استادی پلن کانادا (Study Plan Canada) مهاجرت اقامت سریع | مهاجرتی افق

استادی مهاجرت کانادا (استادی پلان یا Study Plan Canada) چیست؟

استادی پلن یا استادی مهاجرت کانادا در واقع برنامه تحصیلی فرد متقاضی تحصیل در کانادا میباشد و هدف فرد از تحصیل در کانادا را مشخص میکند. در Study Plan فرد باید به توضیح مسائلی از قبیل اینکه چرا چنین رشته و دانشگاهی را در کشور کانادا و یا در شهر های کانادا انتخاب کرده است بپردازد. همچنین پرداختن به این نکته که تحصیل در کانادا چه تاثیر و مزایایی مثبتی در اینده فرد، کسب علم و دانش و یافتن شغل مناسب برای او دارد نیز بسیار حائز اهمیت میباشد. در صورتی که نامه استادی پلن متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا مورد تایید افیسر قرار گیرد واجد شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا خواهند شد. درنتیجه یکی از عوامل مهم برای دریافت ویزای تحصیلی دانشجویی کانادا نگارش صحیح و درست استادی اقامت پلن کانادا Study Plan Canada 2020 است. درصورتی که متقاضی تحصیل در کانادا در سال ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ هستید ابتدا لازم است اطلاعاتی مورد نیاز خود را جمع اوری کرده و سپس به تشکیل پرونده تحصیلی کانادا بپردازید.

تمامی اطلاعاتی که شما برای مهاجرت کانادا از قبیل استادی پلن برای کانادا یا استادی پلن کانادا برای تحصیل یا استادی پلن اپلای ابرود (ابراد) یا نگارش استادی پلن یا نمونه استادی پلن برای اخذ ویزای تحصیلی ۲۰۲۰ یا تهیه استادی پلن یا چگونه استادی پلن بنویسیم یا ویرایش استادی پلن یا نمونه استادی پلن برای سفارت کانادا یا استادی مهاجرتی کانادا یا نوشتن استادی پلن برای کانادا یا برنامه تحصیلی کانادا ۲۰۲۰ یا سفارش استادی پلن یا هفت سوال استادی پلن یا شرایط اخذ ویزای تحصیلی بعد از ارائه استادی پلان یا استادی پلن افق یا مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل افق یا روادید ویزای کانادا یا اخذ اقامت کانادا از طریق تحصیل یا هزینه های زندگی در کانادا برای دانشجویان و… نیاز دارید را در گروه بین الملل افق خواهید یافت. وکلا و مشاوران مجرب در موسسه کاریابی بین الملل افق دارای سال ها سوابق درخشان در امور مهاجرت و تعداد بسیار زیادی پرونده ی موفق مهاجرتی کانادا میباشند. در نتیجه با داشتن تجربه و دانش فراوان مهاجرت تحصیلی شما به کانادا را تضمین خواهند کرد. همراه ما باشید و با تماس با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ پاسخ تمام سوالات مهاجرتی خود را دریافت کنید.

freelancer rewrites infrormation notepad 300x200 - استادی پلن کانادا (Study Plan Canada) مهاجرت اقامت سریع | مهاجرتی افق

ایا برای مهاجرت تحصیلی و تحصیل داشتن استادی پلن اهمیت دارد؟

بله، افرادی که متقاضی تحصیل در کانادا (Study in Canada) هستند تنها در صورتی میتوانند ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کرده و به تحصیل در کانادا بپردازند که استادی پلن خود را به افیسر مربوطه ارائه دهند. درنتیجه یکی از مدارک مهم برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا استادی پلن میباشد و داشتن ان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. استادی پلن مهاجرت کانادا نامه ای است که توسط دانشجوی متقاضی تحصیل در کانادا تهیه میشود لذا لازم است در ابتدا تمامی اطلاعات و قوانین مربوط به نگارش ان را بیاموزند. گروه مهاجرتی کانادا افق افتخار دارد در تمامی مراحل مهاجرت تحصیلی به کانادا، ترجمه مدارک، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا، روادید اقامت دائم کانادا، نگارش استادی پلن کانادا، مهاجرت سریع و یا کلیه خدمات مهاجرتی دریافت ویزای تحصیلی کانادا (استادی پرمیت یا Study Permit)، رزرو وقت از دفاتر وک (VAC) سفارت کانادا برای انجام انگشت نگاری یا بیومتریک و… همراه شما بوده و بهترین ها را برایتان به ارمغان اورد.

