استان آلبرتا در این ماه از متقاضیان اکسپرس اینتری با امتیاز حداقل ۳۰۲ دعوت کرد.

استان آلبرتا (Alberta) متقاضیان سیستم اکسپرس اینتری را با امتیاز حداقل ۳۰۲ امتیاز انتخاب و دعوتنامه صادر کرد و در این ماه (۱۱سپتامبر و ۱۸ سپتامبر) دو پذیرش انجام شد و دعوتنامه نیز صادر شد. در این جریان برنامه مهاجرت استانی آلبرتا از بین متقاضیان سیستم اکسپرس اینتری افرادی که واجد شرایط هستند را که یا در آلبرتا شاغل هستند و یا دارای ارتباطات قوی هستند که از این طریق بتوانند از توسعه اقتصادی تا متنوع سازی این استان حمایت کنند.

خوب است بدانید که داشتن پیشنهاد کار یا سابقه کار قبلی در این استان از شرایط مسیر اکسپرس اینتری آلبرتا نیست اما بنا به برنامه NOI داشتن پیشنهاد کار احتمال دعوت متقاضی را افزایش می دهد. مزیت انتخاب شدن از سوی این استان این است که شما ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت خواهید کرد و در دوره بعدی حتما برای اقامت دائم کانادا دعوت به عمل خواهد آمد.

alberta express entry 400x300 - استان آلبرتا کانادا |متقاضیان اکسپرس اینتری | امتیاز حداقل 302 | گروه افق اکسپرس اینتری کانادا" width="307" height="230" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/09/alberta-express-entry-200x150.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/09/alberta-express-entry-300x225.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/09/alberta-express-entry-400x300.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/09/alberta-express-entry-600x450.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/09/alberta-express-entry-768x576.jpg 768w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/09/alberta-express-entry-800x600.jpg 800w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/09/alberta-express-entry.jpg 1000w" sizes="(max-width: 307px) 100vw, 307px" />

معمولا امتیازات سیستم اکسپرس اینتری بالاتر است برای همین متقاضیان از طریق استانی اقدام می کنند تا بتوانند امتیاز لازم را کسب کنند. پایین ترین امتیاز این استان در سال جاری ۳۰۰ بوده است و در حالیکه که پایین ترین امتیاز در پذیرش اکسپرس اینتری در سال جاری ۴۳۸ بوده است. تعداد دعوتنامه صادر شده توسط استان آلبرتا از ابتدای سال ۲۰۱۹ تا امروز مجموعا ۴۳۷۸ است.

درباره سیستم اکسپرس اینتری فدرال

سیستم اکسپرس اینتری فدرال آلبرتا کانادا، سیستمی است که برای مهاجرت به کانادا که در سه دسته کارگر ماهر، مشاغل دارای مهارت و تجربه کار کانادایی از سراسر جهان بر اساس امتیازات مهاجر می پذیرد.

متقاضیان که در سیستم جامع اکسپرس اینتری پروفایل ایجاد کرده اند و این سیستم بر اساس عواملی مانند سن، تحصیلات، تجربه کار ماهر و مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی امتیازدهی می کند. برای متقاضیانی که امتیاز بالایی داشته باشند دعوتنامه صادر می شود.

وکلای باتجربه و خوب مهاجرت به كانادا در مجموعه افق در تمامی مراحل دریافت اکسپرس اینتری استان آلبرتا همراه شما هستند. شما می توانید برای اطلاع از شرایط خود فرم ارزیابی رایگان در سایت را برای مهاجرت به کانادا تكمیل نمایید. مهاجرت کانادا و یا دریافت ویزای کاری و سرمایه گذاری و یا قوانین جدید مهاجرتی ۲۰۲۰ کانادا از طریق برنامه های استانی راهی مناسب برای شما که دارای امتیاز کمتری در سیستم اکسپرس اینتری هستید می باشد. پس با خیال راحت و برای سریعترین اقامت دائم و یا موقت و یا مشاوره و اطلاع از روند صفر تا صد اقامت کانادا پرونده های مهاجرتی خود را به ما بسپارید. همچنین می توانید برای راهنمایی بیشتر در این زمینه با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس حاصل فرمایید.