اخذ ویزای کانادا

اخذ ویزای کانادا چه به صورت ویزای موقت کانادا، چه به صورت اقامت دائم کانادا آرزوی بسیاری از افراد است که دوستدار مهاجرت هستند. کانادا به عنوان یکی از ایده ال ترین کشورها برای مهاجرت و همچنین سکونت شناخته میشود. دولت کانادا همچنان در پی افزایش راه های مهاجرتی و همچنین آسان تر کردن روش های مهاجرتی می باشد. اداره مهاجرت کانادا همواره روش های مهاجرتی را آنالیز کرده تا اطمینان حاصل نماید که مهاجرت هم به نفع تازه واردین و هم به نفع دولت کانادا باشد. در حال حاضر کانادا بیش از ۶۰ روش مهاجرتی را ارائه کرده است و با توجه به شرایط و موقعیت هر فرد روش مهاجرتی که انتخاب می شود متفاوت است. لازم به ذکر است که قبل از انتخاب روش مهاجرتی حتما شرایط را بررسی کرده و با اطمینان روش مورد نظر را انتخاب کنید. و بعد از انتخاب کردن روش مورد نظر برای آن روش مدارک لازم را جمع آوری کرده و برای سفارت ارسال کنید.

کانادا دارای روش های متنوعی برای ویزای موقت و ویزای دائم کانادا می باشد. می توانید با مراجعه به بخش انواع ویزا در وب سایت ما روش های مهاجرتی را مشاهده کنید و شرایط خود را با تکمیل فرم ارزیابی رایگان بررسی کنید. پس از تکمیل فرم ارزیابی شما، توسط کارشناسان زبده فرم شما بررسی خواهد شد و نتیجه آن به ایمیل شما ارسال می شود.

canada 300x130 - اخذ ویزای کانادا | شرایط و هزینه های ویزا | خدمات مهاجرتی افق

روش های اقامت دائم کانادا شامل:

  • ویزای نیروی کار ماهر کانادا ( فدرال و استانی)
  • ویزا از طریق سرمایه گذاری در کانادا
  • ویزا از طریق برنامه مهاجرت استانی کانادا
  • ویزا از طریق تجربه کار کانادایی
  • ویزا از طریق PEQ کانادا
  • ویزا از طریق اسپانسرشیپ خانواده

انواع ویزا اقامت موقت عبارتند از:

  • ویزا از طریق تحصیل در کانادا
  • ویزا از طریق کار در کانادا
  • ویزا توریستی کانادا

یکی از موارد مهم برای اخذ ویزای موقت کانادا مثل ویزای دانشجویی و یا ویزای کار موقت و هم چنین ویزای توریستی این است، که شما پس از پایان ویزای خود حتما خاک کانادا را ترک خواهید کرد. خروج از خاک کانادا یکی از مسائل مهم برای اخذ ویزاهای موقت می باشد. که باید با ارائه مدارک افیسر را در این مورد قانع کنید. به علت اینکه برای اخذ ویزای کانادا شما مصاحبه ای ندارید باید در نامه ای به نام SOP هدف از سفر و دلیل ترک خاک کانادا را نوشته و این نامه را آپلود کنید. افیسر این نامه را مطالعه کرده و با توجه به مدارک ارائه شده به شما ویزا خواهد داد و در مواردی هم ممکن است از شما مدارک اضافی درخواست کند. شما باید مدارک درخواست شده را برای سفارت کانادا ارسال کنید.

برای جلوگیری از اتلاف هزینه و زمان و همچنین تجربه یک مهاجرت امن و اطمینان از اینکه پروسه ویزای کانادا شما به درستی انجام خواهد شد. باید از وبسایت انجمن نظارت بر مشاورین مهاجرت کانادا ICCRC نام مشاور خود را جستجو کنید. همین حالا لینک ذیل را کلیک کنید و مشاور خود را جستجو کنید:

https://iccrc-crcic.ca/find-a-professional/

img 20190701 wa0055 jpg 500x500 1 768x432 1 300x169 - اخذ ویزای کانادا | شرایط و هزینه های ویزا | خدمات مهاجرتی افق

همانطور که می دانید بعضی از موسسات و آژانس ها بدون داشتن هیچگونه مجوزی، اقدام به ارائه خدمات غیرقانونی اخذ ویزای کانادا می کنند. پس بهتر است دید خود را نسبت به این مسئله روشن نمایید. و برای اخذ پاسپورت مهاجرت به کانادا کار آسانی نیست و در کلیه مراحل متقاضی در مورد روند و پاسخ پرونده، استرس دارد. سعی کنید با افرادی متخصص و با تجربه مشورت کنید و یک وکیل مهاجرت به کانادا را برای مشاوره و انجام امور مهاجرتی خود انتخاب نمایید. مشاورینی که از سوی ICCRC مورد تایید باشند و تجربه کامل در امر مهاجرت را داشته باشد.

