آنتاریو برای ۹۵۴متقاضی اکسپری اینتری در تاریخ ۱۵ ژانویه دعوتنامه صادر کرد.

انتاریو در تاریخ ۱۵ ژانویه از  ۹۵۴ متقاضی در سیستم اکسپرس اینتری که دارای  تجربه کاری  و واجد شرایط بوده اند  دعوتنامه صادر کرد و این متقاضیان می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.امتیاز این متقاضیان در این پذیرش بین ۴۶۰ تا ۴۷۲ بوده است و این امتیاز بر اساس سیستم جامع رتبه بندی می باشد.

با دریافت دعوتنامه استانی ، آنها ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت کرده و برای دریافت دعوت نامه برای درخواست اقامت دائم کانادا در اولویت قرار می گیرند.

متقاضیان انتخاب شده در این قرعه کشی نیز به یکی از شش مشاغل زیر دارای تجربه کار داشتند:

  • طراحان و مهندسان نرم افزار NOC 2173
  • برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه ها   NOC 2174
  • مهندسان کامپیوتر NOC 2147
  • طراحان و توسعه دهندگان وب NOC 2175
  • تحلیلگران سامانه داده ها و مدیران دیتا NOC 2172
  • مدیران سیستم های اطلاعات و کامپیوتر NOC 0213

برنامه استانی  انتاریو در تابستان سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد. این قرعه کشی ها برای کمک به انتاریو برای برآوردن نیازهای رو به رشد نیروی کار در بخش فناوری استان ایجاد شده است.

انتاریو محل زندگی بسیاری از مراکز مهم فناوری و قطب تکنولوژی کانادا ، به ویژه در شهرهای تورنتو ، اتاوا و واترلو است.

در اینجا یک نمونه فرضی از یک متقاضی برای  ورود به سیستم ExpressEntry  که در  تاریخ ۱۵ ژانویه انتخاب شد، آورده شده است.

Ram  سی و دو ساله است ، دارای مدرک کارشناسی ارشد و دارای سه سال سابقه کار  به عنوان توسعه دهنده وب می باشد. Ram در آزمون آیلتس در هر چهار مهارت نمره ۸ را کسب کرد. در استخر اکسپرس اینتری ۴۶۲ امتیاز کسب کرد. در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۰، از طریق اولویت های سرمایه انسانی انتاریو یک Notification of Interest دریافت کرد. پس از درخواست و انتخاب  شدن توسط انتاریو ، نمره CRS به ۱۰۶۲ افزایش می یابد و وی در اولویت دریافت یک دعوت نامه برای درخواست اقامت دائم کانادا از استخر Express Express قرار خواهد داشت.