارت های خاص  مورد نیاز بازار کار استان منیتوبا می باشد.

این مسیر شامل سه زیر مجموعه است:

Career Employment Pathway, Graduate Internship Pathway, and the Student Entrepreneur Pathway.

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4d00e8″ button_gradient_bottom_color=”#4d00e8″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]فرم ارزیابی رایگان[/fusion_button]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *