روش های استانی مهاجرت و اخد ویزای کانادا

 مهاجرت و دریافت ویزا با برنامه استانی نیوفاندلند و لابرادور

از دیرباز تا کنون مهاجرت به کانادا مورد علاقه ی بسیاری از مردم بوده است. تاثیر مثبت افراد مهاجر بر اقتصاد این کشور باعث شد که روش های مختلفی برای مهاجرت به کانادا (منجمله روش های استانی مهاجرت) از سوی دولت این کشور ارائه شود. یکی از روش های مهاجرت به کانادا که روش سریع نیز می باشد روش استانی است. در این روش هر استان کانادا دارای شرایط خاص خود را برای مهاجرت به کانادا می باشد. کانادا شامل ۱۰ استان است که در این متن به برنامه ی استانی نیوفاندلند و لابرادور که NLPNP نیز نامیده می شود برای مهاجرت به کانادا پرداخته شده است.

town along coast bonne bay norris point gros morne national park newfoundland labrador - روش های استانی مهاجرت و اخد ویزای کانادا

استان نیوفاندلند و لابرادور از دو بخش مجزا تشكیل شده است که در شرق کشور کانادا می باشد. لابرادور به كشور كانادا متصل بوده و نیوفاندلند بخش جزیره ای این استان را تشكیل می دهد. این استان دارای برنامه ای برای مهاجرت سریع و آسان به كشور كانادا می باشد که به اخذ اقامت این کشور نیز منجر می شود.

استان نیوفاندلند و لابرادور به خاطر پیشرفت هایی که داشته است به نیروی اقتصادی قابل توجه این کشور شناخته شده است. برنامه استانی نیوفاندلند و لابرادور برای مهاجرت به کانادا یك برنامه مهاجرتی اقتصادی است به گونه ای که مهاجرت به کانادا و ساکن شدن در این استان باید بتواند به اقتصاد کشور کانادا کمک  کند. این برنامه به مهاجران ماهر و خانواده های آن ها كمك می كند كه به زندگی و اقامت كانادا بپردازند. برای دریافت پذیرش از این استان باید دارای معیار های خاصی از قبیل داشتن شغل یا پیشنهاد شغلی باشید.

hikers lookout trail lookout hills bonne bay gros morne national park newfoundland labrad - روش های استانی مهاجرت و اخد ویزای کانادا

برنامه استانی نیوفاندلند و لابرادور برای مهاجرت به كانادا  (اخذ ویزای استانی مهاجرت)

در گروه اول فرد متقاضی مهاجرت به کانادا در سیستم اكسپرس اینتری ثبت نام می كند. این روش راه را برای افرادی كه قصد مهاجرت به كانادا و اقامت در نیوفاندلند و لابرادور دارند (یکی از روش های استانی مهاجرت) هموار می كند. افراد متقاضی مهاجرت به كانادا در این روش بر اساس داشتن پیشنهاد شغلی معتبر انتخاب می شوند. افرادی كه از طریق NLPNP در سیستم اكسپرس اینتری ثبت نام می كنند واجد دریافت امتیاز اضافی از این سیستم می شوند که این امر منجر به دریافت دعوت نامه ITA برای اخذ اقامت دائم کانادا می شود.

در گروه دوم درخواست افرادی که پیشنهاد شغلی معتبر از یکی از کارفرمایان نیوفاندلند و لابرادور (یک روش استانی مهاجرت) دریافت کرده اند، پذیرش
می شود.

گروه سوم مختص افرادی است كه دارای مجوز كار بعد از فارغ التحصیلی از موسسات آموزش عالی واجد شرایط در کانادا باشند. متقاضی مهاجرت به کانادا باید دارای شغل یا پیشنهاد کار از یک کارفرمای استان نیوفاندلند و لابرادور بوده و در زمان درخواست در حوزه تحصیلی خود شاغل باشد.

fishing wharf twillingate north twillingate island newfoundland labrador canada - روش های استانی مهاجرت و اخد ویزای کانادا

با استفاده از این روش های استانی مهاجرت شما میتوانید به آسانی و به سرعت به كانادا مهاجرت كنید. روش های استانی كمك مضاعفی به شما برای دریافت اقامت دائم كانادا می كنند. شما می توانید با مشاوران با تجربه افق تماس گرفته و برای مهاجرت سریع به كانادا و اخذ اقامت از آن ها مشورت بخواهید.

شرایط لازم برای متقاضیان مهاجرت به كانادا با استفاده از روش استانی نیوفاندلند و لابرادور به شرح زیر می باشد:

  • داشتن یک پیشنهاد کار تمام وقت از یكی از کارفرمایان نیوفاندلند و لابرادور
  • دارا بودن یک مجوز کار معتبر یا واجد شرایط اپلای برای یک كار معتبر
  • تجربه ی مورد نیاز برای انجام شغل مورد نظر در استان نیوفاندلند و لابرادور
  • ارائه دلایل كافی برای قصد و توانایی اقامت در استان نیوفاندلند و لابرادور
  • تمكن مالی کافی برای اسکان و اقامت در استان نیوفاندلند و لابرادور
  • داشتن مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسه و اثبات آن به افیسر

برای اطلاع از شرایط خود فرم ارزیابی رایگان در سایت را تكمیل كنید. مشاوران شرکت افق، آمادگی ارائه بهترین مشاوره ها را برای رفع نگرانی های شما در اخذ ویزای موقت و یا دائم کانادا، مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای تحصیلی با کمترین هزینه و در سریعترین زمان را دارا هستند. با ما به افق آینده رویایی خود نزدیک شوید. با کارشناسان امور مهاجرت و پذیرش کانادا تماس حاصل کنید.