استان ساسکاچوان برای ۵۵۱ متقاضی مهاجرت دعوتنامه صادر کرده است

ساسکاچوان در ۱۹ نوامبر دور جدیدی از قرعه کشی خود را برای صدور دعوتنامه ها در مهاجرت به این استان برگزار کرد. برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان SINP از طریق دو زیرمجموعه اکسپرس اینتری و مشاغل مورد نیاز Occupations In-Demand متقاضیان را مورد هدف قرار داده است. آنها در مجموع برای ۵۵۱ متقاضی دعوت نامه صادر کرده اند و همچنین دارا بودن پیشنهاد شغلی نیز جز شرایط نبوده است متقاضیان بایستی پروفایل ابراز تمایل را در برنامه مهاجرت ساسکاچوان ثبت کرده باشند. همچنین در شغلی که مرتبط با تحصیل شان بوده نیز حداقل یک سال سابقه کار داشته باشند. متقاضیان علاقمند به مهاجرت به ساسکاچوان باید پروفایل علاقمندی خود را ایجاد کنند و با نشان دادن سابقه کار، مهارت زبان انگلیسی، سن و دیگر توانایی های خود برای اسکان و تشکیل زندگی در ساسکاچوان را ثابت کنند.

Saskatchewan Legislative Building 30729289 300x200 - استان ساسکاچوان کانادا | متقاضیان مهاجرت | دعوتنامه گروه افق

برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان تمامی پروفایل های متقاضیان را به دقت بررسی کرده و آنها را ارزیابی می کند و به پروفایل ها از ۱۰۰ امتیاز می دهد، متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند برای اقامت دائم کانادا دعوتنامه را دریافت می کنند و انتخاب می شوند. همچین همچنین مدرک تحصیلی و شغلی متقاضیان نیز می بایستی معادل یابی شود تا ارزیابی شود که مدرک اخذ شده آنها با چه مدرک کانادایی نسبت دارد. در این برنامه مهاجرت استانی متقاضیانی شانس خواهند داشت که در بازار کار بیشترمورد پذیرش هستند. در بازار کار دارای شانس بیشتری را نیز می باشند. ۲۱۴ داوطلب در مجموع برای متقاضیان Express Entry صادر شده است و همچنین برای دعوت شدن به امتیاز EOI حداقل ۷۸ نیاز داشتند. متقاضیان بایستی دارای ۱۰ سال سابقه کار و همچنین سطح زبان انگلیسی CLB 8 یا بالاتر برای دعوتنامه در مهاجرت به ساسکاچوان نیاز داشته اند. در مجموع برای ۵۶ شغل در زیرمجموعه اکسپرس اینتری در این پذیرش واجد شرایط بوده اند. برای مشاهده مشاغل دعوت شده این لینک مراجعه کنید. 

images - استان ساسکاچوان کانادا | متقاضیان مهاجرت | دعوتنامه گروه افق

در مجموعه اکسپرس اینتری مرتبط با مهاجرت استانی ساسکاچوان است. سیستم اکسپرس اینتری مهاجرین را در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی بر پایه امتیازات و معیارهایی جذب می کند. افراد بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی که دو زبان رسمی کانادا می باشد، سن، تحصیلات، سابقه کار امتیاز دهی می کند. متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند در پذیرش های متناوب دعوتنامه دریافت خواهند کرد. می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. متقاضیان براساس دریافت دعوتنامه های دریافتی ۶۰۰ امتیاز اضافی را دریافت خواهد کرد و در دور بعدی قرعه کشی دریافت دعوتنامه آنها تضمین شده است. 

همچنین در زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز استان ساسکاچوان برای متقاضیانی که دارای پروفایل اکسپرس اینتری نیستند نیز باز شده است، در مجموع برای ۳۳۷ متقاضی دعوتنامه مهاجرت از طریق این زیرمجموعه برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان دعوت شده اند و حداقل امتیاز در این زیرمجموعه ۸۰ بوده است. متقاضیان که مایل به مهاجرت کاری در کانادا و مایل به اقامت دائم کانادا هستید می توانید با شرکت افق تماس گرفته و با کارشناسان ما در زمینه های متفاوت مهاجرتی مشورت کنید. اگر شما امتیازاتتان به اکسپرس اینتری فدرال نمی رسد می توانید از طریق روش های PNP های استانی امتیاز خود را به حد نصاب برسانید تا بتوانید اقامت دائم کانادا را بدست آورید. وکیل مهاجرت به کانادا می توانید در این امر مهم و حیانی شما را کمک کند. وکلای ما با دارا بودن کد ICCRC که ریجستر شده از سوی سازمان مهاجرت کانادا می باشند. شما می توانید با اطمینان کافی پرونده های مهاجرتی خود را به ما بسپارید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین راه را به شما نشان دهیم.

regina saskatchewan 300x181 - استان ساسکاچوان کانادا | متقاضیان مهاجرت | دعوتنامه گروه افق

همانطور که می دانید کانادا دارای بیش از ۶۱ روش مهاجرتی می باشد که یکی از این روش ها مهاجرت به ساسکاچوان از طریق دعوتنامه می باشد و اینکه کدام یکی از روش ها مناسب شما می باشد را به ما بسپارید. ما شرایط شما را به صورت اختصاصی ارزیابی کرده و شرایط شما را با ۶۱ روش مهاجرتی خواهیم سنجید و بهترین ها را برای شما رقم خواهیم زد. با موسسه ما همراه شوید تا بتوانید به آرزوهای خود دست یابید. موسسه ما با داشتن مجوزهای رسمی و همچنین همکاری با موسسات آموزشی پذیرش شما را تعهد خواهد داد. شرکت بین المللی افق با موسسات متفاوت آموزشی مشارکت کرده و قراردادهای رسمی را نیز دارد. شما می توانید در رشته مورد نظر خود در موسسه های آموزشی متفاوت در کانادا تحصیل کرده و به آرزوهای خود دست یابید. گروه ما با تکمیل مدارک مورد نیاز شما برای سفارت سعی خواهد کرد تا یک پرونده قوی برای شما ایجاد کند تا شما هر چه سریعتر ویزا خود را دریافت کنید و به رویای خود که تحصیل در دانشگاه های معتبر کانادا است دست پیدا کنید. با دارا بودن مدرک کانادایی شما می توانید هر چه سریعتر به اقامت دائم کانادا دست پیدا کنید.