آزمون ارزشهای دموکراتیک و ارزشهای کبکی برای متقاضیان مهاجرت به کبک

آزمون ارزشهای دموکراتیک و ارزشهای کبکی برای متقاضیان مهاجرت به کبک

از اول ژانویه سال 2020 ، اتباع خارجی به همراه  اعضای خانواده شان که مایل به اقامت در کبک هستند ، باید در آزمون ارزشهای دموکراتیک و ارزشهای کبک ، مطابق با منشور حقوق بشر و آزادی های کبک منعکس شده است شرکت کرده و آن آزمون را با موفقیت بگذرانند.

داوطلبان باید حداقل 75 درصد از سؤالات را در امتحان “پاسخ  صحیح” بدهند ، و باید طی 60 روز پس از ارسال درخواست خود برای دریافت گواهی انتخاب کبک (Certificat de sélection du Québec ، یا CSQ ) در این آزمون شرکت کنند.

اگر زیر 75 درصد پاسخ دهند ، می توانند مجدد در آزمون شرکت کنند. داوطلبانی که بار دوم هم رد شوند  ، می توانند در دوره ای که توسط وزارت مهاجرت کبک برگزار می کند ، شرکت کنند.

کودکان زیر 18 سال یا افراد دارای مشکلات پزشکی از این روند معاف خواهند بود.

جزئیات مربوط به نوع سؤالات ، معیارهای ارزیابی یا نحوه منابع امتحانی برای آزمون ارائه نشده است.

افراد منتخب توسط کبک برای اقامت دائم به دولت فدرال مراجعه می کنند ، که با بررسی معاینات پزشکی و استعلام سوء پیشینه به عنوان بخشی از روند تأیید آنها را آغاز می شود.

به منظور در نظر گرفتن یک CSQ ، اولین قدم ارائه ابراز علاقه از طریق ایجاد پروفایل و ابراز علاقمندی در سیستم آنلاین Arrima است.

وزارت مهاجرت کبک  ابراز علاقمندی ها را  بررسی می کند و دعوت نامه هایی را برای متقاضیانی که معیارهای بازار کار کبک را دارند صادر می کنند و در واقع این افراد منتخب باید نیاز بازار کار استان برآورده می کنند .

شاید برای شما مفید باشد.  5 حقوق اساسی مهاجران کانادا

دولت استان کبک  CAQ  در اکتبر سال 2018 بر روی کار آمد و از همان آغاز کار جذب مهاجران را به صورت موقت کاهش  داد  و اعلام کرد که هر کس مایل به مهاجرت به کبک است باید از زبان فرانسه و ارزش های جامعه کبک اطلاعات کافی داشته باشد.

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]فرم ارزیابی رایگان[/fusion_button]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *