استادی پرمیت کانادا اجازه تحصیل پذیرش مهاجرت افق

استادی پرمیت کانادا (Study Permit) چیست؟

استادی پرمیت (استادی پرمیت کانادا یا Study Permit Canada) مجوز یا نامه ای است که افراد متقاضی تحصیل در کانادا بعد از ورود به خاک کانادا دریافت میکنند. بر اساس استادی پرمیتی که به متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا اعطا میشود افراد مجوز تحصیل در کانادا و کار همزمان با تحصیل کانادا را دریافت میکنند. بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت کانادا ویزای تحصیلی کانادا (Student Visa Multiple) را با استادی پرمیت کانادا (Study Permit) اشتباه میگیرند. ویزای تحصیلی دانش اموزی یا دانشجویی کانادا ویزایی است که برای مدت تحصیل یا چند سال از دوره تحصیلی در کانادا صادر شده و مجوزی برای ورود به خاک کانادا است. متقاضیان تحصیل در کانادا ۲۰۲۰ پس از دریافت ویزای تحصیل کانادا میتوانند نامه ی اولیه استادی پرمیت را دریافت کنند. اما نامه ی اصلی استادی پرمیت کانادا ۲۰۲۰ یا استاد پرمیت کانادا پس از ورود به اولین فرودگاه در کشور مقصد قابل دریافت خواهد بود.

در صورتی که قصد اطلاع از مهاجرت سریع و اسان به کانادا ۲۰۲۰، تحصیل در کشور کانادا، تحصیل در کانادا افق، شرایط اخذ استادی پرمیت کانادا، شرایط تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا برای ایرانیان، هزینه های لازم برای مهاجرت تحصیلی به کانادا ۲۰۲۰، مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا، تمکن مالی لازم برای تحصیل در دانشگاه های کانادا، تمکن مالی کانادا مهاجرت ویزای تحصیلی، رشته های پر درامد در کانادا. Study Permit کانادا، ورک پرمیت کانادا، ویزای کانادا افق، اقامت تحصیلی کانادا دانشجویان بین المللی، روادید اقامت کانادا ۲۰۲۰ برای مهاجران ایرانی و دانشجویان بین المللی یا مهاجرتی هوشمند و یا مجاز به ماندن و تحصیل در کانادا هستید. یا بدنبال فرق ویزای تحصیلی و استادی پرمیت و یا برترین دانشگاه ها و یا پیش دفاع مقطع تحصیلی و یا تحصیلات یا مجوز کار بعد از تحصیل و یا تدریس و یا کاریابی و یک وکیل زبده حقوقی در خدمات کاریابی و مهاجرتی و یا تحصیلی و … را دارید مراجعه به گروه بین الملل افق بهترین پاسخگو، راهنما و مشاور برای شما خواهد بود. برای اخذ مشاوره حضوری و یا انلاین با بهترین وکیل رسمی مهاجرت ICCRC کانادا با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. تا پایان مسیر مهاجرتی کانادا حضور افق را در کنار خود حس خواهید کرد.

students standing books looking camera 300x200 - استادی پرمیت کانادا اجازه تحصیل پذیرش مهاجرت افق

تفاوت استادی پرمیت با ویزای تحصیلی کانادا (ویزای دانش اموزی و دانشجویی کانادا) چیست؟

در ویزای تحصیلی کانادا چیزی به عنوان کار همزمان با تحصیل نداریم. ویزای تحصیل کانادا لیبل یا برچسبی است که در پاسپورت متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا چسبانده میشود و تنها اجازه تحصیل در دانشگاه های کانادا را به دارنده خود خواهد داد. همچنین اسم دانشگاه، DLI دانشگاه یا کد رجیستری دانشگاه در ویزای تحصیلی کانادا ثبت نشده است. به طور کلی میتوان گفت شما با داشتن ویزای دانشجویی تحصیل کانادا تنها مجاز خواهید بود به خاک کانادا وارد شده و به تحصیل در کشور کانادا ۲۰۲۰ بپردازید. اما در استادی پرمیتی که شما در فرودگاه کشور مقصد دریافت میکنید افیسر تعیین میکند که ایا شما اجازه کار در کانادا هنگام تحصیل را خواهید داشت یا خیر.

همچنین در نامه ی استادی پرمیت کانادا اسم دانشگاه یا کالجی که قصد تحصیل در ان را دارید مشخص شده است و شما تنها مجاز به تحصیل در دانشگاه ذکر شده خواهید بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با روش های اخذ ویزای تحصیلی و استادی پرمیت کانادا ۲۰۲۰ میتوانید با دفتر مهاجرتی افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی مشاوران و کارشناسان برجسته امور مهاجرتی کانادا در موسسه بین الملل کانادا افق بهره مند شوید. همچنین میتوانید تمامی اطلاعات لازم برای تحصیل دانش اموزان بین المللی در مدارس کانادا، تحصیل دانشجویان در بهترین دانشگاه های کانادا ۲۰۲۰ و شرایط اخذ اقامت دائم کانادا بعد از تحصیل در کانادا را از دیگر مقالات موجود در سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مطالعه فرمایید. رویای تحصیل در کانادا را با گروه افق به واقعیت تبدیل کنید.