نحوه نگارش study plan برای مهاجرت تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی چگونه است؟

در صورتی که بخواهید استادی پلن یا استادی مهاجرت کانادا خوبی را برای اخذ سریع ویزای تحصیلی کانادا بنویسید لازم است به هفت مورد زیر در نامه خود اشاره کنید.

  • هدف از نوشتن نامه: در این قسمت شما باید هدف خود از ادامه تحصیل در کانادا در رشته و دانشگاه منتخب کانادا را به طور کامل توضیح دهید.
  • سوابق تحصیلی: در این قسمت شما باید به توضیح دقیق سوابق تحصیلی مهاجرت یا استادی کانادا خود در مقطع قبلی بپردازید. لازم به ذکر است داشتن سابقه تحصیلی مرتبط با رشته انتخاب شده برای تحصیل در کانادا تاثیر بسیار زیادی برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا خوهد داشت.
  • گذراندن دوره های مختلف: در صورتی که شما دوره ها و کلاس های مختلفی را در کشور خود گذرانده باشید و این دوره ها همراستا با رشته منتخب در کانادا باشد شانس اخذ ویزای تحصیلی کانادا را به مقدار زیادی افزایش میدهد.
  • سوابق کاری: در صورتی که شما دارای سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود باشید میتوانید به واسطه ان گپ تحصیلی ایجاد شده را بپوشانید و همچنین قادر خواهید بود انگیزه خود از ادامه تحصیل در کانادا را به افیسر نشان دهید.
  • ارائه دلایل روشن و مشخص از انتخاب کانادا برای ادامه تحصیل: در این قسمت شما باید دلایل موجه خود را از انتخاب رشته، دانشگاه و کشور کانادا برای تحصیل ارائه دهید.
  • دلایل انتخاب شهر و دانشگاه: در این قسمت نیز شما باید تمام دلایل خود را از انتخاب کشور کانادا و دانشگاه های این کشور برای تحصیل ارائه دهید.
  • سطح زبان: در نامه استادی پرمیت شما باید اطلاعاتی از سطح زبان و نمره ی زبان خود را به افیسر ارائه دهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با خدمات مهاجرتی، مهاجرت و اقامت دائم یا سایر موضوعات میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و یا مطالب مرتبط با مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را در سایت افق به نشانی ofoghint.com یا ofoghint مطالعه فرمایید. سایه به سایه همراهتان خواهیم بود.

person writing notebook white table coffee keyboard 300x200 - استادی پلن کانادا (Study Plan Canada) مهاجرت اقامت سریع | مهاجرتی افق

هدف افیسر از بررسی و مطالعه استادی پلن متقاضیان مهاجرت به کانادا تحصیلی چیست؟

شما باید بتوانید در نامه استادی پلن یا استادی مهاجرت کانادا خود افسیر را مجاب کنید که تنها به هدف تحصیل وارد خاک کانادا میشوید و پس از اتمام تحصیل نیز کشور کانادا را ترک خواهید کرد. هدف افیسر از بررسی Study Plan افراد متقاضی تحصیل در کانادا نیز موارد فوق میباشد. در صورتی که موفق به متقاعد کردن افیسر شوید میتوانید ویزای تحصیلی کانادا (Student Visa Multiple) را اخذ کنید. پس از ان مجاز خواهید بود به کانادا مهاجرت کرده و به تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا بپردازید. برای اطلاع از شرایط خود میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت افق را تکمیل کنید. کارشناسان و مشاوران افق به بررسی جزء به جزء شرایط شما برای استادی مهاجرت کانادا میپردازند و پس ان نتیجه را از طریق ایمیل به اطلاعتان خواهند رساند. افق همراه مناسبی برای افق ارزوهایتان میباشد.

خدمات گروه بین الملل افق برای مهاجرت تحصیلی به کانادا و نگارش استادی پلن چیست؟

گروه بین الملل مهاجرتی افق صفر تا صد خدمات مهاجرت تحصیلی به کانادا را به بهترین شکل ممکن برای کلاینت های خود انجام میدهد. همچنین طی جلسات مشاوره نحوه نگارش صحیح استادی کانادا پلن (استاد مهاجرتی به کانادا) را به انها اموزش میدهد. سپس کلاینت های عزیز به نوشتن نامه استادی مهاجرتی پلن میپردازند. پس از ان توسط تیم مهاجرتی افق تمامی استادی پلن ها مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز ادیت میشوند. چنانچه Study Plan نوشته شده مورد تایید وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق قرار گیرد همراه با دیگر مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا یا استادی مهاجرت کانادا برای افیسر ارسال خواهد شد. رسیدن به موفقیتی بیشتر را در پرونده های تحصیلی کانادا و اخذ ویزای تحصیلی کانادا ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ را با گروه افق تضمین کنید.