در صورت انتخاب نکردن درست وکیل مهاجرت به کانادا و یا مشاور زبده در این امر ممکن است خسارات جبران ناپذیری را متحمل شوید. افراد و موسساتی که به صورت غیرقانونی فعالیت میکنند. ممکن است مدارکی را در پرونده شما قرار دهد که این مدارک جعلی و دروغین باشد. و باعث شود شما حتی از رفتن به کانادا محروم شوید.

اصول مهم در اخذ ویزا کانادا

برای اخذ ویزای کانادا بایستی پیش شرط دریافت ویزای کانادا را به دقت مطالعه کرده و با مشورت و راهنمایی های افراد زبده و باتجربه در این کار، دست به اقدام بزنید. چیدمان مدارک در زمان آپلود و بارگذاری برای سفارت بسیار مهم می باشد. از قرار دادن مدارک اضافی در پروفایل سفارت خود بپرهیزید. مدارک شما باید طوری ارائه گردد، که برای افیسر واضح و بدون هیچگونه ابهامی باشد.

ریجکتی ویزای کانادا

ریجکتی ویزای کانادا در صورتی خواهد بود که متقاضی نتواند دلایل قانع کننده ای را برای خروج از کشور و مهاجرت به افیسر ارائه دهد در این صورت پرونده مهاجرتی ریجکت خواهد شد. در صورت ریجکت شدن ویزای کانادا نباید نگران باشید و تصور نکنید که این پایان راه است و دیگر راهی برای شما باقی نمانده است. شما می توانید از سفارت درخواست نت نمایید و بررسی کنید که به چه دلایلی شما ریجکت شده اید.

می توانید دلایل ریجکتی را رفع کرده و مجدد برای ویزا درخواست دهید. موارد هم وجود دارد که شما می توانید به دادگاه های عالی کانادا اعتراض خود را اعلام کنید. در صورت اعتراض به دادگاه های عالی کانادا باید حتما مشاور قانونی و با تجربه و متخصص در امر مهاجرت استخدام کرده که برای رفع ریجکتی شما بسیار ملزم و حیاتی می باشد.
قبل از درخواست برای اخذ ویزای کانادا ابتدا روش مهاجرتی خود را انتخاب کنید و پس از شروع به جمع آوری اطلاعات و مدارک نمایید. سفارت کانادا حساسیت بالا و دقیقی دارد. پس حتما در جمع آوری مدارک دقت کنید و با نظرات افراد زبده مدارک را جمع آوری کنید و پس از آن به اداره مهاجرت کانادا ارائه نمایید. تمامی مدارک باید قابل استناد و واقعی باشند. در صورت ارائه مدارک دروغین از سوی متقاضی ممکن است شما ۵ سال از درخواست هر نوع ویزایی کانادا محروم شوید.

موسسه بین المللی افق با دارا بودن وکیل مهاجرت به کانادا و عضو رسمی ICCRC همواره در تلاش است که شما را به آرزوهایتان برساند و شما یک مهاجرت امن را تجربه کنید. گروه بین المللی افق با داشتن سال ها سابقه درخشان در امر مهاجرت به کانادا بهترین و کم هزینه ترین روش مهاجرتی را با توجه به شرایطتتان به شما پیشنهاد خواهد کرد.

همراه شدن با گروه افق می تواند یکی از بهترین تجربه های مهاجرتی امن برای شما باشد. شما می توانید وکلای مهاجرتی را از سایت رسمی انجمن نظارت بر مشاورین مهاجرت کانادا جستجو کرده و با اطمینان کامل پرونده مهاجرتی خود را به آنها بسپارید. مهاجرت به کانادا، پاسپورت اقامت تضمینی یا ویزای فوری به کانادا تخصص خانواده بزرگ افق می باشد. تجربه چندین ساله موسسه بزرگ افق در امر مهاجرت می تواند در مهاجرت شما به کانادا بسیار موثر باشد. با ما همراه شوید.