ایا دانشجویان بین المللی با داشتن Study Permit اجازه کار در کانادا را دارند؟

زمانی که افیسر در فرودگاه کشور کانادا نامه استادی پرمیت را به دانشجویان مهاجر به کانادا اعطا مینماید در ان مشخص شده که افراد اجازه چند ساعت کار در حین تحصیل در کانادا را خواهند داشت. به طور معمول افیسر اجازه ۲۰ ساعت کار در هفته را به دانشجویان بین المللی کانادا میدهد. با این حال بعضی از رشته های تحصیلی در کانادا وجود دارد که افراد را قادر میسازد که به کار تمام وقت در حین تحصیل بپردازند. برای دریافت لیست رشته های تحصیلی دانشگاه های کانادا ۲۰۲۰ که امکان کار تمام وقت همزمان با تحصیل را دارند با دفتر افق تماس بگیرید. همچنین اخرین اخبار و اطلاعات اپدیت شده در رابطه با Study Permit کانادا ۲۰۲۰ را از وکیل قانونی مهاجرت به کانادا و مشاورین قانونی مهاجرت کانادا افق بخواهید. تیم مهاجرتی تحصیلی افق تمام تلاش خود را خواهد کرد تا تمامی قوانین و اطلاعات لازم را در اسرع وقت به کلاینت های عزیز درباره استادی پرمیت کانادا منتقل کند تا اینگونه بتواند از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری به عمل اورد. با گروه بین المللی کانادا افق در کوتاه ترین زمان و مقرون به صرفه ترین هزینه به کانادا مهاجرت کنید و به تحصیل و کار در کانادا بپردازید.

برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا (استادی پرمیت کانادا) باید واجد چه شرایطی باشیم؟

افرادی که قصد مهاجرت به کانادا (مهاجرت تحصیلی کانادا یا کانادا مهاجرت تحصیلی یا تحصیل در کانادا یا مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل) و تحصیل در کالج های کانادا را دارند باید در ابتدا برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنند. برخی از شرایط لازم برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا (استادی پرمیت کانادا) ۲۰۲۰ به شرح زیر میباشد:

  • اخذ نامه پذیرش تحصیلی از کانادا
  • نامه تمکن مالی که اثبات کند شما میتوانید از پس هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا برایید.
  • مدرک زبان بین المللی
  • ارائه دلایل منطقی برای پوشاندن گپ تحصیلی
  • سن مناسب
  • متقاعد کردن افیسر برای بازگشت به کشور خود بعد از پایان تحصیلات در کانادا و …

در صورت داشتن شرایط فوق میتوانید برای اخذ ویزای کانادا ۲۰۲۰ اقدام کنید. گروه اقامتی کانادا افق بهترین همراه برای شما به جهت تحصیل در کانادا تضمینی و اخذ فوری پذیرش تحصیلی کانادا ( پرمیت استادی کانادا) برای دانش اموزان و دانشجویان در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد.

people sit their desks study 300x200 - استادی پرمیت کانادا اجازه تحصیل پذیرش مهاجرت افق

در صورتی که تصمیم به تغییر دانشگاه و یا رشته تحصیلی در کانادا بگیریم ایا باید مجددا برای دریافت Study Permit کانادا اقدام کنیم؟

خیر، زمانی که شما به کشور کانادا مهاجرت کرده و به تحصیل در کانادا مشغول شوید در صورتی که به هر دلیلی تقاضای تغییر رشته و دانشگاه خود در کانادا را داشته باشید میتوانید به پروفایل خود مراجعه کرده و DLI دانشگاه خود را تغییر دهید سپس باید این تغییر در دانشگاه و رشته را به اطلاع سفارت کانادا (Canadian Embassy) برسانید. در نتیجه دیگر نیازی نبوده مجددا برای دریافت استادی پرمیت کانادا ۲۰۲۰ (استاد پرمیت کانادا) اقدام کنید و میتوانید با همان نامه ی استادی پرمیتی که در فرودگاه کانادا از افیسر تحویل گرفته اید در دانشگاه و رشته جدید خود در کانادا مشغول به تحصیل شوید. در این مقاله سعی بر ان شد تمامی اطلاعات لازم در رابطه با ویزای تحصیلی و استادی پرمیت کانادا ۲۰۲۰ یا Work Permit 2020 در اختیار شما عزیزان قرار گیرد. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. مهاجرتی ایمن و بدون دغدغه را با گروه بین الملل اقامت افق تجربه کنید.